Psikolojiyle ilgilenir misiniz?

psikolojik şeyler ilginizi ceker mi , sorun dinlemeyi, insanlarin pisikolojilerini cozmeye çalişir misiniz kendinizce notlariniz varsa paylasir misiniz?
bnim icin her insan bir denklemdir...

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojiyle ilgilenirim ama insanların derdini çekemem, mutluluklarını paylaşmalarını tercih ederim 💃

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet psikoloji ilgimi çeken bir alan. Eğer istediğim meslek başka bir şey olmasaydı mutlaka psikoloji okurdum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet herzaman

1|0
    0|0
  • Bende severim psikoloji dallarını ancak notlarınız varsa paylaşır mısınız biraz tuhaf olmuş :D Güzel sözler arıyorsan o ayrı :D

0|0
    0|0
    • 3ay

ya her insan kitap gibidir her insan birsey katar karsisindaki kisiye , o kadar insan tanimama firsat yok bnde insanlarin tanidiklarindan cikardiklari seyleri merak ettim :)) garip oldu ama. d

• İnsanların yaptığı hareketlerden tepkilerinden, kurdukları cümlelerden ne olduğunu anlayabiliyorum.

1|0
    0|0
  • Ben ilgilenirim çünkü ben deliyim ses kaydı gelsin http://vocaroo.com/i/s1zSqIwEnwR1

0|0
    0|0
  • Bu sitede psikolog olacağım böyle giderse :)

0|0
    0|0
    • 3ay

ahah niçin

• 3ay

7 günde Xper 6 oldum düşün :) gerçi depresyondayim 50 gün oldu mecbur kalmadıkça evden çıkmadım :) kendi derdimi unuttum vallahi :)

• psikolojik sorunlar aile baskısı sevgili hikayeleri ve isteyipte sahip olamadığın şeyler ortamdan dışlanma karşınızdakilerin sizi kırması en kötüsüde içine kapanık biri olmak. rest çekmeyi bilirsen psikolojik sorun kalmaz ;)

0|0
    0|0
  • Psikoloji ile aram çok iyi sürekli düşünüp sorguladığım için severim psikolojiyi

0|0
    0|0
    • 3ay

sorgulamada sınirin var mi

• 3ay

ismim eylül esrayida kullanirim bn degilim galiba neyse iyi gunlerr

• 3ay

Onun da gerçek ismini bilmiyordum zaten beni tanımadıysan fotoğraftan değilsin demek ki. Peki iyi geceler

• Psikoloğa gitmekten psikolog oldum resmen, ciddi ciddi çözdüm bir çok şeyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet seviyorum psikoloji alanını. Baya da bu konuda meraklıyımdır lakin fırsat bulup da araştıramadım pek.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Evet. Bazen yapiyorum oyle seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...