Çocukken zenginlik belirtisi neydi?

Çocukken parası çok olan zengin değildi bizim için. Peki neydi bir insanı zengin yapan?

• Pringles yemek
    22% (15)29% (10)25% (25)Oy Ver
  • Kivi yemek
    3% (2)15% (5)7% (7)Oy Ver
  • Sapları renkli çatal kaşıklar
    1% (1)3% (1)2% (2)Oy Ver
  • Bianchi marka bisiklete sahip olmak
    7% (5)26% (9)14% (14)Oy Ver
  • 36 lı Monami pastel boya seti
    37% (25)15% (5)29% (30)Oy Ver
  • LC Waikiki den giyinmek
    30% (20)12% (4)23% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• 36 lı Monami pastel boya - sırf boyalarım kötü diye resim yarışmalarına katılamazdım çünkü boyadıkça kat kat durardı ama Monami öylemiydi resim yapmayı bilmeyenin bile resmini güzel gösterirdi

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim için magnum yemekti :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tasosu çok olan, eş keçımlı tasoları olan.
    Atari kasetlerinde powerrangers olan ve tek oyunlu olanlar zengindi :D

1|1
    0|0
  • magazalardan şık gıyınmek ve bısıklet

1|0
    0|0
  • Bizim mahalle komple fakirdik kardeş eger birimizde para varsa gider fıstıklı şekerlerden alir beraber yerdik gazoz kapaklari ile oyun oynardik pet şişe kapağı olanlar biraz daha zengin degildi sadece çöpleri karıştıran benim gibilerdi anamiz pet sise kapağını vermez çünkü o şişeler bir sekilde evlerde değerlendirildi hatirlayinca kendi halime üzüldüm be ama 90larda çocukluk guzeldi

1|0
    0|0
  • Atari.
    Atari bir konsol markasi, ama turkiyede atari baska bir sey olarak bilinirdi, biz aldik sonunda da adaptoru patlar dururdu, elemanin biri 6 v oldugunu kesfetmis, 6 v isildak akusuile calistirmis, biz adaptor patlayinca ay basini beklerdik. İste atari degil. O atarinin adaptoru zengilik belirtisi idi, hele yedegini bulunduran olursa:-)

1|0
    0|0
  • Bence Monami zenginlik belirtisiydi. Gariban bizler kuru boya alabiliyorduk :D

1|0
    0|0
  • Bir tane abdli arkadaşım vardı mahallede hiç görmediğim şeyler onda vardı ps 1 vardır marionun 3 boyutlusu vardı mertcan beni görüyorsan selam var lan ip. ne :D

1|0
    0|0
  • Eskiden evde internet bağlı olduğu için ve kaliteli giyinmemden dolayı beni çok zengin sanarlardı oysa ben bunlar için para bütçe ayırıdım rahatsız olurdum artık geçti artık herkes bu şeylere kolayca sahip olabiliyor..

1|0
    0|0
  • senden önce bisiklet veya atari alan zengindi :)

1|0
    0|0
  • Bisikleti var
    Dondurma yiyo
    Topu var

1|0
    0|0
  • pringles yazacaktım ki en başa koymuşsun

1|0
    0|0
  • pringles yemek zenginlik belirtisiydi ben 20 yaşımda yedim

1|0
    0|0
  • kames pilastik topu olmakti..

1|0
    0|0
  • milleti bilmem ama ben pringles yediğimde bayağa varlıklı hissediyodum. d

1|0
    0|0
  • Isikli ayakkabilar vardi ben cocukken yeni cikmisti herkesdede yoktu olana woww oww oww derdikkk

1|0
    0|0
  • Seçeneklerin tamamımı gerçekleştirmişim. Biraz duygulamdım. Ailem benden hiçbir şey esirgememiş.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle monami pastel boya

1|0
    0|0
  • lc den gıyınırdık ama durumumuz ıyı degıldı bılmem kı o gunlerı hatırlamak ıstemıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hergün istediği kadar abur cubur alabilen, bir sürü barbie bebeği olan ve evet waikikiden giyinen :D

1|0
    0|0
  • Pringles yemek :D

1|0
    0|0
  • Dublex ev.

1|0
    0|0
  • bunların bazıları hala zenginlik göstergesi :D Pringles falan yiyorumda bianchi alamadım ya

1|0
    0|0
  • lc waikiki tabi ki.

1|0
    0|0
  • 36 lı Monami pastel boya seti

1|0
    0|0
  • Lc den giyinmek tabi.
    Şimdi adım başı mağazası var o zaman alışveriş yapmaya Adana'ya giderlerdi

1|0
    0|0