Beyler; kapalı kız vs açık kız, böyle bir ayrım yapar mısınız? ?

"Ne oldu ona göre mi açılıp kapancan? " dediginizi duyar gibiyim.
Ben soruyu kendim için sormuyorum.(dindarim ama insanları giyinislerine göre ayirmam)
Benim özürlü , mal , gerizekali bir kuzenim var ayıptır söylemesi.
Kendisi kapanmak istiyor (hakkıyla kapanır kapanırsa eger) ama bunun bir erkek arkadaşı var, şımarık bir çocuktur baya havalı.
Bu salak onun için ölur geberir o derece seviyor. Bu yuzden "ya o beni beğenmezse, bırakırsa " korkusu sardı içini o yüzden kapanmıyor. (Biz öyle bişey yapmaz diyoruz ama bu duruma takmış durumda)
(Evet bir erkek için böyle yapması gerçekten anlatılamicak bir aptallik)
O yüzden bu anketi yapıp kendisine gostercem.
NOT: kuzenim hakkında yorum yapmayın, sadece kısa ve net cevabınızı verin.

• insan olsun yeter
    26% (8)18% (4)23% (12)Oy Ver
  • Hakkıyla kapanan kız candir
    29% (9)14% (3)23% (12)Oy Ver
  • Açık kız candir
    16% (5)45% (10)28% (15)Oy Ver
  • Giyinislerine göre insanları ayirmak tarzım diil ✌ (benim secenegim)
    29% (9)23% (5)26% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ayrım yok din dil ırk seçimler, herkezin özgür iradesi kapalı olana açıl demem açık olana kapan demem. .

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi istegimle kapandim hatta ailem erken bile dedi 😂herkes istedigini yapmali bence birileri ne der ya da kim şöyle ister diye dusunmeyi birakmali

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hiçbir zaman yapmam. sadece çok fazla açıksa rahatsız olurum. kapalı olması da hiçbir şekilde olumsuz etkilemez beni. kapalı olsa da kendisi önemli.

1|0
    0|0
  • Yapmam diyorum siliyorum yaparım diyorum kendimde emin degilim.
    Ama bana muhafazakar kız olmaz ayıplarlar iyisimi açık olsun.
    (Burda dedigim 2016 türbanlı degil dini yaşıyanlardan bahsediyorum yenilerden ise gerek yok takmasına zaten alakaları yok)

0|0
    0|0
  • Açık

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ayrım yapmam tabi ki

0|0
    0|0
  • kapalı kıza lafım yok. tabi hakkıyla kapalı olana. açık kızlarada lafım yok ama mini etekmiş, dekolte şeylermiş ona karşıyım. başı kapalı olmasada kızın en azından bel altını ve üstünü kapatmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende çok açığı yanlış buluyorum.

• 3ay

"Nefis" işte.
      bir erkek bir kadına ne kadar bakmak isterse, bir kızda o kadar açmak istiyo.
      Hoşlarına gidiyo cunku.

• 3ay

aynen. çok haklısın. utanma duygusu kalmamış artık bu devirde bence

• Önce insan olsun...

0|0
    0|0
  • Ayrım yapmam. Hakkıyla kapanan kız candır diyorum.

0|0
    0|0
  • C dedim. Kapalı bir kızla hiçbir zaman anlaşamadım.. Arkadaşım, sevgilim olamaz. Kapalılar benden uzak dursun. Açık kız candır. İçi dışı bir. bi' de ben dindar insanları pek sevmem.

0|0
    1|1
  • bana ve aileme açık kız uyar o yüzden ayırıyorum

0|0
    0|0
  • Çok açık ve çok kapalı olmadıkça sorun yok

0|0
    0|0
  • Artık kapalı bile acık konuma geldi.. Böyle bir çok insan tanıyor kapalı ama ruhu açık

0|0
    0|0
    • 3ay

bir insanın beyni açık olsun yeter.
      Sözde dindar olup, tesettürü moda halina getiren insanlar var.
      Çok ayıp cok✋

• 3ay

Bende onu diyorum zaten... evde öyle olup dışarıda öyle değiller beyin aynı beyindir.

• Açık kız candir

0|0
    1|1
  • Kapali sevmem pek cunku aciklardan daha azgin ve erkek manyagi oluyolar. ya da bana oyle denk geldi

1|0
    1|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrım yapmayı doğru bulmuyorum. Ve bir insan bunu gerçekten istiyorsa yapmalı.

1|0
    0|0
  • Okadar başı kapalı, g*tü açık varken. Açık olmak daha iyidir. En azindan icimiz temiz

0|0
    0|1
Yükleniyor...