Aldatıldığınızı nasıl anlar ve nasıl bir intikam planı yaparsınız?

Aldatıldığınızı nasıl anlar ve nasıl bir intikam planı yaparsınız?

0|1
31|22

En İyi Erkek Görüşü

• aldatıldığımı anlarsam önce ne hatalar yaptığıma bakarım sonra ona yanlış bir yolda olduğumu gösterdiği için teşekkür ederim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Affetmiş gibi görünür bende aldatırım haberi olmaz ama için rahat olur 😉

2|0
    0|0
    • 3ay

Onun seviyesine inicen yani yapma

• 3ay

Yaparım valla isteyen boşasın hatta varsa çocuklarıda alıp ekmeğine yağ sürsün 😉

Erkekler Ne Diyor 21

• Plan yapmam. Gider 2 laf ederim alir ceketimi cikarim. Onun seviyesine dusmem

1|0
    0|0
  • İntikam aciz işidir.

1|0
    0|0
  • Nasıl anlarım onu bilmiyorum ama en güzel intikam bunu kanıtlayıp kendi aile akraba arkadaş çevresinin öğrenmesini sağlamak diye düşünüyorum. Bakacak yüzü kalmasın.

1|0
    0|0
  • karşı taraf açık vermediği sürece veya gelip itiraf etmediği sürece anlamak kanımca zordur.. intikam planı yerine hayattan çıkarmak en güzelidir.

1|0
    0|0
  • anladığımda biter.

1|0
    0|0
  • İntikam almam. Anlattırırım yaşadıklarını. Acaip tahrik olurum. Onu 1 güzel becerir sonrada basarım kıçına tekmeyi.

1|0
    0|0
  • İntikam ile isim olmaz y ol veririm.

1|0
    0|0
  • İntikam boşa zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Öyle bir konuşurum ki ona ve ailesine evden dışarı çıkamaz.

1|0
    0|0
  • İntikam kurmam kafama sıkar giderim

1|0
    0|0
  • bana biraz yeteneksiz olduğu için arkadaşım vs diyerek anlatırken yaptıklarını yakalandı.

1|0
    0|0
  • G. te geldi aşkımız ikimizde şaşkıniz.

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yaşadım ben

1|0
    0|0
  • Aldatılmadım aldatılsaydım eğer ölümcül intikamlar alırdım.

1|0
    0|0
  • Intikam plani yapmam ama her hareketinden anlayabilirim. Onu hayatimdan cikaririm sadece.

1|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl anlarsıın

• 3ay

Onu planlarina fazla dahil edemezsin. Bozustugunuzda ve iş trip atmaya falan geldiginde umursamaz davranir. Icgudusel olarak surekli seni kiskaniyormus gibi davranmaya calisir. Ve yazmaya usendigim bircok tavir.

• Sen 100 senede anlamadiysan bizler ne yapak :(

1|0
    0|0
  • hissederim

1|0
    0|0
  • Duygularımla oynanmıştı korkunç intikamlar almıştım ama aldatılma duygusunu bilemem

1|0
    0|0
  • Döverek ve hakaret ederek

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 30

• İntikamı düşünmezdim, beni kaybetmek zaten onun için en büyük ceza olurdu 🤓

1|1
    0|0
  • Erkekler çabuk ele veriyor kendini. Birde benim sezgilerim çok kuvvetlidir, gözlemim de çok iyidir. Kolay anlarım ama intikam almam. Terkeder ve hayatıma kaldığım yerden devam ederim.

1|0
    0|0
  • Bir plan yapmam kendisi kaybeder geri dönerse de iki çift sözüm olur sadece.

1|0
    0|0
  • bir sevgilim vardı daha doğrusu çocukluk aşkım 6 sene sevgiliydik 10 yaşımdayken hediye olarak cino çikolatalardan almıştı portakallı 16 yaşında aldattığını görünce sakladığım çikolatayı vermiştim çok yıkılmıştı çocuk dfgjhlkş

1|0
    0|0
  • Plan yapmam sadece birazcık doverim ikisinide o kadar 😃

1|0
    0|0
  • Anlayamayabilirim intikam da almam
    Zaten aldattiysa sevmiyoru demektir ne yapsan koymaz

1|0
    0|0
  • Bana soguk davraniyorsa eskisi gibi ilgi gostermiyo telefonunu kacırıyorsa suphelenirim acikcasi ve direk ayrilirim intikam pesinde de koşmam onun seviyesine inmem

1|0
    0|0
  • Tek supheyle yaklasmam. Eger gelip yaptigini anlatirsa da onun gibi alcalmam bir daha yuzunu gormem cunku ihanet edenler hep pisman olur. Genel kural gibi

1|0
    0|0
  • Bir erkek çok yüksek oranla kendini ifşa ediyor bu konuda. Çok salak değilseniz anlarsınız zaten intikam almak için ise kendinizi yormayın Allaha havale edin

1|0
    0|0
  • Anlamam zaman alabilir ama anlayınca şeyini keserim

2|0
    0|0
  • İntikam almam ne hali varsa görsün

1|0
    0|0
  • İntikam falan almam, uğraşamam

1|0
    0|0
  • İntikam alacağımı sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Plana gerek yok basaeim tekmeyi. aldatigina gore beni sevmiyomus onemsemiyomus. beni onemsemeyip sevmeyen biri icin bosa zamn harcayamam!!!

1|0
    0|0
  • İntikam varoşların işidir

1|0
    0|0
  • Fıtratına aykırı olarak iyi davranmaya başladıysa aldatmıştır

1|0
    0|0
  • Beni aldatan biri için plan yapmak zaman kaybı çok gördüm çevremde hain insanlar her zman yaptıklarının cezasını hak veriyo

1|0
    0|0
  • Yani aldatıldıgını anlamazsın muhtemelen onu yapan kişi profesyonel gevşektir hatta o kadar gevsektir ki aynı anda iki kişiyede ilgi gösterebilcek kadar hsjsjsj intikamıda ondan intikam almayarak yapabilirsin 😁

1|0
    0|0
  • nette izlenme rekorları kıran izmirli kızın aldattığı 2 erkeğin yaptığını yaparım :D youtubeye aldatan kıza bakın ne yaptılar yazarsanız çıkar :D her izlediğimde gülerim :D

1|0
    0|0
  • Ben aldatılmam ki aldatılacak kadar bile seven biri yok beni.

1|0
    0|0
  • Trafik kazası süsü...

1|0
    0|0
  • Aldattigini belli edee zaten hal ve hareketlerinden direk tekmeyi atarim

1|0
    0|0
  • Bu son olsun derse affederim.

1|0
    0|0
  • Intikam planı yapmam