Çirkinim ve kiloluyum?

Ben 165 boyunda 75 kiloyum. Lise boyunca dalga geçtiler, bu yüzden özgüvenim hiç yok. Dişlerim yamuk, burnum laz burnu gibi. Diş teli yaptırmak istedim ancak ailemin borcu olduğu için yaptıramıycağımızı söyledi. Kilo vermeye çalışıyorum ama olmuyor. İntihar etmeyi düşündüm zaman zaman. Hala aklımda. Mutlu olmak ve insanları takmamak için ne yapabilirim? Acı çekiyorum, çok kötü hissediyorum. Lütfen yardım edin.

0|1
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kardeşim boşver. Ben de kilolu biriyim, öz güvenim o kadar yoktur benim de, dişlerim de ayrık. O yüzden seni anlıyorum.
    Sana öneride bulunmak dışında elimden birşey gelmiyor, kusura bakma
    Kişisel gelisim kitapları al ya da internetten bul, özgüvenini arttırmak amacıyla.
    Yürüyüşe çık, kendine bir hedef belirle ve o kiloya ulaşana kadar günlük yürüyüş yap internetten gördüğün spor hareketlerini uygula. Ben denedim ve beş kilo verdim şimdiye kadar ve daha da yapıyorum. Bunun dışında doğal yöntemlerle bakım yap kendine.

İnsanlara kulak asma ve onlar sana ne söylüyorsa iade etmeyi öğren.
    Ne yazık ki insanın kendinden başka dostu yok. :( kendi kendini motive et.
    Mesela şöyle düşün en azından yanında sahte insanlar yok ya da seninle dalga geçenlerden çok daha üstünsün ki seninle dalga geçme gereği duyuyorlar.
    Yüzeysel değilsin en azından seninle dalga geçme ihtiyacı hissedenler gibi.
    Hem diğer kızlar gibi sıfır beden olup, bir ton makyaj yapacağına, fabrikadan çıkmış seri üretim malları gibi aynı olacağına bırak çirkin ol farklı ol daha iyi değil mi?

Özelsin, kişiliğin güzel varsın dış görünüşün güzel olmasın. Yine de benzersizsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini sev.

0|0
    0|1
  • Evet sorun etmekte haklısın

0|0
    0|1
    • 3ay

kardeş beynini bir yerde bırakmışsın galiba git bak bakayım etrafa.

• 3ay

ahah hala kilo diyor ya canım ashfjkasdas
      aptalım diyorsun yani ısrarla beynim yok gel beni ezikle abi diyorsun.
      sen hiç anlamamışsın be oğlum mevzuyu tartışmaya bile gerek yok.
      insan olacaksın önce

• 3ay

@BuzDolabıı hadi yol al mesafe yap biraz seni ilgilendirmeyen şeylere de burnunu sokma üçüncüye çok güzel birşey düşüyor ona göre

• Seni yaradana sığın bos boğaz insanlarin dediklerine kulak asma istedigin herseyi zamanla yaparsin intihari falan sakin dusunme

0|0
    0|0
  • Ne saçmalıyorsun bu dünyada herkes birbiri için yaratılmıştır karşına seni beğenecek sana değer verecek biri mutlaka çıkacaktır buna emin ol mutlu ol kendinle barışık ol herşeye pozitif bak...

1|0
    0|0
  • elin ayağın var mı ona şükretmelisin

0|0
    0|0
  • Takma 😆

0|0
    0|0
  • üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • Lise zaten öyle yerdir. Lise bitince takmana gerek kalmayacak. Sabretmelisin. Şişmanlığı da takma. Nasıl zayıflamaya çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Zor bir durum Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İşe girip paranı kazan. Önce kilo verirsin sonra tel taktırırsın sonra burnunu yaptırırsın.

0|1
    0|0
  • Dış görünüşün senin için utanç sebebi olmamalı, olamaz da. Bunu böyle gören seni böyle bir komplekse iten herkese inat buna inanmalısın tatlım. Sen farklılıklarınla güzelsin, özelsin 😇 Hatta sana göre kusurlarınla güzelsin 😌 Seni sen yapan unsurlar onlar 😉 Kendine güvenmelisin ve seni sen olduğun için sevmelisin. İnan bana her şey çok daha güzel olacak 😍 Unutma sen kendine güvenmezsen kimse sana güvenmez ve dikkate almaz. Bunu değiştirmek elinde, sen bu güce sahipsin. Kilolarınla i, yamuk bulduğun dişlerinle ve beğenmediğin burnunla güzelsin sen 🙈

0|0
    0|0
  • Ah be kardeşim herşey dış görünüş mü? Seni yaratan boyle yaratmış. İnan bana gereksiz insanlar icin kendini üzdüğüne değmez.

0|0
    0|0
  • zayıflayabilirsin ama önce kafanda karar vermen lazım...

0|1
    0|0
  • kilo vermek bizim yaslarımızda cok kolay bir şeydir aslında. gerekli egzersizlele en basitinden gunde tempolu 2 saat yürüyüşle, yemeklerden önce ve sonra su içerek, karbonhidratlı sekerli gıdalardan uzak durarak cok rahat kilo verirsin. dişlerinin yamuk olması bazen tatlı durabilir takma, burnu büyük olan bir sürü insan var Karadenizliler napsın :D (asağılamak için dğil yanlış anlaşılmasın)

0|1
    0|1
  • Sakın intihar falan düşünme çirkin kadın yoktur. 1 önce oku güzel meslek edin
    2 paranı kazanınca diyetisyen e gidersin dişlerini yaptırırsin burnunu yaptırirsin eğer çok rahatsız oluyorsa n.. işte bukadar sadece bekle

0|0
    0|0
  • Sana bir sey diyeyim mi kilomla dalga geçen çocuk kapimda yattı zayiflayinca. Böyle karaktersizler her yerde. hadi ordan et. Gelisim cagindasin o kilolar nasilsa gidecek sallama

0|0
    0|0
  • kimsenin kusursuz olmadığını düşün.

0|1
    0|0
  • Kime gore cirkin kime gore kilolu ya insanlari dinlemeyi birakirsan ozguvrnin geri gelir

0|0
    0|0
  • Takmaaa ya salla

0|0
    0|0
Yükleniyor...