Erkekler, kadınların açık giyinmesi?

Kadınların dar pantolon, mini elbise giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bakarım ama kardeşime sevgilime giydirmem diyenlerden misiniz? yoksa herkesin kendi kararı ben karısmam ama bakarım mı?

0|1
27

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes istediğini giyebilir bence bir sorun yok ama tabi ki çok açık olunca ister istemez bakıyorum ki kızlar bile bakıyor öyle kadınlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Yani özellikle oyle giyinmiş diye bakmam aşırı dikkat çekici hareketleri yoksa kardeşime sevgilime normalde pek karışmam ama gidilecek yere göre karışabilirim sonuçta herkes ben değil 😉

1|0
    0|0
  • Giymesinler değil abartmasınlar, abarttıklarındada neden bakıyo bu sapık felan demesinler.

1|0
    0|0
    • 3ay

kapri tişört veya dar pantolondan bahsediyorum ben

• 3ay

benim bir tan elbisem var :D o da dizüstü sadece

• 3ay

:D :D iyi iyi

• Ben karışırım tabii. Aşırı dekolte kesinlikle giydirmem.
    Ama asla milletin karısına kızına o gözle bakmam. Biz öyle yetistirilmedik.

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi kararı sonuçta kız kardeşim yok kız arkadaşımı da sadece giymemesi konusunda bir kez uyarırım zorlamam şuana kadar hiç bir kız arkadaşımla bu yüzden tartışmadım çünkü hiç ikilettirmediler sözümü saolsunlar..

1|0
    0|0
  • edepini bilen adamdır ya da kadındır.. bu cümlenin dışında kalanlar beni ilgilendirmez ve benim eşim olacak kadın açıklığın seviyesini kendi ayarlar ve bende kimseye zaten bakmam.. bekleyenim varken..

1|0
    0|0
  • Başkası giydiğinde ufak ufak bakarım iyimiş der kafamı çevriririm sevgilim giyse de karışmam abartmamak şartıyla :)

1|0
    0|0
  • kimsenin işine karışmam

1|0
    0|0
  • karışmam

1|0
    0|0
  • Karismiyoruz

1|0
    0|0
  • Eteğin olması gereken boyu diz hizasıdır, eğer o etek boyu baldırlara, hatta iç çamaşırın gösterecek yere kadar kısalıyorsa , zaten amaçta o'dur. Kızlar'ın hepsini masummuş gibi gösteriyorlar, tayt'ın yakıştığını söyleyen insanlar duydum ne saçmalık vücudu çıplak şekilde ama siyah ten renginde gösteren birşeye böyle denmesi, eteğin yakıştığı için kısaldığını söylüyorlarsa elbette yakışacak her tarafı görünüyor çünkü bacaklarının. Kadının vücudunu gösteren herşey yakışıyordur zaten, denize şortla girmezler, bikini girerler çünkü bikini yakışıyordur, bol giymezler dar giyerler çünkü yakışıyordur yakıştığı filan yok, vücudunuzu çıplak olarak gördükleri için gözlerine hoş geliyor. Bol giyinin daha şık duruyor bu şekilde

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi fikri. Teşhirciliği sevmesem de beni ilgilendirmez. Beraber olduğum insanın da bu yüzden ölçülü olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Özgür bir ülkedeyiz herkes istediği şekilde giyinebilir

1|0
    0|0
  • Kızlar giymesin erkekler bakmayı bırak kazara görmesin

0|0
    0|0
    • 3ay

Kızlar giymesin demek dar görüşlülük olmuyor mu?

• 3ay

Dar görüşlülüğü anlat bana dar görüşlülük nedir ve kime göre, Örnek Çıplaklar kampına gitsen sende onlara göre dar görüşlüsün

• Amaç kalça göstermekse kasıt ararım. Malum son zamanlarda moda oldu. Eteğe karışmıyorum aşırı kısa olmadıkça.

0|0
    0|0
  • Bakmam diyenbyalan söyler bu 1 şu ortamda giyinenlere kızlar olarak siz bile birbirinize bakıyorsunuz biz ne yapalım.

0|0
    0|0
  • Giysinler, bakmam

0|0
    0|0
  • ben bakarım ve tamamen karşıyım bu şeye yani bula bula onu mu buluyorsunuz amaç ne gösterip elletmemek sonra da bize tecavüz ediler penislerini kestirin

0|0
    0|0
    • 3ay

arkadasım düşüncelerine saygı duyarım ama baskalarının hayatına karısmak giymesinler demek dar görüşlülülyür

• 3ay

kendi iradene sahip cıkmayı bilirsen sorun olmaz. Erkeğin namusu göz kapaklarıdır

• 3ay

iradeye sahip çıkmak da insana acı çektiriyor ama bunun bilmem farkında mısın bence hiç değilsin

• açık ve güzel kıza herkes bakar.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi kararı, bakarım da giyilmesini teşvik bile ederim. Bence son derece estetik oluyor.

0|0
    0|0
  • giymeyin mesele kalmasın bu sorularıda sorma gereği duymazsınız

0|0
    0|0
    • 3ay

laik bir ülkede yasıyoruz?

• 3ay

ben yukarıda mini etek sort yazmış olabilirim ama aslında bu soruyu genel tavırı anlamak için yazdım. ben çok şükür namusuma edebime dikkat eden bir kızım, yorum yapmazsan sevinirim. kapri tişört giydiğimde köşeyi dönünceye kadar bir erkeği hoş karsılayamam kusura bakma.

• 3ay

Yazdıklarımı ya okumadın ya anlamadın. Sana benim gelipte söylediğim bir laf yok genel olarak söyledim zaten. Bu durumdan olan rahatsızlığımı dile getirdim. Dışarısı kötü pislik insan kaynıyor bir bayan olarak dikkat edilmesinden bahsettim bakanların Allah belalarını versin lanet olsun ki ister istemez her erkeğin gözü takılıyor bakmam diyemez kimse ama hayvan gibi içine düşer gibi bakmadım çok şükür kimseye. Hoş karşılama zaten varsa imkanın çak tokadı anasına avradına küfret al silahı sık kafasına en azından dünya bir pislikten temizlenir

• İ asiriya kacmadiktan sonra zaten normal karsilar insan bakmaz mesela denizde kimseye bakmam ama baska bir ortamda oyle gorsem bakarim yerine gore olmali hersey dozi

0|0
    0|0
    • 3ay

yolda yürürken kapri tişört giymiş kıza köseyi dönünceye kadar baktın mı hiç
      ?

• 3ay

Hayir kapri tisort normal bisey niye bakim ki sevgilim var hayatimda biri varken ciplakta olsa donup bakmam yolda bir kiza bakmadim hic dikatle sevgilim varken oyle dedigini yapan okuz coktur

• Onu giyen kadın erkeğin de bakacağını biliyordur kimse şikayet etmesin o zaman

0|0
    0|0
  • hayatta giydirmem açılacaksa bana açılsın istiyorsa hayatta gydirmem giyenlerdende hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Kim be isterse giyinsin.

0|0
    0|0
  • Ben yanlis buluyorum

0|0
    0|0
  • Bakmaya utanırım öyle bir insanla ilişkim olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...