Okuyupta 2.000 tl almak nasıl bir duygu?

Lise mezunuyum 50.000 tl param vardı ve bunları 5 e bölüp 10.000 tl ile ile 5 işe girdim her biri ayda 1400 tl getiriyor... Ayda 6500-7000 arası gelirim var evim arabam yazlığım var reina soierte geziyorum kızlarla şükür Allaha... yaşım 27... Okuyan gençlere acıyorum okuyupta 4 senenizi boşa harcamayın ya da adam gibi tıp filan okuyun

Güncellemeler:
3ay :)

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• üniversiteler yalnızca para kazanmak için okunmaz ki, insanlar kendilerini geliştirirler. zengin olsam ne yazar çomar olduktan sonra? o yüzden okuyalım.

0|0
    0|0
    • 3ay

kızlar vermeye erkekler çakmaya gidiyor ne kültürü dostum bırakın bu çapulcu ayaklarını

• 3ay

Üniversite bitirip iş bulamıyorsam bu ülkenin sorunu, bu ülkede tanıdığın olmayınca iş bulamıyosun kimse bakmıyor üniversite okuyup okumadığına

• 3ay

ee ben ne diyom işte o zaman niye okuyosun diyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• okuyanında okumayanında gırecegı yer bu sıte demekkı :D :D :D

0|0
    0|0
  • Nasıl yani 5 ise girdin hepsinden para geliyor yanlış mı anladım

0|0
    0|0
    • 3ay

50.000 tl vardı 10.000 tl den 5 işe girdim her iş ayda 1.300 1400 getiriyo toplamda 6 7 bin tl alıyorum dışarda sigortamıda yatırıyorum patron benim kısacası gezip tozuyom malmıyım ben hayata bir defa geliyorum

• 3ay

onu anladım da 10 bin TL den 5 ise girmek ne demek

• Kızlarla takıldığın için Allaha şükrediyorsun. Garipmis.

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi sansli değil ki

0|0
    0|0
  • Öleceksin öleceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Okumadığın için nasıl bir komplekse girmişsin kıyamam

0|0
    0|0
    • 3ay

safmısın dostum ne kompeksi kıskanma istersem gider okurum okuyupta bir sapmı olacam

• 3ay

İşte anlatmaya çalıştığım şey sadece meslek edinmek için okumuyor insanlar. Zaten üniversitelerinde meslek edindirme kurumu gibi çalışması ve görülmesi çok mantıksız

• 3ay

peki sen okulunu bitir ve iş ara o zaman görürsün a dost.

• Güzel bir duygu

0|0
    0|0
  • İyi sıkmışsın.
    50.000 tl ile anca borsa da yatırım yaparak o parayı kazanırsın. Ki aynı başarıyı her ay sağlamak zor olduğundan imkansız.
    Birde illegal yollardan (tefecilik gibi) gibi böyle bir gelir elde edebilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

sen öyle zannet önemli olan paranın miktarı değil o parayı nasıl kullandığındır dostum sen rahat ol

• 3ay

Yav he he.
      Bizde safız zaten.

• 3ay

ne diyeyim sana allah akıl versin

• okumadim yasim 18 restoranda calisiyorum 2 bin lira aliyorum komiyim ablam tip sekreteri ozel okulda okuttuk saglam para harcadik simdi stajda getirdigi para 1300 asgari ucret :) fark surda ben okumadim o okudu

0|0
    0|0
  • Güzel sallamasyon kardes Reina ya 7000 tl maaş alan giremiyo :) Önce ününe bakilio kimsin nesin diye

0|0
    0|0
  • Ne ablacım okumaktan başka iş mi veriyorlar hepsi tecrube istiyor diyorsun calismadan nasil tecrube edinicem 🤔

0|0
    0|0
  • Super

0|0
    0|0
  • 50 bin lira havadan gelmedi sonucta

0|0
    0|0
  • Bazıları çok zengin sadece paraları var

0|1
    1|0
  • okuyupta sap olacağıma okumayıpta keser olurum daha iyi...

0|0
    0|0
  • 50.000 tl yi nasıl buldun peki

0|0
    0|0
  • Okudum haftada $15.000 kazanip ayda sadece yazarak 60 bin tl kazaniyorum. Yazi harici islerimle $100.000 bulur. Allahtan turkiyede dollar yuksek :D

0|0
    0|0
  • 10 bin tl ile 5 işe girdim derken

0|0
    0|0
    • 3ay

50 bin tl ile 5 işe girdim 10.000 tl her biri her biri ayda 1300 1400 getiriyor kardeşim şükür

Yükleniyor...