Tüketici hakları ne oluyor? Allahın seven yardım etsin çok zor durum :(?

Alanya ikiz otel tarafından kandırıldım internete koydukları oda ile bize gösterdikleri oda arasında dağlar kadar fark var. Çok pis bir olaydı ve kokuyordu. 200 lira da kapora istemişlerdi gönderdik. Ben o 200 lira için 1 hafta aralıksız çalıştım ve zor durumdayım. Paramı vermiyor çalışanlar patron ile görüşün diyor patron ortada yok. Akıl verin ne olur :(

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Güncel

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• git polise şikayetçi ol bende otelciyim böyle adiler çok var ne yazıkki alanyada isen hemen ordaki polise şikayetini bildir paranı verirler hemde seve seve

1|0
    0|0
    • 3ay

Cok teşekkürler

• 3ay

kendi şehrinde bişey yapamaz sın söyliyeyim sana

• 3ay

Buradan bugün ayrılıyorum ama ve cidden kaldıgımbyer ile polis merkezi arası çok uzaktı bisikletle 1 saat yol çektim ama kimin umurunda :(

Erkekler Ne Diyor 4

• para verdiğine dair bilgi sana sunulan oda ile görsel oda arasındaki farkı gösteren resimler ile kaymakamlıga git tuketici heyetine cık dilkece ver

1|0
    0|0
    • 3ay

Benim otel alanyada ben antepte nasıl olacak o

• 3ay

Kendi ilimde başvuracağım poliste öyle dedi inşallah alırım paramı. :( tüketici hakları kaymakamlıkta mı oluyor

• 3ay

sen otelin olduğu ilde değilmisin değilsen başka bir ilede anca savcılığa başvurursun oda 1 seneden fazla sürer sonuç almak

• otelin resmi sitedeki rwsmini al sonraki rwsmini çek fatura vb ike git

1|0
    0|0
  • Tüketici haklarına şikayet et

0|0
    0|0
  • Çok basit bir açıklaması var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...