En Büyük Derdiniz Ne Ola Ki?

Derdi, sınavı olmayan insan yoktur şu dünyada.
Varsa da aslında o en büyük dert sahibi olsa gerektir ki, kendisine olgunluk kazandıracak bir hayat dersini hiç alamayacak kadar şanssızdır.

Sizin hayatinizda dert olarak gördüğünüz neyiniz var?

0|2
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam valla olay şu, herkesten bu tarz soru ve cevaplar duydum. Tamam annem babam ölmedi ve yetiştirme yurdunda işkenceler çekmedim. Fakat tam istediğim hayallerimde ki gibi, şen şakrak kahkahalarla vakitlerimi geçiremedim.

Ne öyle ne böyleydi, yalnız olması gerekenden biraz daha kötüydü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• D harfi ile başlayan hastalığa sahip bir gezegende yaşamak.

0|0
    0|0
  • Ölecem 😳

0|0
    0|0
  • En büyük problemim sağlığım. Paraymış, karı- kız'mış, kariyermiş, eğitimmiş hiçbiri şeyimde değil. Sağlık olmayınca bir hiçsin bunu sağlığın gidince anlıyorsun. Keşke sağlığım yerine gelsede özgürlüğüm olmasa köle olarak yaşasam ömür boyu.

0|0
    0|0
  • Yaşamak.

0|0
    0|0
  • Sağlık

0|0
    0|0
  • Ülkenin içinde bulunduğu durum.
    Yolun da gitmeyen hayatım.

0|0
    0|0
  • Sınavım var ama dert görmüyırym relax

0|0
    0|0
  • boy...

0|0
    0|0
  • işsizlik

0|0
    0|0
  • 9 yaşımdan beri köle gibi çalışmam tam 10 sene oldu sosyal hayat sıfır üstüne üniversiteye gidecektim oda tam kayıt sırasında son bir imza atılacakken o hayalinde sona ermesi

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden o yaşından beri kardeşim

• 3ay

Haklisin... Anlıyorum... Hikâyenidinlemek isterdim ama uzun dedin... Belki yapabileceğim bir şey vardır... Yine de bir gün paylaşmak istersen kapim açık olur... 😇

• 3ay

Eyvallah saolasın

• Sürekli hayal etmem bu sorun yok aslında da fazla iyi şeyler ve imkansız olmaları

0|0
    0|0
  • Yar diye benimsediğim insanın göz göre göre yalan oluşuna şahit oldum yetmez mi

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • bir sıralaması yok ger şey dert oldu.

0|0
    0|0
  • Para

0|0
    0|0
  • para

0|0
    0|0
  • Kadınlara olan bitmeyen nefretim

0|0
    0|0
  • sensizlik.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...