Kızlar, Nasıl bir kaynana olacaksınız?

İlerde geliniz veya damadınıza nasıl bir kaynana olacaksınız?

Güncellemeler:
3ay Potansiyel semra hanımlar burda mı?
3ay görüşleriniz için teşekkürler

2|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Çok tatlı olurum ben yaa canım gelinim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 80

• Kaynana değil ikinci anne olacağım ben... Bir gelin degil kız evlat sahibi olacağım. Oğlum büyüyene kadar hastalığında sağlığında yanında olacağım.. Yemeyip yedirip, içmeyip içireceğim bazen sabahlara kadar uyumayacağım o iyilessin diye bütün yolları deneyeceğim.. Uykusuz geceler yorgun günler gececek belkide.. Sonra o kocaman adam olacak e tabi bende yaşlanacağım.. Bir gün o üstüne titrediğim oğlumu bir baska kızla paylaşacağim.. Ama o kızı dışlamayacağım.. Bir evlat sahibi daha olmuş gbi hissedeceğim.. Ben bir kaynana değil teyzeden de öte ikinci anne olacağım.. Oğlumun sevdiği kadının sorunlarini dinleyeceğim onu yanımda görmek onunla vakit geçirmek alışverişe cıkmak yemek yemek isteyeceğim.. Oglumla aralarında ne sorun olursa olsun ben kızımı dışlamayacağım.. Allah yanıltmasın kızım gibi seveceğim bundan eminim.. Onunla taht savaşına değil gönül savaşına gireceğim.. O bana 1 adım geldiginde ben ona 5 adım gideceğim.. Belki bazen öğüt vereceğim ama hic bir zaman kimsenin işine karışmayacağım.. Oğlumu nasil koruyup kolluyorsam gelinimi ondan daha fazla koruyacağım.. İyi bir ikinci anne olacağım eminim 😇

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Geline bağlı açıkçası.
    O iyi olursa, beni sayıp severse ben de ona öz annesi kadar iyi olurum.
    Ama tersi durumda korksun benden 😄

0|1
    0|0
  • Ben mükemmel kaynana olurum. Erkek evladıma bol bol sevgi, saygı, hoşgörü kavramlarını öğretip, eğitip eşini çok sevmesi değer vermesi gerektiğini söylerim.
    Gelinime de çok değer veririm. Kendi evladım gibi severim. Sonuçta evladımın eşi, sevdiği benim değerlimdir.

Ne öyle lan kavgalar, tartışmalar, çirkefleşmeler be.

0|1
    0|0
  • Mükemmel bir kaynana olurum ben 😂 😂

0|1
    0|0
  • Gayet anlayışlı iyi olucam.

0|1
    0|0
  • Çocuğunun mutluluğu için onun özel hayatından uzak kalmaya katlanan bir anne olacağım :)

0|1
    0|0
  • Olunca görücem kendimi şimdilik tatli biriyim kaynana olursam bu tatli acibadem tatlisina dönermi bilmiyorm

0|1
    0|0
  • çocuk düşünmüyorum ama...
    anlayışlı ve uysal olurdum

0|1
    0|0
  • Bana yapılmasını istemediğim birşeyi gelinimede yapmam , net.

0|1
    0|0
  • Kıskanç bir kaynana sanırım :/

0|1
    0|0
  • Herşeye karışmayan, artık onların aile olduğunun farkında olan, elimden geldiğini yapmaya çalışan kendi halinde bir anne olurum.

0|1
    0|0
  • gelin degilde bir kizim daha var diyeceğim ve ona göre hareket edecegim bir kaynana kismetse zaten 2 tane kizim olacak ilerde

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hiçbir şeyine karışmam. Onlar kendi kararlarini verebilecek yaşta olurlar. Bu arada ne ara kaynana oldum ya:))

0|1
    0|0
  • anlayisli, anne gibi davranicam ona

0|1
    0|0
  • Mükemmel ötesi olurum😏

0|1
    0|0
  • Gelinine hic karışmayan bir kaynana ve kizi gibi goren gelinini Inşallah 😄

0|1
    0|0
  • Dünyayı gezeceğiz gelinimle birlikte, kafamız uymazsa da ilgilenmem takılsınlar kendi hallerinde

0|1
    0|0
  • valla ben biraz disiplinli biriyim gelinlerimin pek beni sevceni sanmiyorum 😂

0|1
    0|0
  • Arkadaş gibi

0|1
    0|1
  • Evlendım cocugu yaptım kaynana olmam kalmışti 😒hiç dusunmedim yorum yok

0|1
    0|0
  • Bana bulaşmasın yeter.

0|1
    0|0
  • Karışmam gençler rahat etsin yaşlandık be

0|1
    0|0
  • Kaynana değil anne olmayı düşünüyorum.
    Bizim büyüklerin bize yapamadıklarını yapacağıma eminim.

0|1
    0|0
  • Önce anne olayım da. 😅

0|1
    0|0
  • Hicbirseylerine karismicam gelinim hakediyosa kizim gibi davrancam

0|1
    0|0
  • Bilmem

0|1
    0|0
  • Tatlı sert

0|1
    0|0
  • sert bir kaynana 😂

0|1
    0|0
  • Kaynanadan ziyade anne olmak isterim...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    50
Yükleniyor...