Lütfen bana yardım edin bu baskıdan bıktım intihar etmek üzereyim hayattan her şeyden nefret eder duruma geldim?

Hazırlık okuduğum için son sınıfım. Babam ve abilerim aşırı baskıcı. Beni asla ama asla çok yakındaki markete bile yollamıyorlar tek başıma. Şu anki okulum oturduğumuz yere çok uzak okulun hemen yanı başındaki yurdunda kalıyorum. Ama babam sırf kalmayayım diye ev tutacaktı. Giyimime de çok karışıyorlar 8de kapattırdılar zorla beni. Neredeyse ayağıma kadar tunik giydiğim halde altına sırf hafif darlığı olan pantolon giyiyorum diye beni babama şikayet edip sürekli kızıyor.
2 gün önce abilerim beni koskoca bir şeyi taşıtmaya en üst kata yolladılar fakat ben biraz mırınkırın ettim bana 22 yaşındaki abim sen zaten bir kız olarak dünyaya hizmet etmek için geldin dedi bende çıldırdım buna yastık atıp vurdum kimsenin hizmetçisi değilim dedim.24yaşındaki abim beni zorla tuttu kafamı koltuğa vurdu ve bir sürü laf söyledi. Kollarımda 3 tane morluk oldu tuttuğu için. Biraz önce abim masada babamla yemek yerken benden su istedi ben hala onlara karşı sinirliydim hçbrş demedim kalktı boğazımı sıktı. Oturdu ben sen ne yapıyorsun deyip boynuna vurmaya çalıştım ayağ kalktı koluna vuruyordum o da bana vuruyodu babam tokatı çak şu köpeğe dedi ve bana tokat attı. Gerçekten nefret ediyorum böylesine bağnaz ve cahil bir ailede olduğum için. Ben sırf kız olduğum için yaptıklarını bırakmıyorlar halbuki kız evladı erkekten ayırmak bile çok büyük günah değil mi? Abimler babam defalarca yurtdışına çıktılar ben hep istiyorum okul gezilerini ama yollamıyor kız olduğum için. Bunlar dini biliyorum diyorlar hatta babam bir sürü kez umreye ve haccada gitti fakat bazen hiç çaktırmasada içerek geliyor eve hatta annemle iken yurtdışında şarap içmiş. Annemde inanamamış. Üniversitede eğer hukuk kazanmazsam beni yollamayacağını söyledi. Yollamak derken annemle bana ev tutacak kendide yanımıza gelecek haftasonları. Parası olduğu için modern olduğunu sanan ve dışarıdan gerçektende öyle görünen bir ailedeyim. Bu yaşta evlenmeyeceğime göre? Ne yapacağım ben? İntihar etmek üzereyim artık dayanamıyorum.

Güncellemeler:
+ olarak beni hiç ciddiye almıyorlar bugüne kadar halk oyunlarından, ingilizceden vs vs bir çok şeyden başarılarım oldu ancak babam beni dinlemiyor bile abim bana güya dalgasına vurduğunda. Annemde beni hep tembihliyor ne olur çalış kurtul diye, babannem olacak o kevaşeye kulluk yapıyor resmen ki kadın yüzlerce kez aramızı bozdu. Bu arada çok az arkadaşım var ve suçlusu tamamen babam. Hiç bir yere çıkmama izin vermiyor boş ders olunca kantinde ders çalışayım diyorum seni okuldan alırım diyor...

0|1

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...