Sinirlerime hakim olamıyorum? saygı çerçevesinde yapılan her görüşe +1 ?

Sinirlenince daha önce hiç aklıma gelmeyen, sırf o an karşımdakini kırmak için çok yanlış kelimeler kullanıyorum. Bu yetmezmiş gibi öfkem gidince derin pişmanlık duyuyorum. Çok sinirli biri değilim ama kızınca booom! O an içime atıp sakin olmaya çalışsamda 2 dakika sonra başkasıyla konuşurken ona patlıyorum. İnsanlar anlamıyor, sinirlendigimi anladiklari anda alttan alsınlar, almak istemiyorlarsa sussunlar. Ama defalarca uyarmama rağmen yangına Körükle gidiyorlar? Ne yapmam gerekiyor? Psikolog hariç.

0|1
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazı insanlar öyledir sinir anında çok değişir tanınmaz halen gelir sözler hareketler vs. sen bir şey yapma seni bilen tanıyan insanlar sinir anında suyuna gitsinler, üstüne çok gelmesinler seni sevenler yapacaktır bunları. Yapamayanlarda sevmeyenlerdir zaten ne yaparsan yap onlara :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Içinden 10a kadar say sinirlendigin ortamdan uzaklaş? Ya da içinde şu düşünce hakim olsun kimse umrumda değil naparsanız yapın vb.

1|0
    0|0
    • 3ay

En iyisi git namaz kıl ya bak ben en küçük şeyleri kafama takan biriyim geçen gün başladım namaza şükür yarabbim içim de bir huzur var kim ne derse desin umrumda değil

• Sinir hastalığın varsa belli etmen gerekir bence onlarda ona göre davranmalı sonuç olarak kimse altta kalmayı istemez

1|0
    0|0
    • 3ay

Öyle bir şey yok, çabuk sinirlenmiyorum. Sinirlwndigim ani yazdım.

• 3ay

Karşındaki senden güçlüyse bence alttan almaz öteki türlü alır ama

Yükleniyor...