Kötü insanlarla nasıl başa çıkılır?

Hayatımı mahveden benden nefret eden sayıca benden fazla olan ve sürekli bana sataşan insanlar var. Cevap vermiyorum duymamazlıktan geliyorum ama çok üzülüyorum. Zamanında arkadaşım dediğim insanlar bunlar. Kötü insanlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

0|1
16|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dinsizin hakkından, imansız gelir!

Kötülere karşı onlardan daha kötü olacaksın, öyle hakkından gelirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi azim, başarı, çaba. Çünkü o kötü insanlar senin yerinde olmak için ezip sataşıyorlar. Onlar ezdikçe sen daha da dik dur ki ezilmezliğini göster aksi halde bir kere ezikliğini hissettiklerinde daha çok ezmeye kalkışırlar işin kötüsü herkes ezer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlarla uğraşıp kendimi düşüreceğime umursamam görmezden gelirim söylediklerine peki der geçerim :D

0|0
    0|0
  • Döverek

0|0
    0|0
  • 40 kisi ile çin sarayi nasil basiliyorsa oyle. En fazla 2 kere dayak yersin ama tek basina onca kisiye saldirabildigin icin 3. E dokunmazlar

0|0
    0|0
  • kötü insanlar uzak dursun bizden

0|0
    0|0
  • umursamıcaksınn

0|0
    0|0
  • Daha kötü olarak iyilik hiç bir zaman kazanamaz...

0|0
    0|0
  • Bol bol oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Asla takmiyorz. Umursamiyorz
    . Basa cikmak icin yapican her bir hareket onlarin ekmegine sürülmus tereyagdir. Unutma.

0|0
    0|0
  • onlardan uzak durmaya , elinden geldiği kadar karşılaşmamaya çalış fakat unutma ki kötü insanlar her yerde var.

0|0
    0|0
  • Direk hayattan atarak

0|0
    0|0
  • Allaha havale ediyorum. Şükür olsun ki karşılıksız bırakmıyor😊

0|0
    0|0
  • Gülerek. Gül

0|0
    0|0
  • Hayatımda kötü insan yok diyen biri varsa zaten büyük ihtimalle kendisidir. Baş etmemeye çalışcaksın içinden neler geciyorsa soyliyceksin.

0|0
    0|0
  • Muhabbet i keseceksin

0|0
    0|0
  • Başa cikmioum ugrasmiorum kendi hallerine uğraşma calissinlar bana zarar veremezler

0|0
    0|0
  • Umursamiyorum

0|0
    0|0
  • Cikilmaz kanks anca umursamican he deyip geccen ya

0|0
    0|0
  • Görmezden gelerek. Elbet susacaklar

0|0
    0|0
  • Başa çıkılmaz

0|0
    0|0
  • Döv kardeşim, ağzını burnunu kır. Kır ki seni üzmelerine izin verme

0|0
    0|0
  • Bendede aynı sorun var :( bu insanlar ne yazikki akrabalarim

0|0
    0|0
  • Zor ama görmezden gelerek ve mümkğn olduğunca uzak durarak. Bizzat yaşadığım için söylüorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...