Bu Türkiye'deki bir çok insan neden düz mantık genelde?

Babam civciv aldı 80 tane kafes yaptık termostat ve ısıtıcı sistem bağladım 35 dereceye sabitlemek için. Ben herşeyi en ince ayrıntısına kadar hesap eden bir yapıya sahibim. babama diyorum ki civcivlere 35 derece şart. adamın dediği ise şu : "dışarısı zaten sıcak yakmayalım ısıtıcıyı".
off intihar etcem sıcak ama kaç derece? bunu hesaba katan yok. dışarısı 26-27 derece halbuki. o hayvanlar henüz tüysüz ve vücut ısılarını koruyamıyorlar. sıcağın göreceli bir kavram olduğunu anlamayacak kadar düz mantık beyin var adamda. bu ve bu tarz bir ton insan var şu ülkede. Bu ülke neden iş konularında başarılı olunamıyor anlıyor musunuz şimdi? Çünkü ince düşünmüyolar. her iş yapan önce parayı düşünüyor, işin kalitesini sonraya bırakıyor. mükemmelliyetçi, ince fikirli insanların çoğalması lazım bu ülkede. Mükemmelliyetçilik kötü birşey değil bence.

Güncellemeler:
3ay dhd
3ay fdfh

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne diyimki bende her meslekte sadece zekilerin mükemmeliyetçilerin çalışmasını isterim ama burda namı diğer "türk erkekleri düşüncesi " hakim ilerleme bu ülkede durmuş zaten bu benim düşüncem

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu ülkenin %99.9999 u mükemmelliyetçi değil. Yap çalışsın mantığı hakim. Direkt sonuca odaklı düşünüyor çoğu insan ve ben bundan illallah etmiş durumdayım. İşin kötü tarafı bu az sayıdaki mükemmelliyetçi insanlar finansal problemler yüzünden kötü aylık ücretlere ciğeri beş para etmeyecek patronlara karın tokluğuna çalışmak zorunda kalabiliyor.

• 3ay

Hayırlısı derim ama umudum azalmıcak zalim dünya jsnjxmwjss

• 3ay

Yapabileceğimiz bişi yok ki mevcut durumlar insanları zaten öldürüyo üzüyo piskolojisi çöktü zaten türkiyenin ne diyelim ki ne yapalım özelde bişi sorabilirmiyim acaba

• Nerde bakıyorsun civcivlere

0|1
    0|0
    • 3ay

Bahçede. ortam ısısını kolayca salmaması için hurdacıdan derin dondurucu kasası aldım 1m2 onun içine koydum biraz hava girişi bıraktım. 160 Watt ısıtıcı yerleştirdim termostat otomatik kesiyor 35 dereceye ulaştığında

• 3ay

İyide bu civcivlerin hepsi erkek oluyor genelde üretimi nasıl sağlacaksın kolay kolay tavuk satmazlar

• 3ay

Biliyorum tavukları fabrikalar için ayıklıyorlar. organik et için aldı horoz çıkarsa keseriz yetişkin olduğunda düşüncesiyle aldı. Bu riski biliyorduk yani.

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın kardeş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...