Makyaj yapmasını bilen kızlar yemeyip içmeyim bu lanet şeyi yapmayı mı öğrendi, bir ben mi anlamıyorum?

Yüzüm gerçekten güzel. Bir iki güneş lekesi ve siyah noktadan başka hiçbir şey yok. Onlar için de önlem alıyorum zaten. Ama solgun görünüyorum haliyle. Doğal çünkü, renk yok. Makyaj yapayım diyorum ama bir far, bir allık alayım desem yok ilk şunu sür efendim, yok altına baz, üstüne pudra bilmem ne. Bu ne yav? Gözlerinin içine beyaz sürüyor, üstüne açık, ort, koyu 3 renk sürüyor. Binbir renk kapatıcı vs. Ne kadar karışık bu? Ben iki renk gelsin diyorum bir sürü malzeme söylüyorlar. Şart mı yani? Ne alacağım da ne süreceğim ben bu yüzüme?

0|1
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sürmeyince daha güzelsiniz. Ama tek derdiniz kendinizsiniz. Kadınlar arasındaki rekabet ve kıskançlık sizi çok gülünç bir hale getiriyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece bb krem, rimel ve ruj kullanıyorum genelde, bana yetiyor.
    Sen de bunları kullansan yeter yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her gün badem ye 15 tane. E vitaminli beslen. Renk gelir yüzüne. Sigara içiyorsan bırak.

0|0
    0|0
  • Hafif makyaj yap hafif. Sürati yeniden çizmeye gerek yok :)

1|0
    0|0
  • az sonra sorunun altına şunu şunu kullanıyorum diyip 2 şey sayacaklar bunlar yeter bana diyecekler. ama bizim sokakta gördüğümüz kızlar bunlardan çok farklı nedense. niye çünkü biz farklı bir ülkede yaşıyoruz. neyin havasıysa bu.

0|0
    0|0
  • onların makyaja ihtiyacı var snein yok

0|0
    0|0
  • erkeğim öyle dertlerim yk eheheh

0|0
    0|0
  • Doğallik candir canisi kimisi dogal gorunmek icin can atar
    Bosver takma

0|0
    0|0
  • 20 yaşına geldin öğrenemedin mi yahu.

0|0
    0|0
  • okadar seyle oda boyarim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Pudra göz altı kapatıcı allık ruj rimel yeterli 😊

0|0
    0|0
  • Saçmalama zaten dediklerini alacağına makyajsız gezmeni tercih ederim. Onlar ne öyle. Eyeliner rimel yeter işte yeterince renk geliyo. canın isterse Ruj nemlendirici. Fazlası zarar

0|0
    0|0
  • Göz kalemi rimel hafif bir ruj kullan yeter. Badana yapma ya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • ugrasmak istmezsen eger sadece allikta ideal bence yüzüne hafif renk vermak acisindan

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya mesela gözlerimin çevresi çok koyu. Yorulunca falan hemen simsiyah oluyor gözkapağım da dahil. Ben buna be süreceğim de bembeyaz olsun? :D yani bilmiyorum ya deli olacağım artık...

• 3ay

o zaman cok az concealer kullan

• bir far bir bb krem birkaç da fırçam ve birkaç tane rujum var hepsi bu :D ben de anlayamıyorum bu çok karışık

0|0
    0|0
  • Bu kadar ayrıntıya ne gerek var bacım? Profesyonel yapmana lüzum yook. bir Ruj bir eyerliner yeter bide renk istiyorum diyorsan pembe allık. Ne bazı ne 3 tonu duvar gibi boyanmana gerek yok

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi de mesela birine göz çevremi kapatayım dedim, concealer midir neyse işte onu söyledi. Sadece onu sürersem diğer bölgelerle arada aykırı bir renk farkı olmaz mı? İlla fondöten sürmek gerekiyor galiba renk açısından

• 3ay

Olmaz cildinle aynı ton kapatıcı kullanırsan sorun olmaz ama gidipte esmer tenine beyaz kapatıcı sürersen sırıtır. Ekstra malzemeler kullanmam gerekli cildim güzel diyorsan pudraya fondötene bulaşma derim

• Rimel ve ruj sursen bile fark. Oluyor yavaştan yaparsın 😊

0|0
    0|0
  • Sade makyaj yap kolay olur hem tenine sürüp bakarak al tonları

0|0
    0|0
  • Ben daha eyeliner çekemiyorum düşün olmuyor

0|0
    0|0
  • Ben de beceremiyorum valla, misal eyeliner çekemem

0|0
    0|0
  • allık ve balm yeter

0|0
    0|0
  • o kadar abartilmasina gerek yok bence fondoten rimel falan sur sadece

0|0
    0|0
  • ne yapacanki makyasi benim gibi bir eyelner birde hafif ruj tam sen onalar ne bakiyisun

0|0
    0|0
  • Hımm evet bıraz mesakkatlı en az 7 malzemeye ıhtıyacın var

0|0
    0|0
  • ayy aynı dert bnde de var

0|0
    0|0
Yükleniyor...