Arkadasim beni kullaniyor mu?

Okuldan gecen sene tanıştığım bir kiz arkadasim var sürekli birlikteyiz herkes onun beni cok sevdiğini söylüyor bana kiz kardesi gibi bakıyormuş mesela ama ben öyle hissetmiyorum beni sevip sevmediginden emin değilim. Başkalarına daha cok önem veriyor benim sorunlarimla boşver deyip geciyor baskalariyla saatlerce oturup konusabiliyor. Yanimiza baskasi gelince beni unutuyor diyebilirim ben sadece bos zamanlarinda yalniz kalmamasi için varim gibi davraniyor. Benim adima baskalarina bulusma sözü veriyor sanki gelmek zorundaymisim gibi görüyor. Buluşmak istiyor başkasına söz verdiğimi ya da gelemiycegimi söylediğimde bozuluyor. Sevmediği bir sey yaptigimda beni çocuk gibi azarliyor asagiliyor. Bunu beni kardesi olarak gördüğü icin mi yapiyor bilmiyorum ama buna hakki olmadığını düşünüyorum. Sürekli kendini ovuyor, insanlari aşağılıyor, beni de aşağılıyor. Bir keresinde bulusacaktik birbirimizi gormemisiz, hadi ben seni görmedim de sen benim gibi bir kızı nasıl gormezsin demisti. Yani acayip egoist bir kiz. Ya da bana 'sevgilin benim gibi bir kiz bulsa seni birakir ' gibi seyler söylüyor. Sadece bu kadar değil anlatmaya usendigim cok cok sey var. Bide sürekli yalan söylüyor kızı gerçekten anlamiyorum cok cok tuhaf bir kız bir dediği bir dediğini tutmuyor. Sizce beni seviyor mu?

0|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• KULLANIYOR bu kadar senide sevmediği belli kendinide birşey zannediyo galiba ya da seni kıskanıyor ha bide sevgilini elinden alır böyle sürtükler

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten eğilimi de yok değil sevgilimin geleceği günler benden daha çok susleniyor.. teşekkür ederim yorum için 😊

• 3ay

zaten öyle birinden bu beklenirdi arkadaşlığını kesrt önemli değil.:)

Erkekler Ne Diyor 1

• sallama olmus arkadaslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyo

0|0
    0|0
  • Hıhı seviyor seni.

0|0
    0|0
  • ego tavan onda seni yanında kendi egounu tatmin için tutuyor olabilir