Sizce evlenince her şey çok güzel mi olacak?

Bence evlilik çok büyük bir sorumluluktur. Çünkü korumakla, bakmakla mükellef olacağın biri var hayatında. Evlilik hayatı sevgililik hayatına benzemez, kavga edince hemen trip atıp, mesajı kesip veya ayrılmaya benzemiyor.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• aldığın sorumluluğu yerine getirip güzelmiş gibi devam edeceksin telafisi yok.

0|1
    0|0
  • Evlilik çok zor bir kurum.
    Tozpembe gitmeyecek ve özveri isteyecek.

0|1
    0|0
  • gayet guzel aldigim en dogru karar 👍🏼 hayat duzenli sorumluluklarin var basini yasliyacagin biri canin sikilinca sebeklik yapip guldurecek biri sen problemli takintili degilsen sorun yok 👍🏼 seciminde dogru olmali👍🏼...

1|1
    0|0
  • bir süre güzel olacak evet en fazla 3 yıl sonrasıbda sorunlar başlar

0|1
    0|0
  • Sevdiginle evleniyosan...

0|1
    0|0
  • Seviyor ve anlasiyorsak sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Sorumluluklar olacak ama sevdiğinle olunca güzel şey evlilik

1|0
    0|0
  • Katiliyorum Evlilik zor zanaat

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Pişmanmısın 😃

0|0
    0|0
  • güzel olmicak çünkü ben agresif biriyim ne olursa olsun kim olursan olsun en ufak birşeyde bile tartışırım onun için şimdiden kendimi törpilemeliyim.

0|0
    0|0
  • Evliliği batıran erkekler bence. Eve hiZmetçi aldıklarını sanıyorlar. Öyle olmadığını anlayip çark etmeleri biraz zaman alıyor.

0|0
    0|0
  • Valla bencede çok fazla sorumluluğu var ama insanlar hunharca evleniyor.😮

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Yemek, ütü, çamaşır, temizlik, bulaşık... Bekarken her şey daha güzel :)

0|0
    0|0
  • Bence de buyuk sorumluluk ama tam aksine insanlar akin akin evleniyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İşte bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum. Olucak bana kendimi farkli hissettirecektir bir kadin.

Heee o zaman diyecem ki herşey kabulum bu kiz için çekerim her çileyi. Ama tabi varsa öyle bir kiz:)

0|1
    0|0
  • evlılık guzelde maddıyat lazım

0|1
    0|0
  • Vallah zor iştir mutluluk getirdiğini umuyorum ama o sorumluluğu 7 8 sene sonra alabileceğimden bile emin değilim.

0|0
    0|0
  • Olucak

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • o senin ne beklediğine bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...