Arkadaşlar Alevi olduğumu öğrendikten sonra beni seven çocuk bana garip bakıyor ne yapmalıyım?

a bu Aleviymiş der gibi bakıyor eskisi gibi sevmıyor konuşmuyor.

0|1
17|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar tamamen Ailenin yetiştirmesi vermiş olduğu kindar eğitimin sonucu.. Ben alevi bir birey olarak her zaman dışlanmış hissettiriliyorum iş olsun arkadaş ortamı olsun , yazık ki insanları böyle ayrıştıp bölücülüğe ayrımcılığa sebep oluyorlar.. cok yazık.. üzme kendini Can. Sezgilerinn de hakliysan şayet ayrıl, bu kişi sana üzüntü den başka birşey veremez.

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen öyle arkadaş ortamında bilene rahat oturamıyoruz halbu ki din yerine değil de insan üzerinden yorum yapmak gerekiyor

• 3ay

Allah önüne her daim güzel insanlar çıkartsın arkadaşım..

• 3ay

inşallah hepimiz

En İyi Kız Görüşü

• Senle alakali degil ailesi cok karsi cikiyordur alevi biriyle birlikte olmasina o da gunun birinde seni birakmak zorunda kalacagindan korkup senden uzak durmaya calisiyordur.

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen öyle duruyor zaten

Erkekler Ne Diyor 13

• o yüzden abi sevgili ya da hoşlanma yolunda olduğum hatuna ilk haftadan meshebini sorarım ki meshebin ne olduğunu bilmeyen hatunlara bile denk geldim , annesine sordurttum :D

0|0
    0|0
  • Yürüsün gitsin, hıyara bak...

0|0
    0|0
  • Hala din dil ırk ayrımı yapan gzekalılar var şu dünyada

0|0
    0|0
  • Eğer sen yanlış anlamıyosan o heriften hayır gelmez muhabbetini kes bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Kestim zaten öyle insanin yaninda 2 dk durulmaz

• Ve sen hala onlasin yazik

0|0
    0|0
  • alevileri yanlis tanitiyo toplum ondan dolayi

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin sanki çamurdan mı yaratılmış Aleviler..

0|0
    0|0
    • 3ay

haklısın

• 3ay

Türkiyenin Eğitim düzeyi en yüksek il Dersim, En misafir perver il Dersim en kültürlü il Dersim.. saygı duyarım çok

• 3ay

işte bazıları bunları görmezden geliyor

• bir kimseyi din dil ırk yüzünden ayıran her kişi elbet cezalandırılacaktır!!!

0|0
    0|0
  • Ne alaka öyle davranıyosa si*tir et gitsin alevi değilim ama alevi olmanın ne sakıncası var

0|0
    0|0
  • A bu Aleviymis 😂

0|0
    0|1
  • Dar kafa.

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin bence

0|0
    0|0
  • Söylemeyecektin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ayrımcılık yaptığı için görüşmeyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ayrımcılık yapıyo. Çok garip ya acaba sen ona öyle baksan o ne düşünür. Empati kursun bir zahmet. ayrım yapanlar en sevmediğim tiplerdir.😟😒😒

0|0
    0|0
  • bende aleviyim benimki de aynısını yapmıştı hatta mum sonduyu bile sormuştu pislik neyse yurumedi ilişkimz

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah belasini versin onun

• Sana oyle geliyordur

0|0
    0|0
  • seni seven cocuk cok affedersin de, ayrimci herifin teki. git seni uzmeden uzaklas ondan, niye ugrasiyorsun ki boyle aptallarla? :) sen kendini her halinle sevecek birini bulursun elbet, tamam mi canim? :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Inşallah bulurum sende bulursun insallah :D pekala tamam

• Uzatmanın anlamı yok, sen benden ayrılamazsın ben senden ayrılıyorum de ve uzaklaş.

0|0
    0|0
  • maalesef ki hla insanları din dil ve ırk olarak ayırabilen bir toplumumuz var. sen takma kafana

0|0
    0|0
    • 3ay

evet malesef bu sürüyor

• Can Sende iletişimini kes o düşüncede bir insansa eğer

0|0
    0|0
  • Dini ve mezhepsel görüs eş seçmede cok onemli bu yuzden sogumus olabilir

0|0
    0|0
  • Onunla bu konu hakkında konuş sonra ayrıl...

0|0
    0|0
  • Yaptigi etnik farkliliktansa bir kaybın olmaz cocukla konusmamaktan. Sevgi evrenseldir.

0|0
    0|0
  • Yol ver

0|0
    0|0
  • bence beni seven çocuk deme çünkü sana öyle davranıyosa sevmiyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

Bencede yanlış söyledim

• Bende erkek arkadaşıma anlatmayı düşünüyorum, ailem söylememi istedi. Annem istemiyorsa yol yakınken bitsin dedi. Ben ne yapacağımı bilmiyorum. Sen nasıl anlattın?

0|0
    0|0
    • 3ay

Olaylar felan olmuştu darbe felan ya konusu açıldı bende bir cesaretle söyledim dedim baştan öğrensin hem beni ne şekilde sevdiğini de anlarım çünkü elinde sonunda ogrenecek yani

• alevilik ne ki hep merak etmişimdir?

0|0
    0|0
    • 3ay

sadece insanlığına bakarlar dinle ilgili yargılamazlar

• Normal...

0|0
    1|0
Yükleniyor...