Sizi namazdan alıkoyan şey nedir?

2|2
19|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• o videoyu çekinceye kadar o kuşu neden kovalamamış cano

0|2
    0|0
  • Hiçbir şey kimseyi namazdan alıkoyamaz nefsi dışında

1|1
    0|0
  • hiçbir şey. namazın toplam süresi günde 40 dakika. veya 45 tam emin değilim. ama namaz borç olduğu gibi insanın gerçekten ihtiyacı olan bir şey. elimiz ayağımız tutuyorken namazı bırakmayalım. Her zaman Allah'tan isteyelim. Allah kendisine edilen duayı geri çevirmez. :)

0|1
    0|0
  • video olmasaydı keşke..
    soruya gelince dini inancının farklıı olmasının cool olduruşyla ilgili büyük bir yanılgı var..

0|1
    0|0
  • İradesizliğim , nefsime yenik düşmem.

0|1
    0|0
  • O namazdan ne hayır geldi şimdi. Namaz da 1-2 hareketden fazlası olunca artik namaz bozulur. Bu adam resmen dalga geçmiş.

0|1
    0|0
    • 3ay

tamamen dalga amaçlı olduğunu sanmıyorum. gülmeye malzeme çıkınca namaz batıl oluyor.
      hareketlere gelince.. kabe'de (araplarda var bu) namaz sırasında birçok kişinin değişik el-kol hareketlerle namaz kıldığını biliyorum. yani değişik mezhep altında bizden çok farklı namaz kılma şekilleri var.

• internet

1|1
    0|0
  • Bunlar namazla dalga geçiyor..

0|1
    0|0
    • 3ay

amaç tamamen dalga geçmek değil gördüğüm kadarıyla. gülmeye malzeme çıkınca namazı dışlamışlar o anlık.

• Videoyu koyma amacını sorabilir miyim

1|1
    0|0
  • Nefsimmm

0|1
    0|0
  • Beni alikoyan şey yok yeni basladim

0|2
    0|0
  • Cevaplar üzdü beni :(Allah en kisa zaman da doğru yolu göstersin ıslah etsin

0|2
    0|1
  • şeytana uyuyoruz

0|1
    0|0
    • 3ay

şeytan bigün çıkacak '' insana uydum yarabbi'' diyecek diye çekiniyorum :/

• Bazen dalinca dünyalik şeylere , kaçıyor namaz ,,

0|1
    0|0
  • Nefis

0|1
    0|0
  • dini inancim farkli

0|1
    0|1
  • Hiç bişey :)

0|1
    0|0
  • erinmek değil aslında derdim hissedemiyorum artık sevgiyi inancı hala varlar ama işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gunahlarimdan utaniyorum yuzum yok. Cok kotu sekilde dunyaya kapildim sanirim umidimi kaybettim. Af edilmek icin tekrar baslamaya gucum yok. Dipteyim sanki

0|1
    0|0
    • 3ay

55 yaşında bataklıktan çıkmış bir necip fazıl ibret olmalı bize. tevbenin bozamayacağı günah yok. :)

• 3ay

Insallah basaririm. Bir saglam adim atmam sart. Sagol kardesim

• din konusunda benden adam olmaz
    asıl sebep bu

0|1
    0|0
  • Çünkü şeytan reyiz böyle buyurmuyor jhsjss şaka şaka. İnanmıyorum çünkü.

0|2
    0|0
  • Dini inancım farklı

0|1
    0|0
  • Sanal alem

0|1
    0|0
  • İnançsız olmam.

0|1
    0|0
  • Surekli aklimizi kotu islere yonelten cok etken var bir turlu adapte olup o guzel islere giremiyoruz malesef

0|1
    0|0
  • fikirlerim

0|1
    0|0
  • Herkes özgürse bu dünyada namaz kılıp kılmamakda bizlere kalmıştır bahane üretmeye gerek yok

0|1
    0|0
  • Tembellik ve iman zayifligi

0|1
    0|0
  • hiçbişi

0|1
    0|0
  • allahı sevmiyom

0|0
    0|1
    • 3ay

nefesin hu diyor dilin sevmiyor. nefesin kesilince değişir fikrin.

• 3ay

Yok ekosisteme karışıyor olacağını. Kabul etmekten korkuyorsun ama inançların masal sadece.

• 3ay

bunu bana deme bari. masallar hikaye kitaplarında olur. ben çok mucize yaşadım hayatımda. yaşayan bilir. acele etme. ömür dediğin bişey değil. bugün varsın yarın yok. coming soon :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...