Ailem dayakla tehdit ediyor ne yapmalıyım?

Ailem beni bu sıra sürekli dayak atmakla tehdit eder oldu. Eğer onlara cevap verirsem beni çok fena döveceklermis.
Ne yapmalıyım?

0|1
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Döverler. İslam toplumları şiddeti benimser. Bura İsveç ya da iskandinav ülkesi değil. Dayak yememek için kul ol.

1|1
    1|0
    • 3ay

Dayagin islamla ne alaksi var kuyruk acin mi var

• 3ay

@roveşata01

Pekala alakası var. Gözleri kapatıp: oslom boroş dono, demek çok trajikomik olor, yapmayın...

• 3ay

o isveçe bak kadınların 100 65 tecavuze cınsel tacıze ugramış mal mal konuşma ateist bozuntusu ısvecten ornek verırken once bı bak araştır ogren

En İyi Kız Görüşü

• Şikayet et 183 muydu neydi ve olmadı şiddet uygularlarsa polisi ara ceza alırlar buna hakları yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok bıktırmışsın onları demekki

0|0
    1|0
  • verme sen de

0|0
    1|0
  • ben 15 yaşıma kadar dayak yedim. her tokaktta daha fazla güldüm. baktılar buna işlemiyor bıraktılar (bu arada ailem kötü değil sadece sinirlendiklerin de fıttırıyorlar. onlar benden daha çok yemiştir gençliklerinde)

0|1
    0|0
  • Kizini dovmeyen dizini dover

0|0
    1|0
  • Neyden dolayı tehdit ediyor onu anlayamadım ne diyorlar be yapıyorsun ve ne cevap veriyorum ki böyle davranıyorlar?

0|0
    0|0
  • Şamarı bas hepsine.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • En son banada aynısı oldu Reşitsen karşı çık ama değilsen sus otur eninde sonunda yaşlanıcaklar bekle sabret.

0|0
    0|0
  • Yaş?

0|0
    0|0
  • Sende cevap ver bir dayagin tadina bak vazgecemessin. mazlumu cagirin bana mazluuuum

0|0
    0|0
  • bir ters cevap ver bakim ne olcak gorelim

0|0
    0|0
  • Hayırdır bır hatamı yaptınkı

0|0
    0|0
  • Sorun nedir

0|0
    0|0
  • Akrabalarına git bir süre onlarda yaşa