Ben sıkıcı bir insan mıyım?

Barok müzik dinliyorum. Fazla makyaj yapmıyorum. Genelde kitap okuyorum. Herkese karşı nazik, dürüst ve arkadaş canlısı olmaya çalışıyorum. Sınavlarım gayet iyi. Derslerime çok çalışırım. Hayvanları çok severim ve onları insanlara tercih ederim. İnterneti sosyal medya için değil, bilgi ve haber için kullanıyorum.(O zaman neden buradasın demeyin, burası gözümde haber, bilgi ve bir çeşit forum sitesi.)
Sporla ilgileniyorum. O da yalnız oynanan bir oyun.
Sonuç olarak, insanlar sıkıcı olduğumu söylüyor. Ben sıkıcı mıyım?

0|1
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıcı diyenler halt etmiş. Bir Bach, bir Vivaldi zamanında rock müzik olsaydı rock tarzında eserler besteler miydiler sence? Çok rock değil mi barok müzik?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• neden sıkıcı olası kendi istediğin seyi yapıp kendini mutlu ediyorsun. senin gibi düşünen insanlar da var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benden sıkıcı bir insan olamazsın

0|0
    0|0
  • Sıkıcı değilsin ama monoton bir hayatın var sürekli aynı şeyleri yapmayı bırak ve biraz akışına bırak anlattığın şeyler yani yaptıkların bunlar seni yönetmesin sen onları yönet ve istediğin zaman istediğini yap..

0|0
    0|0
    • 3ay

Monoton falan değil ki. Hayatım buraya yazdıklarımdan ibaret de değil. Her şeyden olmasa da bana getirisi olabilecek her şeyi deneyimlemeye çalışıyorum.

• 3ay

Bir insan hayatında yaptığı şeyleri yazamamalı bence yaptıgın şeyler bir elin avcuna sığacak kadar az olmamalı dolu dolu yaşamalısın hergün farklı şeyler yapmalısın anlatabıldımmı kıtap okuyorum film izliyorum spor yapıyorum felan dersen bunlar sürekli tekrar eden şeyler oldugunu gösterir ki buda monoton bir hayatın oldugunun kanıtıdır :)

• 3ay

Hayır, genel rutin bu. Monotonluğu bozacak şeyler de deneyimliyorum dedim ya.
      Ayrıca bu rutinden zevk alıyor, hergün yaşadığımı hissettiriyor bana.

• evet :/

0|0
    0|0
  • Hangi spor?
    Detay tanıtımı beğendim

0|0
    0|0
    • 3ay

Binicilik.

• 3ay

A+ diyosun:))
      Keman viyola piyano çalıyorum de tam olsun

• 3ay

Bir zamanlar klarnet çalardım. Henüz o enstrümanlarla tanışmadım.

• Bence ideal kadınlardan birisin hayatını boş geçirmiyorsun... Tebrikler...

0|0
    0|0
  • Sıkıcı değilsin ama hayvanları insanlara tercih etmen çok yanlış çevredeki insanlar sana boş geliyor bunu anlıyorum her ortam sana göre değil şahsende tanımıyorum ama sıkıcı değil gibisin

0|0
    0|0
  • Biraz sıkıcı

0|0
    0|0
  • Aksine aranıp da az bulunacak tiplerdensin :) Dışardakilere bakarak kendini yargılama.. ya da kimseye kulak asma bence..

0|0
    0|0
  • Yo gayet basarili. Kendini bisey sananlardan gayet iyi bir felsefen var.

0|0
    0|0
  • hayir degilsin.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten bu kadar şey yapıyorsan deilsin bence kimse kimseyi çekemiyor

0|0
    0|0
  • Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır unutma. Aynı istikamette devam Azizem!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Barok muzik severim sadece onlar gibi olmadigin icin sana sikici diyorlar

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok sıkıcısın

0|0
    0|0
  • Kanka olalım senle

0|0
    0|0
  • Ewt hemde çok

0|0
    0|0
  • bence hayır

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0
  • Dışarıya göre evet bana göre hayır sanna göre ise önemsiz olmalı çünkü bu sensiz tatlim ☺☺

0|0
    0|0
  • Göreceli böyle şeyler

0|0
    0|0
  • değilsin bacım 👌

0|0
    0|0
Yükleniyor...