Çaresizim.. Ne yapmam lazım yardım edinn?

iyi akşamlar arkadaşlar ben 22 yaşındayım lise mezunuyum. bu yaşıma kadar hiç annemden ve babamdan sevgi görmedim. hep beni rencide ettiler. dışladılar ilgilenmediler.. ben hiçbir zaman iyi anımız olduğunu hatırlamıyorum.(sadece ablamla aram iyi.). aynı evde yaşadımız halde özellikle babamla çok soğuğuz. aynı oortamda bile bulunmak istemiyorum onunla. günlerce haftalarda tek kelime bile konuşmayız (kuzenlerim babasıyla bir arkadaş gibi, sürekli iş fikirleri, projeleri var beraber 19 yaşında 1 çanta dolusu ilaç ile intihara teşebbüs ettim 3 gün komada yattım.).. yolda gördüğüm bir yabancı ile daha rahat sohbet muhabbet ediyorum. ama babamdan çok çekiniyorum. neyse geçen sene askere gittim geldim (geleli 2 ay oldu). artık onlarla yaşamak boş gelmeye başlıyor.. orda yaşadığım sürece sürekli alkol+esrar kullanıyorum. sinirden stresten. o yüzden askerden gelir gelmez mersindeki evli ablamın yanında kalmaya karar verdim.2 aydır buradayım. elimde hiç meslegim yok. şuanlık kppsye hazırlanıyorum. bir ümit ama puanlar malum:( ne yapacam ben nereye kadar bir sıgıntı gibi ablamın eniştemin yanında kalacam. artık annemin babamın yanınada gitmek istemiyorum 1 seneyi geçti görüşmeyeli. ne yapacam ben. tek çözüm intihar gibi geliyor bana şeytan diyor. çık şu apartmanın tepesine at kendini :((

0|0
114

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...