Ailenizin kıymetini yeterince biliyor musunuz?

Ben gurbette dünyaya geldim, hiç akrabamız yoktu, ailem varlıklı bir aileydi, ticaretle uğraşıyordu, her zaman maddi yönden yanımda olmalarına karşın hiç manevi yönden yanımda olmadılar.
Ben 17 yaşındayken hollandada kaldım, ailem amerikaya göç etti.
17 yaşında hollandanın yeraltı dünyasına girdim, karanlık işler peşinde koşturdum, işleri çok çok büyüttüm...
Tam 3 defa hapise girdim, ilk girdiğimde 4 sene hapis yattım kefaletle bıraktılar,2 sene daha yattım daha sonra, yine kefaletle serbest kaldım.
Belki de ailem olmadığı için öyle bir yaşamım oldu...

26 yaşında evlendim, şu an 30 yaşındayım, eşim de yetiştirme yurdunda büyüdüğü için yanlızlığın ne demek olduğunu biliyor... Bizlerin hiç ailesi olmadı, aile demek belki de her şey demek, benim 30 yaşına kadar yaşamam bile bir mucizeydi.
Bu yüzden ailenizin değerini bilin, İyi veya kötü, onlar sizin her zaman iyiliğinizi ister, sizleri karşılıksız seven bu dünyada yanlızca ailenizdir, onları üzmeyin, kalbini incitmeyin.
Ben ve eşim bu duygudan mahrumuz, gerçekten kötü bir şey.

Hepinize iyi günler.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin.. eşinle birlikte güzel bir aile olma çabasında olduğunuzu görür gibiyim inşallah özenilecek koca yürekli güzel ve mutlu bir aile olursunuz

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen 2 ay bir il dışında kalmak zorunda kaldım zorunlu
    Anam anam ne zormuş ya la gurbet yol bilmiyon iz bilmiyon
    Valla sımsıkı sarılalım ailelerimize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır daha iyisini hakkediyorlar

0|0
    0|0
  • İlginç bir hikayen var umarım o işlere bir daha bulaşmazsın ve Allah mutluluğunuzu daim eylesin. Açıkcası ben kıymet bilmiyorum.. onlar benim kıymetimi bilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...