Kara listede olduğum için bankalar kredi kartı vermiyor. Ne zaman alabilirim?

Öğrenciyken kredi kartı borçlarımı düzenli yatıramadığım için hep aksarttım. En son ocak ayındw yatırım ve banka kredi kartını kapattı. Başka bankadan başvuru yaptım şimdi vermiyor. Yeni. işe girdim maaşım var. Ne zaman kart verir bankalar. Bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.

0|1
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıl sonra ama bu sure içerisinde kredi kartı başvurusu bile yapma tecrübe konuşuyor :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya 2 kere yaptım. Bugün de Akbanka yaptım :( yaparsam ne oluyor peki?

• 3ay

Çok teşekkür ederim yardım için :)

• 3ay

ne demek Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• vakıfbank verir. git ordan al. atmden de sürekli banka kartına para yatır çek... o zaman vakıfbank sana birkaç ay içinde gönderir. adına kayıtlı telfon falan bşy varsa hep gününde yatır. iyi bir çocuk olursan şirin babayı görürsün

1|0
    0|0
  • Batman Dark Credit cards rising.

0|0
    0|0
  • Keske hoc cikmasan o kara listedende kredi almasan obkarta guvenip rahat rahat alisveris yapmasan en guzelibal gulum ver gulum

0|0
    0|0
  • Bir kac ay sonra tekrar dene. işyerinin anlaşmalı olduğu banka ile görüşüp bilgi alabilirsin. Ama bu süreç içinde sürekli başvuru yapıp skorunu daha da düşürme.

0|0
    0|0
  • uzun bir süre vermezler 5 yıl gibi

0|0
    0|0
    • 3ay

5 yıl mııı? Ciddi misin?

• benim bir arkadasimda ayni durumdaydi bankanin muduru 5 yila kadar ne kredi ne kart verirler sana 5 yildan sonrada bankanin insiyatifine kalmis dedi skntili bir durum

0|0
    0|0
  • Maaş bankan varsa o bir süre sonra verebilir.

0|0
    0|0
  • bendede o durum vardı hesabıma 1000 tl yatırıp ipotek şekli kredi kartı kullanıp düzenli yatirirsam limitimin yükseleceğini söyledi kuveytturk yükselme var

0|0
    0|0
  • 5 yıl

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenli maaş alırsan anca
    ya da devlet memuru olursan temizleniyo diye biliyorum

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra

0|0
    0|0
  • Ak partiye oy ver ak listeye geç

0|0
    1|0
    • 3ay

Kazık kadar herifsin ilkokul bebesi gibi zihnin var. Vay hadsiz!

• 3ay

Vay hadli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...