Arkadaşlar ben youtuber olmak ıstıyorum nasıl vıdeolar çekebılırım?

Ben vıdeo çekıyorum vlog ama pek bısey yasamadıgım ıcın basıt oluyor. Youtube vıdeo cekıp atmak ıstıyorum sııre dansa edebıyata ılgım var nasıl ne tur vıdeolar cekebılırım? FARKLI vıdeolar cekmem lazım mesela ben bu sene unıversıteye gıtcem o zamanda cekecegım vıdeoalr cekmem lazım? nasıl yapabılırım? vlog ceksemmı yoksa gorme engellıler ıcın seslı kıtap okuma vıdeosu mu ceksem her gun ellı sayfa ne dersınız? unıversıtede yapacagım bısey olsun ıstıyorum

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• En populeri scorp media gibi soru cevapli seyler ama artik cok var. Bence faydali olacagin bir konu varsa o olsun bana suanda facebookta gorup hoslandigim bir kiz icin tavsiye verebilir misin mesela

0|0
    0|0
    • 3ay

mesaj atabılırısn tanısmak ısterse tanısırsın önce arkadas gıbı ol hemen yavsama

• 3ay

valla acemıyım kusura bakmayın ya :D

• 3ay

Erkekler hep kizlarin belli konulardaki dusuncelerini merak eder mesela burada sık sorulan sorulara videolu cevaplar verebilirsin beni optu hamile kalirmiyim vs gibiler olmaz tabii

En İyi Kız Görüşü

• Oda turu olur cantamda ya da telefonumda neler var makyaj videosu diğer youtuberlar gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...