Ne Yapmalıyım Sizce?

20 yaşındayım şuana kadar hep zamanlarımı bilgisayar başında geçirdim nerden baksanız 1 tane arkadaşım var bütün gün bilgisayar başında geçiriyorum ama ben böyle mutlu oluyorum dışarı çıkmam istemiyorum hiç kız arkadaşım da olmadı çevremdeki insanlar benle dalga geçiyor üzülüyorum kafam çok karışık.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Takıl kafana göre elalem için yaşama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim asosyallik cekingenlik bendede vardi cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet Kardeşim Çok Sevdiğim Aşık Olduğum biri vardı açılamadım öyle bitti senin dediklerin gerçekten bana uyuyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Az disari cik

0|2
    0|0
  • Kiz arkadaş edin demiyorum ama bos zamanlarina yazık kendine biseleri dert edin bir davan bir amacin olsun. Bos insan olmak iyi değildir kardesim

0|2
    0|0
  • Ben de böyleyim internette birsürü erkek arkadaşım var normalde 1 kişiyle dışarı çıkmam. Böyle daha rahat

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlarla konuşunca mutsuz olacaksın o yüzden mutlu olduğun şeyleri yapmaya devam et kardeşim.

0|1
    0|0
    • 3ay

bencede teşekkür ederim yorumun için. : )

• Kardeşim çalışıp cebine para koyman gerekiyor. O zaman daha mutlu olursun. "Ben ne yapmışım bunca zaman" deyip pişman olacaksın

0|1
    0|0
  • vay a. mk sa. lağı

0|0
    2|1
  • Ayrıl gitsin

0|1
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun kardeşim takma kafaya. Emin ol insanlardan daha iyidir yalnızlık.

1|1
    0|0
    • 3ay

benim gibi düşünen insanlar olması çok sevindirici teşekkürler yorumun için kardeşim. :)

Yükleniyor...