Benim için çevirebilirmisiniz?

Arkadaşlar ben instagramda İlüstrasyon yapıyorum, dayının biri bana bu mesajı yolladı ve birtanede pusula dövmesi yolladı, benim ingilizcemde berbat benim için çevirirseniz çok mutlu olurum :)

Hey man! First of all, I just want to say that I'm a big fan of your art work. Dope artwork brother!

The reason why I * reaching out to you is to ask if you could help design a sticker project for me. I saw your latest post the "Space Caravan" and I want to do something to that effect using my van as the model and a compass exactly like my tattoo in place of galaxy. On the sash (if that's what it's called haha) I want the words as "Keep It Wild". On the lower end of the circle (where Fuka and Meka is indicated) you could put my insta handle @piathevanagon. You can omit the lower part where "Karucart" is indicated. Let me know brother man.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Diyor ki hey adamım ilk başta şunu söylemek istiyorum senin sanat eserinin büyük hayranıyım. uyuşturan çizimler kardeşim. Sana ulaşma sebebimi sorarsan bir sticker tasarlamama yardım eder misin diyo senin en paylaştığın uzay karavanini görmüş adam bu sana gonderdigi pusula dovmesinde bunu kullanmayı istiyormuş. kanadın ya da çervevenin üzerine istiyormuş bunu o arada ne dedi bu simdi gibi bir espri yapmış gülmüş. Sonra açıklıyor vahsiligi ya da vahşi yaşamı yakalamak ya da sürdürmek gibi sözler istiyorum diyor. Çemberin alt kısminda ucunda fuka ve meka neyse artık onların Nerede olduğu belirtilmis. instagram kullanıcı adını yazmış işte ulaşmanı istiyor. Alt kısmı atlayabilirsin diyor karacurt 'un Nerede olduğu belirtilmis. bana haber ver kardeşim diyor 😀

0|1
    0|0
    • 3ay

Karucurt senmissin 😂 pardon o cümleyi duzeltiyorum işte sana o kısmı atla diyor karucurt nerde diye yazdığım cumlenin doğrusu bu😄

• 3ay

En iyi görüşün bir önemi yok yardimci olabildiysem ne mutlu rica ederim iyi akşamlar 🙋

• 3ay

İyi akşamlar dilerim abla :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çevirelim tabi ne demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...