Genç yaşta evlenen erkek ömür boyu eşiyle olabilir mi?

Farklılık ister mi yoksa sevdiği insan yeter mi?

0|1
28|44

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu eş yahu eş eş :) Kendi ellerinle yazmışsın bir insan kadın erkek farketmeksizin ömürlük eş istemez miyiz :) Bizim de duygularımız var ve bağlanabiliyoruz. Adamını bulursan hiç bir zaman seni bırakmaz. Merak etme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler sanki başka dünyadan yaratıklarmış gibi olaya bakman biraz saçma. O da insan sen de insansın. Eşin bakımlı iyi huylu ilgili ve senin karakterine uygun bir insansa eğer ondan soğumazsın arayışa girmezsin. Adam niye girsin? İş sende bitiyor. Erkekleri aklı şeyinde yaratıklar gibi düşünmeniz haksızlık yani. Onlar da duyguları olan aile kurmak isteyen canlılar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Olamaz sıkılır insan be

0|0
    1|0
  • tabi eşimle olurum la.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. O yüzden 25'ten sonra evlenilmeli fikrini destekliyorum

0|0
    0|0
  • olurum ben

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • yeter bana

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Hayattan ne anladığına bağlı. Sırf tek kişiyle geçsin ömrüm başkaları girmesin hayatıma düşüncesiyle erken evlenen, evlenmek isteyen de vardır.

0|0
    0|0
  • elbette olur ben sevdiğim kızla evlenmek çok isterdim ama beni sevmedi yas sımdı 19 beni seven bir kız bulsam seneye evlenirim seven insanın gözü ondan baskasını görmez

0|0
    0|0
  • Farklılık filan istemem. Şimdi bile evlensem sevdiğim yanımda olduktan sonra başkası umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Çokk zor

0|0
    0|0
  • bu eşlerin birbirine olan tutumuna bağlı

0|0
    0|0
  • Erkek ileri yaşta evlensede farklılık ister.

0|0
    0|0
  • Doğru tercih yaptıysa sorun olmaz. Farklı değişiklik/ fantazileri eşiyle yapar bence. Her yaşın kendine has güzelliği vardır diye düşünüyorum

0|0
    1|0
  • 20 yaşinda nişanladim ve onu cok seviyorum bir omur 100 omur olsa yasarim sevdiginle evlendigin surece. sknti yok

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey bence sonrada neşet ertaşı söylüyon 'cahildim dünyanın rengine kandım'

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden yok?

• 3ay

Nasıl yani?

• 3ay

bakın genelde erken yaşta evliliklerde insanların bakış açıları daha dar olur ve zaman geçtikçe sıkılarak gözü dışarıya kayma ihtimalı var buradaki iş siz kadınlara düşüyor erkeğinizi en iyi şekilde kendinize ve evinize bağlarsanız mutluğunuz dair olur

• Olabilir... neden olmasın...

0|0
    0|0
  • adam olana eşi yeter

1|0
    0|0
  • Erkek olmak kolay adam olmak mesrle

2|0
    0|0
  • Herkes yapamaz

0|0
    0|0
  • Zor aga sıkılır

0|0
    1|0
  • Niye mutlu olmasın.

0|0
    0|0
  • Yetmez daha cok daha cok 🙏🙏

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden

• 3ay

Kadin erken coker. Bu sebepten cogukez kez erkek kendinden kucuk kiz ile evlenmek ister.

• 3ay

Genetik durum annem babamdan 1 yaş küçük yanında daha genç duruyor herkes söylüyor bunu

• kadın farklık ister mi peki?

0|0
    0|0
  • Var benim arkadaşım 17 yaşında evlendi mutlu mesut ama evlendigi kız oyuncak degil

0|0
    0|0
  • Mutlu olablir ask tazeyse neden olmasin

0|0
    0|0
  • Deneyelim mi? :D

0|0
    0|0
  • duruma gore

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Valla genç yaşla falan alakası yok içinde varsa adamın zaman gözetmeksizin her halti yer :)

0|0
    0|0
  • oluyor ama mutsuzoluyor sevdiğini istediklerini yapamıyor genç yaşta ihtiyar oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 27

• Mrk ettm

0|0
    0|0
  • Neden her erkeğe belli bir zamandan sonra eşini aldatır gözüyle bakılıyor yahu bir de bunu yapmaları normal bir şeymiş gibi konuşuluyor. Erkekler de kadınlar gibi insan işte bırakın bu önyargıları. Serefsiz insan aldatır bunun erkegi kadını yok istekle yapılan bir evlilikte kimsenin aldatması da normal ve olağan bir şey değil.

0|0
    0|0
  • olabilir aradaki sevgiye bağlı

0|0
    0|0
  • Sevmek fedakarlik gerektirir seven erkek evlendigi zaman dunya uzerindeki butun kadinlarin cenaze namazini kilmalidr adam olmak bunu gerektirir

0|0
    0|0
  • ömğr boyu olurmu bilmem ama erkeğin yaşı ne kadar yğksek olursa okadar iyi olgunlaşma olasaılğnı düşünck olursak

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Karakterine bağlı

0|0
    0|0
  • Olur tabi

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir soru cevabı çok merak ediorum

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Evlenecek olgunluğa eristiyse hayir bunun yastan cok kisinin karakteriyle ilgisi olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evlediği insana ve kendi kişiliğine bağlı

0|0
    0|0
  • Malesef yaşanmamışlıkların uktesiyle bir kişiye bağlı kalması çok çok zor. Buna bizzat şahit oldum.

0|0
    0|0
  • Olur tabii canım neden olmasın bizim anlamadan 1 sene oldu bile

0|0
    0|0
  • Evet. Sevgi sonsuzdur.

0|0
    0|0
  • zor ama mutlu olur

0|0
    0|0
  • karakterinde varsa 40 yasinda da evlense farklilik isteyecektir