Hata bende mi? Kuzenimi nasil uyarmaliyim?

Arkadaşlar öncelikle onemsenmeyecek bir olay oldu. Sanirsam facebook hesabim birileri tarafindan ele geçirildi , hesap kilitlenme uyarisi almıştım. Ve hesabi geri almıştım. Yani olay bitmisti. Haberim yoktu birseyden. Sanirim birileri hesabimi ele geçirip ışid i destekleyici küfürlü bir yorum yapmış. Amaç beni isidci diye gostermek. O sirada sanirsam kuzenim benim abimi aramis ve kardesin soyle soyle yorum atmis kufur etmis isidden felan bahsetmis demis. Bu siralar aramis ki ben zaten hesabimi geri almistim sorun yokken olayi ben halletmisken gitmis arayip iyice olayi bulandirdi. Kuzenim ekli bile degildi bende uye oldugum gruplarada ekli degildi ortak arkadasimizda yoktu bunun nereden haberi oluyor da benim abimi arayip beni kotuluyor? Bircok kez adim ışid ile anildi ve hesaplarim ele gecirildi. Militana döndüm resmen :D kuzenimin hesabimi ele gecirecegini sanmiyorum evli bir bayan benimle ne isi olur? Abim bu suclamaya inanip telefonuma internete el koydu. Ne düşünüyorsunuz? Olayi nasil halledecegim? Şu an bildiginiz isidci olarak aniliyorum

0|2
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• agzına sıcarım yani net ve kesin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kuzeenin yapmış olabilir ne isi olacak deme su dunyada öyle fesat öyle kiskanclar var ki herkesten herşeyi bekle

1|0
    0|0
Yükleniyor...