Ataistlere sizde benim gibi acıyor musunuz?

Ben ataistlere çok acıyorum mesela, üzüldüğünde kırıldığında haksızlığa uğradığında Allah elbet bana mükafatını ona cezasını verecek diyemiyolar. bir pilot kalemle bile ataizim çökertilebilirken İslam ne sorarsan sor sarsılmıyo bile. Bide şu var sadece islama karşılar. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ateistlere acımıyorum çünkü haksızlığa uğramamak için bütün haklarını gözeten insanlar oluyorlar. Uğrasalar bile ona mükafat, diğerine ceza verileceğini zannedip kendilerini avutmuyorlar. Ve "kaderde yokmuş", "allah nasip etmedi" gibi bahanelere sığınıp, ellerini açıp dua etmek yerine çabalayıp istediklerini alan tipler oluyorlar.

Ayrıca sorunda troll sezdim, ne yalan söyleyeyim hjkshsj

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim ateist arkadaşım düğünümüzde Allah bir yastıkta kocatsın demişti 😂😂😂😂 Canım ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen önce ateist yazmasını öğrende :) ateist değilim ama ateistlerin görüşleri müslümanlar ne zaman zora düşsse dua etmeye çalışıyorlar sonra yen gelip yatıyorlar kendiliğinden olacak zannediyorlar. ama müslümanlar da kafa olsa zaten bu halde olmazlardı

0|0
    0|0
  • Ironi dimi

0|0
    0|0
  • Ben Türkçe'yi doğru düzgün kullanamayanlara acıyorum.

1|1
    0|0
  • ergence buluyorum bende

0|0
    0|0
  • İlkokul çocuğu gelmiş, sataşmaya yer arıyor aklınca :) Önce bir yazmayı, konuşmayı öğren, ondan sonra bakarız bir hal yoluna...

0|0
    0|0
  • Rabbim hidayet versin onlara

0|0
    0|0
  • ben sana acıyorum asıl. ateist kavramına inananlardan biri olaraktan...

0|0
    0|0
  • Haha :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cahil oldugun her cumlenden belli. Oncelikle ateist o atatist degil. Ikincisi her dine karsilar. Ucuncusu ateizm oyle sizin klavye basindan curutebileceginiz bir olgu degil. Anca curuttuk sanip kendinizi kandirirsiniz. Ateist degilim ama ben bile guldum şu yazına.

0|1
    0|1
  • Ataist degil ateist. ateizmin çökertildiğini hic gormedim duymadim herseyin cevabi veriliyor islam sarsilmiyo diyosun ama allah oyle yaratmis bile bir cevap sizin icin tabi cokertilmez ve sadece islama karsi degil dini islam olan bir ulkede neden hristiyanliga veya baska bir dine karsi olunsun ki?

0|0
    0|0
  • Kendi seçimleri acımıyorum hiçbir insana acımamak gerek merhamet duyulur ama acımak karşı tarafı aşağılar

0|0
    0|0
  • Pilot kalemden sonrasını okuyamadım kusura bakma djhdsdgj umarım ironi yapıyorsundur

0|1
    0|0
  • Ataist değil ateist. Genellemeleri sevmem.

0|0
    0|0
  • Kendi görüşleri saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Atesit kanka o

0|0
    0|0
  • Allah varsa bile insanlarla uğraştığını sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...