Otobüste erkek yanına oturmayan kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bence saçma yani. Kimse seni yemez sonuçta. Siz ne düşünüyorsunuz?

1|2
67|95

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğüm zaman bu tipleri, ağızlarına dinamit tıkayıp patlatmak istiyorum.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende cogu zaman bayan yanina oturmayi tercih ediyorum. Gunumuzde bu kadar taciz ve sapiklik varken bir bayanin oturmamasi gayet normal degil mi? Sonra adam bir sey yaptiginda bayani suclamasini iyi biliyorlar oturmasaydın giymeseydin diye. O yuzden bir bayan kendini korumak zorunda. Bu olaya yerler yemezler gozuyle bakamazlar kusura bakma.

5|1
    1|4
    • 3ay

Haklısın

• 3ay

Ne önemi var. Ülkeyi değiştirmeye çalışma boşa zaman kaybı. Bir adam seni taciz ederken. Ahh lütfen etraftakiler tepki göstersinde bu son olsun diyeceğine ya da tacizci adamın psikolojik sorunlarını çözeceğine. Git adamı döv kendin tepki göster.

Çok ama çok saçma bir mantığın var kusura bakma. Biri seni taciz etse lütfen böyle saçma davranma. Tecavüze kadar yolu olur.

• 3ay

@_Reborn_ evet biri taciz etsin onu dov diger erkekler senin dövdüğünü bilmeden seni yine taci etsin sen yine dov. Erkeklerin sonu gelmez tacizlerin sonu gelmez ama sen dovmek icin mucadele et. Ulkenin fikirlerini degistirme sana okan annene kardesine kizina da olsun. Cok iyi. 👍 super zihniyet

Erkekler Ne Diyor 94

• Genelde ben kalkip 2 kisilik koltuğu kıza bırakırım.

7|1
    0|0
    • 3ay

@deren55 saygılı da ondan

• 3ay

@ayanur Aynen öyle

• normaldir bunca sapık erkek varken kız olsam bende oturmam

8|1
    0|0
    • 3ay

Reis otobüste alttan alttan ellicek hali de yoktur heralde. Hani sapık olanlar varda her adım başı iki tane de çıkmaz :D Bu erkeğin yanına oturmıyım muhabbeti ile her kadın iki kişilik koltukta tek oturuyor valla ben kaç kez ayakta kaldım :D Benim kocam hariç herkes sapık modeline dönüşmeye başladı kızlar :D

• 3ay

Bildirim bu. Hepimize geliyor :)

• 3ay

Tamam özelden sohbet ederseniz gelmez.

• Kendimi kötü hissediyorum ben. Yemeyeceğim ya yahu... Kendi bileceği iş tabi, ben ne diyeyim. Ama o otursun diye kalkmam yerimden 😒

1|1
    0|0
  • Kendini bir halt sanan zavallıdır

4|1
    3|2
  • Ben kızın yanına oturmuyorsam oda erkeğin yanına oturmamali

5|1
    1|0
  • İnsana kendini sapık gibi hissettiriyor. Sanki ben sapığım da benden kaçıyormuş gibi. Yine kendi tercihidir bir şey demek istemiyorum ama hissettirdiği bu.

1|0
    0|0
  • Ayakta kalsın çokta umrumuzda

3|0
    1|0
  • Yaninda oturmuş her erkegin kendine taciz edecegini sanan zavalli kezban imajı olurturur bende.

3|1
    4|0
  • rahat edemez, kasılabilir. herkes aynı değil sonuçta

4|1
    0|0
  • Sevgilisi var diye düşünürdüm, o yüzden bir erkeğin yanına oturmaya bile haya ediyor diye düşünürdüm. Erkekler göründüğü kadar masum değil aslında, benim bazı arkadaşlarım vardı, yanına oturan kıza sürtünürdü, öndeki kızın farkettirecek şekilde saçlarıyla oynardı. Yani böyle şeyler var.

2|0
    0|0
  • bencede saçma oturmayan kendisi bilir:)

1|0
    0|0
  • Genelde ben oturmam rahatsız etmek istemem yanıma oturmayan kıza da bisi demem yani bazı ananeler bunu gerektirir ☺

2|0
    0|0
  • bunlar canım hareketler bence. bazı erkekler de mesela kalkıp başkasının yanına geçiyor kız rahat rahat otursun diye mesela bu da kızda şu algıyı oluşturabilir demek ki kalkmayan adamlar sapık... kendisini centilmen sanan erkeklerin denyolukları da kızları bu hale getirebiliyor

1|0
    0|0
  • Oturmasın

2|0
    0|0
  • Yani rahat edemiyebilir şaşırmıyorum ama bide pis pis bakıp oturmayan var ona işte kezban derim

3|1
    0|0
  • İnsanların güven duygusu mu kaldı bu çağda şahsen ben de kızım olsa istemem ortalık şeref yoksunu dolu

1|0
    0|0
  • bence tam tersi geçerli oluyor erkek gidip bir kızın yanına oturmuyor çünkü ben otobüsteyken çok kere bir kız yanıma oturmuştu ama ben hiçbir zaman gidip yanı boş olan bir kızın yanına oturmadım :D dfdf

1|0
    0|0
  • Hicbisey

1|0
    0|0
  • Sahaen. bende. oturmam dolmus falan bazen bayan. oluyo. tek yani kalmis. ayakda giderim yanim. bossa. bayan binceksede kalkarim rahatsiz olabilir rahat etsin

2|0
    0|0
  • Herhangi birşey düşünmem tabikii insanları seçiminden dolayı yargılayamasınız değil mi :)

2|1
    0|0
  • dinci yobaz iste normal öyle davfanmsi

1|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz. Keyfi bilir.

