Bence belli bir yaşın üstündekilere taşıt kullanmayı yasaklamalılar, sizce?

Mesela 65, 70 yaş üstü araba kullanmamalı. Bugün dedenin teki trafiği birbirine kattı , ne sinyal veriyor ne yola bakıyor. Gerçi bana kalsa minibüs ve taksi şoförleri de taşıt kullanmamalı ama konumuz o değil :D Sizce?

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle nasıl ki 18 yaşın altındakilere yasaksa 65 hatta 60 yaş ve üzerine de yasaklanmalı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyin vakti zamanı var. Bence ehliyet yaşı da 18 değil 20'ye çıkartılmalı, altında olup kullananlara da istisnasız gerekli cezalar uygulanmalı. Maksimum da 60-65'e kadar kullanılabiliyor olması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dedem 85 yasında halen zehır gibi suruyp kanks

0|0
    0|0
  • Bence de

0|0
    0|0
  • Sakat raporu göz şeysi kalp krizi felan feşman yoksa kullanabilir özgürlük herkesin hakkı bize ne

0|0
    0|0
    • 3ay

Belli bir yaşı geçmiş insanlarda duyu algı bozukluğu dikkatsizlik vs olabiliyor. Dediğim gibi sinyal vermeden geçme, kornaya aldırmama, yola bakmama vs sırf kendisi için değil aynı zamanda diğer insanlar için de tehlikeli. Bunun özgürlükle alakası yok. Tehlikeli.

• 65 yaş üstüne ehliyet varimesi yasak sağlık kurulu karar veriyo

0|0
    0|0
  • sahip çıkalım dedeye mumdan çıkmış yangın :D :D

0|0
    0|0
  • :) evet biraz temkinli kullanıyorlar :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Temkinli mi? Sinyal vermeyerek, kornalara aldırış etmeyerek, yola bakmayarak temkinli mi kullanılıyor?

• 3ay

İnanın çok kez denk geldim, sadece 1 taneden bahsetmiyorum.

• 3ay

Valla bende çok denk geldim. Sanırım alçıda secicilik :)

• dedeye laf yok

0|0
    0|0
  • Hergun her an trafikte olan biri olarak sana %100 katiliyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle nasıl ki 18 yaşın altındakilere yasaksa 65 hatta 60 yaş ve üzerine de yasaklanmalı

0|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet olabilir

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • 55 yas ustu yasaklanmali ama oncesinde bence istanbuldaki herkesin ehliyetini toplasin yeniden sinavlara tabi tutarak tekrar versinler benimde dahil

0|0
    0|0
    • 3ay

Onca insanın tekrardan sürücü kursuna para bayılması imkansız kaos çıkar memlekette, ne yazık ki.

• 3ay

Kurslara sifirdan gidilmesin zaten sadece sinav kayitlarina gidilsin ve makul bir ucret olsun kimseyi uzmeyecek sekilde ve devlet kontrolunde olmali

• Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...