YGS LYS kaç ayda bitmeli?

biraz ygs ye başladım sayılır ikisi birlikte çalışabilir miyim vede yetişir mi sizce?
Ya birde edebiyata cumhuriyet döneminden mi başlanmalı en bastan mı

0|1
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sınava 2 ay kala konu çalışmayı bırakıp, test çözmeye başlaman gerekli.
    3 hafta kala da 2'şer deneme çözüp yanlışlarını öğrenmen lazım.
    Cumhuriyet edebiyatı içinse şunu söylebilirim.
    Sadece belli, tanınmış kişiler üzerinde durdum.
    Sınavda da ayrıntı sormadılar, tanınan kişiler üzerinden ayrıntı sordular.
    Bu nedenle gözünde büyütme boşuna.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sahsen ben daha lise 3deyim ama abim bu sene tmden girdi ygs ye calısıp lys yi umursamadı puanı 313. ygsden sadece soru çöz, lys ye sene absından beri calıs derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tm hakkında bilgim yok fakat ,
    Bildigim tek sey, tm ci arkadaslarimin matematik ve geometri calismaya vakit bulamadigi. yani bu yaz icinde en azindan geometri tamamen bitsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

yaz bittiki :(

• 3ay

Zaaaa :D shwhjsu gećmiş olsun. benim arkadaşlarim sabah aksam calisiyordu ben sayisalciydim. edebiyatda 40 net yaptilar. geometride allaha emanettiler. matematikte ise konu olarak calistiklari ne varsa o vardi. hani ustunde cok test cozmemislerdi.

• hocalara sorsan cumhuriyet dönemi ile edebeyiyatı ayrı ayrı çalış derler ama ben tavsiye etmem öğrenerek gidersen iki ayda hepsini bitirirsin ben iki ayda bitirdim öğrenerk günde iki saat çalıştım ve cumhuriyet dönemini de okulda gördüğüm için hızlı geçtim

1|0
    0|0
    • 3ay

en baştan mı başladınız yani

• 3ay

evet en baştan başladım sırasıyla gittim ama ben ygs ye girdikten sonra başladım

• Bence en doğrusu bir arada götürmek. Ygs çalışmaya başla hızını aldıktan sonra bir yandan da kolay lys konularını at ygs ile birlikte küçük lys konularını da at uzun konularla baş başa kal sonra daha iyi uğraşırsın.. :)

1|0
    0|0
  • Ygs en geç ilk donem bitmeli

2|0
    0|0
  • kasıma kadar ygs bitsin , şubata kadar lys ile ygs birlikte götür şubattan ygsye kadar deneme filan yap eksiğini belirle tamamla, ygsden sonra lys

1|0
    0|0
    • 3ay

çok teşekkürler o zaman her ikisine de çalışmaya baslamalıyım

• 3ay

iyi bir yer istiyorsan kesinlikle öyle yapmalısın , lys yı ygsden sonraya bırakamazsın lys daha önemli hem ygsye göre konusu fazla

• Ygs'yi sınava 1.5 ay kala bitirmiş ol çünkü bol bol soru çözmen lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tanzimattan basla cumhuriyete kadar calis bitir. Sonra en basa don.

1|0
    0|0
  • İyi bir ogrenciysen iki ay temelin yoksa en az dört ay

1|0
    0|0
  • Edebiyata en bastan başla diğerleri max beş ayda biter

1|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...