Yaşadığınız hayatı tarif edebilir misiniz?

Her sabah nereye gittiğini bilmeden bir işe giden, her akşam nereden çıktığını bilmeden bir işten çıkan, sevmediği hayatı yaşayan, sevmediği işi yapan, sevmediği kişilerle yaşayan, kalabalıkların yüzünden yaşamaya karşı, ne bir sevgi, ne de bir sevgisizlik işareti olmadan gelip geçen, her akşam evinin dört duvarı arasına sanki bir mezara girermiş gibi giren, gecelerini bir sıkıntı yorganının altında yalnız ya da yanındaki yabancı gövdeyle geçiren;
bütün ölü kentlerin, ölü doğmuş çocukları !

Maksim Gorkiyaşadığınız hayatı tarif edebilir misiniz ?

1|2
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• İşe bisiklet ile gidip geliyorum.. aktif olarak kullanıyorum, ayda en az iki kez kamp yapıyor dogal alanlar da vakit geçiriyorum bu yolculukları da bisiklet ile yapıyorum tabii. Haftalık izinler harici akşamları da çoğu kez gezme amaçlı turlarim, yıllık izinlerin de otel yerine çadır da konaklar bisiklet ile şehirler arası giderim. Zengin birisi değilim orta gelirli biriyim ama yine de hayatı mi yaşamak istediğim gibi yaşıyorum ve mutluyum 🚴🍀😊🖖😇

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne zaman ne olcagi belli olmayan , bir ay haril haril bir amac ugruna çalışırım , amacima ulasirim , bir kac ay evde takilirim , komsular , arkadaslar , ev hayati iste , bir sure hep disarda olurum eve girmem , başka sehirlere giderim , yani bir hareketllik bir durgunluk bazen yalnizlik bazen kalabaliktan sıkılma , iste bu , tabi istedigim hayat degil o ayrı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Yumurta yerine domates haşlıyoruz
    Babam evde yanan tüm ışıkları gereksiz bulduğu için karanlıkta oturuyoz

1|1
    0|0
  • Mütevazi mutlu bir hayatım var şükür, hayallerim var peşinden koşmadığım, umutlarım var her şey adına daha güzel bir dünya için, bir davam söz konusu uğruna inandığım ve yaşama gayreti gösterdiğim, bir ailem ve sevdiklerim var değerlerine değer katarak omuzlarında yükseldiğim, işim gücüm var, ve her şeyden önemlisi sağlıklı düşünebilen bir beynim ve sağlam bir vücudum var. Var şükür hepsi, ben zengin birisiyim aslında. Sahip olduğum bu değerler paha biçilmez değerler çünkü.. Hayatımızı anlamlandırmamız gerek, ne için yaşıyoruz bu dünyada ve nereye gidiyoruz diye sormamız lazım kendimize. Boş yaşamamak lazım, bir ideali bir ideolojisi olmalı insanın ve bu uğurda yürüyebilmeli azim ve gayretle..

1|0
    0|0
  • Sabah erkenden uyanıyorum cumartesi pazar tatil olduğunda dahil. Kim bilir ne kadar yol gidiyorum. Bazen bitmesede sürekli hayatım bir kaç farklılık haricinde rutin ilerliyor. Coolumsu diye her gün ayrı bir barda surda burda değilim yani

1|0
    0|0
  • Yarinda mi gunes dogacak yatak cok güzel biraz daha uyusam yaa. O da mı evlenmıs benim daha işim yok kendime bile bakamazken nasıl başkasına bakıcam. Neyse evlilik surda dursun aksam ki maclar, iddia kuponları , bir sayisal mi alsam. 35 inden sonra nasıl zengin olunur diye bir kitap cikardilar mı? Türk dizileri fazla sacmalamaya basladı reklamlar cok güzel.

1|0
    0|0
  • of ne güzel anlattjn ya tükenmişlik yalnızlık yoksunluk...

1|0
    0|0
  • Suya sabuna karışmadan kendi içimizde yaşadığımız mütevazi bir hayat işte 😊

1|0
    0|0
  • İşte ben bunu kendine biçilmiş gerçek hayatta ölene kadar oynanan sevimsiz oyunun içinde kalma diye tabir ediyorum bu durumu

1|0
    0|0
  • boş..

1|0
    0|0
  • Tarif edilmez bir hayat yaşıyorum...

1|0
    0|0
  • Bu yaz o kadar boktan geçti ki anlatamam :)

1|0
    0|0
  • Allah'a şükür bir işimiz var. Ailemin yanımda arkadaşları mi seviyorum daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • Uykusuzca mücadeleye devam

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile monoton.

1|0
    0|0
  • çalış köle :) modern köleyiz bizler
    hayatta kalabilmek için sürekli koşturan

1|0
    0|0
  • Aynen yazdığınız gibi bir hayat sürüyorum..

1|0
    0|0
  • Her sabah nereye gittiğini bilmeden bir işe giden, her akşam nereden çıktığını bilmeden bir işten çıkan, sevmediği hayatı yaşayan, kalabalıkların yüzünden yaşamaya karşı, ne bir sevgi, ne de bir sevgisizlik işareti olmadan gelip geçen, her akşam evinin dört duvarı arasına sanki bir mezara girermiş gibi giren, gecelerini bir sıkıntı yorganının altında yalnız geçiren..

0|0
    0|0
  • Adrenalin , serüven ve heyecan dolu

1|0
    0|0
  • gorki kankım benı tarıf etmış * k

1|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0
  • Aylak bir hayay

0|0
    0|0
  • Bebek gibi yaşıyorum işte

0|0
    0|0
  • Yaaaa siz nasıl insansınız. Şükredin sadece Şükredin. Beterin beteri var.

0|0
    0|0
  • Allah'a şükür bir işimiz var. Ailemin yanımda arkadaşları mi seviyorum daha ne olsun.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Tam istedigim gibi. O kadar cok hayalinj kurdugum bir sey vardi kiii Allah onu bana nasip etti. :) Halimden cok memnunum cooook😇

1|0
    0|0
  • Benimki anlatılmaz yaşanır 😛

1|0
    0|0
  • Çok boktan neyini tarif edeyim ki

1|0
    0|0
  • 💩💩💩💩💩💩💩💩 aha böyle

0|0
    0|0
  • 2 haftadir bir markete gittim bir de arkadaslarimla 1 kere evin yanindaki cafeye gittim soyleyeceklerim bu kadar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...