1|0
    0|0
  • Kiloluyken oturmazlar yanına fit oldumu oturular canlı yaşadık yani şık giyindimi bazısıda kıl kıl bakar öyle oturur 😂

1|0
    0|0
  • çokta s*kmdeydi

1|1
    0|0
  • Yanım boşken gelmeyen kız ayakta kalıyor ya işte o ana bayılıyorum. Yiyoruz sanki.

1|1
    0|0
  • Saçma tabi ki dar zihniyetli insanlar onlar

2|0
    3|2
  • Hiçbirşey

1|0
    0|0
  • İşin açıkcası iş kıyafetim varken boş yanımdaki koltuk varken ayakta gidiyorlar ama sivil giyindiğimde yanıma sokulup akraba oluyorlar resmen ekmek kazanırken ayıp ekmek yerken sofray oturuyor gibiler

1|0
    0|0
  • birde yanına oturup kaplumbağa gibi büzüşen kızlar var
    kendi koltuğuma edebimle oturuyorum
    psikolojik olarak rahatsız ettiriyor insanı
    sanki çekirge gibi üzerine atlayacam

1|0
    0|0
  • takılmam öyle oturmaması daha iyii genelde yayılmış oluyorum :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 66

• İsteyen oturur isteyen oturmaz. Bence saçmalık olarak değil de kişilerin yaşam biçimleri olarak bu tür davranışları normal kabul etmeliyiz

2|1
    1|0
  • Oturamayacağı belliyse oturmaz. Bacaklarını edirneden karsa açan barzolarla dolu oralar. Ufacık yer bırakıyorlar oraya da oturmak istersen herifin kucağına oturmuş gibi oluyorsun, o kadar sığmıyorsun yani. Öyle bir durum yokken tepkisel oturmamak da saçmalık.

3|0
    0|0
  • Namahrem durumu söz konusu oturmayabilir..

3|4
    1|1
  • Valla popom koltuk görsün yeter. Yanımdaki isterse goril olsun.

2|0
    0|1
  • Ön yargıda bulunmam. Belki bir travma yaşamıştır ya da tercih meselesidir her şey olabilir ya ihtimal düşününce.

2|1
    0|0
  • Bakarim otobuse binince bayanin yani bossa oraya otururum fakat her yer doluysa erkeğin yaninada otururm ayakta gitmekten iyidir.
    Oturmayan hakkinda koti biseyde dusunmem kendi tercihi dusuncesi olabilir rahat edemiyordur.

1|1
    0|0
  • Saçma gereksiz

1|2
    2|1
  • Rahat ettiği yere oturur abi sanane

2|2
    0|0
  • Otobüste erkeklerin yanına oturmama sorunsalı olan kızlar mı var? O kişi seni yemeyecek hem kötü bir hareket yaparsa direk ' Şoför Bey bu adam beni rahatsız ediyor'dersin ya da oradan kalkarsın bu kadar.

1|0
    0|0
  • saçma o erkekte gerilir yani boş kız oturmuyor kalkıp yer veremez e yani bos. o erkek kendisini kuduz bir hayvan olarak görür sanki yanındakini isircak! salak salak davranmayin oturun yemez

1|1
    0|0
  • Bence de saçma madem oturmayacak o otobüse hıc binmesin

2|2
    1|3
  • ben oturmuyorum çok yorgun değilsem saçma olduğunu da düşünmüyorum

2|2
    1|1
  • saçma ben oturuyorum oturuluncada tepki göstermem hatta yanlış bilet kesilmişti 2 saatlik bir yoldada yanımda tanımadığım bir erkek oturdu ve bilin bakalım ne oldu hiç bir şey yemiyorlar yani kasmayın

1|0
    0|0
    • 3ay

Belediye otobusunu kastettim

• 3ay

2 saatlik yolda sorun etmiyorsam 10 15 dk sorun etmiyorumdur dimi ayrıca '' saçma ben oturuyorum oturuluncada tepki göstermem '' şehiriçini kastedmiştim

• hiç bir şey

1|0
    0|0
  • Bende bir erkeğin yanına oturmuştum bana vebalıymışım gibi bakmıştı 😐 yapmayın arkadaş kimse otobüste size oturduğunuz yerde tecavüz falan etmez valla ben kendimi kotu hissettim oyle bakınca

1|0
    0|1
  • Başka yer varsa kız yanına otururum yoksa otururum o da insan sonuçta

1|2
    0|0
  • saçma buluyorum. ne yani ne sanıyosun ki kendini. kaf dagındamı görüyosun nedir bu egolar yani. seni mi yicek o erkek. herkes kendındensorumludur bu hayatta.

1|1
    0|0
  • Kezban tribinde oldugunu dusunurum

1|1
    1|0
  • Bence de saçma. Sadece bacaklarına hayvan gibi açan moronların yanına oturmuyorum.

1|2
    0|1
  • Dikkat ediyorum amca gibi olanlarin yanına oturabiliyorum zaman zaman ama yaşıma yakınların yanına otururken çekinirim günümüz şartları malum.

1|0
    0|0
  • Kezban varoş

1|1
    1|0
  • Bazen oturmuyorum. Oturmak zorunda da değilim. Ülkede gayet sapık adam dolu. Burası da en iyi örneği.

1|0
    0|0
  • Ben tipine bakıyorum efendi bir tipi varsa olabilir ama bazıları yicek gibi hiç kız görmemiş gibi bakıyor onlardan kaçıyorum jet hızıyla. Sapıklardan nefret ederim

1|0
    0|1
  • Kız zeki baştan önlemini alıyo diyorum

1|1
    0|0
  • Saygı duyarim

1|1
    0|1
  • kezban

1|1
    1|1
  • Ben oturamiyorum utancimdan