Çok kötü bir durumdayız?

Öyle bir zihniyetsizlik var ki, her dinine bağlı olanı fetöcü diye konumlandırıyorlar. Sadece öyleleri mi dinine bağlı? Öyle bir haldeyiz ki iki dakika dinimizin güzelliklerinden bahsedemez olduk. Sizce bu yapılan mantıklı mı? Her dinini güzel bulup anlatmaya Çalışan feto için mi çalışıyor? Bence çok saçma hayatımda onların dershanesi ne bile uğramayan biriyim ama dinimden bahsedince dışlayıp fetötün der hanelerinde kala kala boyle olmussundur diyorlar. Bu durumdan çok rahatsizim sizin başınıza gelse nasıl düşünürsünür?

0|3
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye kötü günler yaşıyor ki yaşanan olaylar hiçte iyi deyil ama ben yapılanları tabikide savunmuyorum yanlış yapılan kavramlar var neden se her kes sorguya alnıyor benim anlamadığım bazı zihniyetler var feto hakkında bir yorum yaptım bana dediki sen fetocu musun en nefret ettiğim insanların fikirlerine saygı görmeyen insanlar şöyleki ben söyledim o söyledi o sana söz hakkı vermez o haklı tüm söylediklerinde bu siyaset gibi bişey her insanın fikir özgürlüğü vardır bu ülkede ama malesef bazıları bağlandığı deyerlerden ötürü kendini kaybetmiş ve at gözüyle bakıyor etrafına

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Eeee cemaatleşmeyi musallat ettiler başımıza olacak şimdi o kadarı cemaat dediğin sadece ibadette imamın arkasında olmalı çeteleşmenin diğer adı olmamalı ama sağolsun devlet baba çetelere cemaat özgürlüğü tanıdı istedikleri gibi at kpşturmalarına izin verdi hatta destek oldu sonuç bu yarın obur gün cemaat kavgalarıda iyice baş gösterecek önce halkı kutuplara ayır sonra birbirine düşür ah bu kadar basit bir şeyi yemesek birde

1|0
    0|0
  • Kimse göründüğü gibi değil ne yazıkki insanlar ön yargılı yaklaşıyor haliyle. Kurunun yaninda yaşta yaniyor. Ahir zaman ışte..

1|0
    0|0
  • Peki dinini neden anlatma ihtiyacı duyuyorsun? İnsanlar dinlemek veya böyle bir konuşmaya maruz kalmak zorunda değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tabiki değil. Dini anlatmaya çalistigim yok mesela birşey sorulur farjli bir görüşteyimdir nedenini sorduklarında bahsederim ve boyle birşey söylüyorlar onun dişinda yaptigim birşey yok herkes istediğini düşünmekte özgür demek istediğim hem soruyorlar hem anlatinca boyle birşey soyluyoar

• 3ay

Senin çevrenle alakalı bir sorun o

• 3ay

İnan hiç tanimadigim biri KS den bir arkadaşimiz söylemişti ve birkaç yerde rastladim

• islamıda sahiplendiler bunlar dinde onların oldu artık

1|0
    0|0
  • Şu an her yer çok puslu kimin ne olduğu belli değil geçer bu günler.

0|0
    0|0
  • neden fetöcü diyorlar ne alaka yani?

0|0
    0|0
    • 3ay

Güya onların ders hanelerinde verilen din dersleri sayesinde

• 3ay

dershanelerde din dersi vermiyorlardıki. hatta yurtlarında bile yoktu. fethullah gülenin kitapları dışında pek kitap yoktu çünkü

• Fetonun en büyük zararı dinimize oldu

0|0
    0|0
  • Haline şükret bence

0|0
    0|0
  • Nakşibendiyiz kurban. Kimse bir şey diyemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlatma kmk niye anlatıyon inancını millete ne

0|0
    0|0
  • Katılıyorum cemaat lafını fetö ile bağdaştırıyorlar birde ona da kızıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...