Sitede cinsel sorular haricinde diğer paylaşımlara yapılan yorumları gördükçe ya nasıl bir kafa bu deyip deli oluyonuzmu?

Ben burda yemin ederim hayrete düşüyorum dediğim gibi abaza konular haricinde normal konularda insanların düşüncelerini okudukça pes artık diyorum vallahi

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar soruda kastettiğim insan tipi tam olarak aşağıdaki yorumda kendini belli etti bakınız örnek A
@ask_sevgi_yokkkk

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Site Türkiye'nin profilini yansıtıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuuu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Farklı görüşlere alışık olmak lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuu

• cogu trol onlarin ;) ama cinsellik hakkinda gereksiz sorulara gicik oluom ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuuu

• Onlara pes diyenlerin biride ben oluyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuu

• olmaz mı

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumu

• 3ay

artık göremem

• Türkiye'nin özeti işte burası da

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumu

• Hayır olmuyorum. Zaten yeteri kadar deliyim.

0|0
    0|0
    • 3ay

• Bizim insanlarımızın beyinleri ve cinsel organları yer değiştirmiş kadınlı erkekli...

1|0
    0|0
    • 3ay

• 3ay

Ne diyelim ki şimdi ona? Ne cevap versek kaldırıyor site...

• 3ay

Aynen haklısın desekte boş

• aşşada göremedik

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaldırdılar dengesizin tekiydi durduk yere küfretmiş üstelik bu bir Bayan

• ne gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sitenin eğitim seviyesi düşük

1|0
    0|0
    • 3ay

• Herkes birbirine benzemez. İlla ki sana farklı gelecek yorumlar ortaya çıkacaktır.

1|1
    0|0
    • 3ay

Yükleniyor...