Anne-babanızla aranız nasıl?

yani evde güzel bir şekilde huzur var mı? herkes birbirini anlamak için konuşma oluyor mu? yoksa televizyona kitleniyorlar mı?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Anne babamla hiç aram yok. Cok nadir konuşuyoruz o da birbirimize işimiz düşünce. Saygi sevgi hiç yok. Cok zor böyle bir aile de yaşamak...

0|1
    0|0
    • evet bende aynı durumdayım. Bide şöyle bir şey var sevgi vermiyorlar ve sevgi, ilgi vermediklerinin farkında bile değiller ot gibiler...

• tatlım, sakına kafana takıp büyütme böyle şeyleri tabiki herkesin sevgiye ihtiyacı var ama her zaman güçlü olacaksın hayatla baş edeceksin. . bence en büyük kazancı kardeşin olsun annen baban size değer vermiyorsa kardeşinle paylaş kardeşinle dertleş hayattaki en büyük güvencen o olsun.

• Kardesim daha farklı bir olay. Hiç muhattap olmaya değmez. Normal konusulmuyor hiçbir zaman. Destege ihtiyacı var ama kabul etmiyor. Normal zaten şu asamaya gelmesi. Ben elimden geleni yaptigimi dusunuyorum onun adina. Bu saatten sonra herkesi kendimden çok dusunmemeye calisicam

En İyi Erkek Görüşü

• Anam ve babam cidden değerli olduğumu bana hissettiriyorlar. Hem de fazlasıyla...

0|0
    0|0
    • çok şanslısın kardeşim annenin babanın kıymetini bil onları öp sev sende onlara değerli olduklarını göster

• Allah razı olsun kardeşim. Elhamdulillah onlara karşı hayırlı olmaya çalışıyorum.. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Fevkaledin fevkinde Allah'a şükür.. 😂

0|1
    0|0
  • Bugün iyiydi ya ama şu an herkes ayrı biyerlerde bursluluk sınavları işler falan tatil yapamıoz tamam 2 haftalık küçük bişi yaptık ama nerdeyse hiç vakit geçmio bende eve gelmek bilmiom öyle yuvarlanıp gidioz

0|0
    0|0
  • Kötü değil

0|0
    0|0
  • İyi şükür

0|0
    0|0
  • durum iyi

0|0
    0|0
  • çok kötü... keşke böyle olmasaydı...

0|0
    0|0
  • Annem oturma odasında, babam salonda. ben genelde babamlayım elimde telefon 😂 bir yemekte masada buluşuyoruz o kadar 😂

0|0
    0|0
  • Olması gerektiği gibi 😌

0|0
    0|0
  • kötüü

0|0
    0|0
  • Babamla konusmuyorum arada yani annemle iyidir

0|0
    0|0
  • Kotu ellerinden gelse herkez bir birini oldurur bizde 😂😂

0|0
    0|0
  • Aramız iyi

0|0
    0|0
  • İyi :D

0|0
    0|0
  • cok sukur iyi anlasabiliyoruz😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi bir sorun yok şükür.

0|0
    0|0
  • Odama geçer takılırım ben.

0|0
    0|0
  • Beribat

0|0
    0|0
  • Babamla pek iyi değil. Annemle iyiyizdir.

0|0
    0|0
  • Annemle aram iyidir babamla da çok iyiydi ama kaybettim yakın bir zaman önce :/

0|0
    0|0
  • babam yok annemi özlüyorum keşke olsalarda suusalar ama hep konuşurz

0|0
    0|0
Yükleniyor...