Kapat

Dediğimde küsecek bir şey var mı resimli?

Dediğimde küsecek bir şey var mı resimli?
Bu dediğimde küsecek alınacak bir şey var mı? Bu mesajımdan sonra whatsapp hesabını sildi smsten özür dilerim yazdım sorun değil ben alışkınım şahsi algılama iyi geceler sana dedi. Cumadan beri hastanedeyim 4 kez sordu onun dışında hep kendiyle ilgili bir şeyler anlattı. Önceden de ufacık şeyden alınırdı küserdi yine ben özür dilerdim suçsuz olsam bile.

Güncellemeler:
Bahsettiğim kişi sevgilim deģil kardeşim

0|1
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi diyorum sanki sevgilisine trip atıyor sandım. :D

0|0
    0|0
    • Sevgilisine bile böyle trip atmaz :D

En İyi Kız Görüşü

• ayyyh g. tüm trip atmaya yer aramış bu böyle giderse ayrılmayı düşünüyodur demedi deme

0|0
    0|0
    • Sevgilim değil kardeşim dediğim bir insan.

• ha o zaman yeni best bulmuştur :/

• Aynı şehirde değiliz bulsada etkilemez bizim dostluğumuzu :/

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Suçsuz olduğunda özür dilersen böyle çocuk kaprisleriyle uğraşırsın tabi.

2|0
    0|0
  • Küsmemişte sinir olmuş. Seninle konuşaşırdım gelmemiş o an. bir şey sorcam da müsaitmisin demiş zaten. Arıycam dememiş. Yanlış anlamlarını sinir etmiş. Bendede olur bazen

1|0
    0|0
    • Hastanede olduğumu biliyor yanlış anlayabilirim normal değil mi bu? Konuşalım demedim zaten diyip sorabilirdi.

• Bu durumu ben hep yasıyorum ya abartılacak hicbir sey dememissin alınacak yer arıyorlar. Hatam yoksa ben asla ozur dilemem. Onceden alttan alırdım simdi almıyorum o barışmak icin çabalıyor.

0|0
    0|0
    • Demiş olsam bile anlayışla karşılaması gerekmez miydi? Bugün sondu nasıl davranırsa öyle davranırım.

• Kardeş kelimesine yakışmıyorlar :/ Yeterince uğraştım birazda o uğraşssın tavsiyen için teşekkür ederim.. :)

• Aynen öyle rica ederim :)

• Cocuk gibi.. Bosver gitsin

0|0
    0|0
  • Çok sacma konuşma olmuş o kız için diyorum her an trip atiyor

0|0
    0|0
    • En ufacık şeyde bile trip atar. Kendisi bana her şeyi der her şeyi yapar masumdur benim bu lafımla alındı.

• La bizene sizin saçma ilişkimizden

1|0
    0|0
  • Bu Nasıl bir kafa ya neye kızmış neye küsmüş ben bulamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...