Facebooktaki Freecycle gruplarından haberiniz var mıydı?

Olmayanlar ve özellikle ihtiyaçlı kişiler için çok faydalı gruplar bunlar. Elinizde olan ve artik kullanmadığınız eşyaları teklif olarak açıyorsunuz ve ihtiyacı olan kişiler talep oluyor. Veya ihtiyacınız olan bir şeyi talep olarak açabiliyorsunuz. Bu bir sekerlikten, koltuğa, halıya giysiye veya telefona kadar değişiklik gösterebiliyor. Biz bugün annemin koltuk takimini (ki kendisi yepyeni ve sıfır gibiydi) bir perdesini ve bir halısını Ankara'dan İstanbul'a üniversite okumaya gelmiş bir genç kardeşimize verdik bu grup sayesinde. Hem bir faydası olmuş oldu hem de o öğrencinin yüzündeki sevinci görmek bizi de mutlu etti.
Bu sebeple de size de bahsetmek istedim. Elimizdekileri basta öğrenciler olmak üzere ihtiyaçlı kişilere verelim hem biz mutlu olalım hem de onlar.

0|2
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir talebeye verilen en guzel seydir dusunsenize televizyon yok bir anda birisi veriyo ne kadar mutlu olur en ufak sey bile onlari mutlu eder duyarli insanlar cok bu ulkede Rabbim kimseyi zorda koymasin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Öncelikle teşekkür ederim bu güzel tavsiyemiz için. Çok güzelmiş, mutlaka bakacağım. İyi geceler, sevgiler, saygılar.

0|0
    0|0
    • 3ay

rica ederim. bugün de bu şekilde bir olay yaşayınca aklıma geldi paylaşmak. eskiler bilir bu tarz paylaşımlar çok yapardım bir zamanlar

• 3ay

Rumuzunuzu görüyorum bazen.1yıl civarı buradayım. Belki denk gelip cevaplamışımdır da. Sosyal yardım kampanyaları hoşuma gider, toplumsal olarak da duyarlılığın daha da artması gerekir bence. Emeğimize, yüreğinize sağlık. Siz ve tüm yardımseverlerin.😊

• 3ay

teşekkür ederim :) çoğalmak dileğiyle.

• Güzel bir uygulama kullanıp faydalı işler yapanlar için lakin bu işi sadece ticari anlamda kullananlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim... muhteremin koltuğu var 15 yıl üzerinde oturmuş çöpçüye versen burun kıvırır internete veriyor satmak için ver bir ihtiyaç sahibinede sevinsin mübarek :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Zaten bu bahsettiğim gruplar da ücretsiz veriyor ücret istemek yasak.

• 3ay

Ozaman yerinde bir uygulama yapanlardan ve vesile olanlarda Allah razı olsun umarım bunuda kötüye kullanmazlar ihtiyaç sahibi olmayıp alıp satanlar mutlaka olacaktır ama buna rağmen güzel bir uygulama...

• İlk defa duydum, gerçi ihtiyaca yönelik gruplara katıldım ama onlar sosyal yardım için değil. ( oyun, program, tasarım, iş, piyasa yardımlaşması ve meslek birliği gibi gruplar.)

0|0
    0|0
  • face kullanmıyorum ama haberim var

0|0
    0|0
  • yoktu

0|0
    0|0
  • Hayır, haberim yoktu.

0|0
    0|0
  • Çok güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • Yoktu şimdi oldu :-)

0|0
    0|0
  • Yoktu.

0|0
    0|0
  • Guzel bir uygulama katilmak lazim

0|0
    0|0
  • facebook olmadan o iş olmuyormu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben facebook grubundan bahsediyorum. Siz ihtiyaçlı kişilere facebook olmadan da yardim edebilirsiniz.

• 3ay

yok yani bizde yardım edelim diye dedim benim face yok.

• güzel bişey yapıyosunuz

0|0
    0|0
  • 2. El eşya gruplarını her öğrenci bilir.

0|0
    0|0
  • Bana da yardım etsenize illa faceden mi yazmak lazım 😊

0|0
    0|0
  • Biliyordum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• İyilik söylenmez yazılmaz

0|0
    0|0
  • facebook kullanmadigimdan dolayı böyle birseyden haberim yoktu ama yararliymis

0|1
    0|0
  • Guzelmis

0|0
    0|0
  • Haberim yoktu, teşekkürlerbilgilendirdiginiz için

0|0
    0|0
  • Ne güzel bir çalışmaymış , teşekkürler :.)

0|0
    0|0
  • Cok tesekkurler paylasım icin

0|0
    0|0
  • Haberim yoktu

0|0
    0|0
  • Seneler önce haberde oldum fakat resmen pusuya yatıyorlar bana bisey kalmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...