Sokakta Erkek Erkeğe Opusme Eyleminde Bulunsam Farkındalık Uyandırır Mı?

Lgbti hakları adına farkındalık uyandırmak için kendim gibi yakisikli birini bulup sokakta erkek erkeğe öpüşme eyleminde bulunsam farkındalık uyandırır mı sizce Lgbti hakları adına? Ne dersiniz? Artık escinsellerin toplumda görünür olması adına bir şeyler yapmak istiyorum. Lgbti aktivisti olmak istiyorum. Birilerinin cesur olması lazım.

Güncellemeler:
3ay @narkolepsilihatun Aferin, farkındalık yaratmayıp ot gibi yaşadığın için aferin 😂 Bu ülkede yaşamak için senden izin almam gerektiğini bilmiyordum, öğrettiğin iyi oldu 😂
3ay Bence güzel olur yaa. bir denemek istiyorum.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim anladık cesursunuz modernsiniz de milletin içinde yiyişcek kadar kudurmayın be. Gidin evde napıyosanız yapın.

4|5
    0|0
    • 3ay

lan çok güzel yorum yemin ediyorum ya

• 3ay

Ben ülkemi seviyorum. Zaten bunu ülkem için yapmak istiyorum. Beğenmiyorsan sen git.

• 3ay

Ben ne diyorum sen ne diyorsun, bu tarz şeylere tepki vermeyen ülkelere gidip yaşayın o zaman diyorum anlamıyor musun Türkiyede bunu yapamazsın milletin içinde, ha çok istiyorsan yap gazetede ölüm haberini görürüz. Sizin gibiler varken ben neden gideyim? Benim farkındalık yaratma gibi bir amacım yok?

En İyi Erkek Görüşü

• buralarda henüz sökmez abi yersin dayağı

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Cok guzel olur da iste turkiye gibi salak homofobiklerin bulundugu yerde maalesef zor

1|2
    4|2
  • Farkındalık olacağı kesin fakat bizim toplumumuzda bu farkındalık senin sağlığın için yararlı olur mu düşündürür :/

1|0
    0|1
  • Cesurlupun bırak sana kalsın, öldürülmek istiyorsun herhalde?

0|0
    0|1
  • Ben sevgilimle öpüşemiyorum bile. Erkek erkeğe öpüşürseniz dövülürsünüz

0|0
    0|1
  • Dayak yersin

1|0
    0|0
  • Sokakta iki insanın öpüşmesi beni rahatsız eder, evinde ne yapıyorsan yap. Çoluğu var, çocuğu var. Tercihlerin beni ilgilendirmiyor ama toplumu rahatsız etmeye hakkın yok. Türkiye de olmaz, Türkiye öyle, şöyle! . Beğenmiyorsanız gidin amerikada yaşayın o zaman. Kendi ülkesinden nefret eden insan o topraklarda yaşamayı haketmez. Sözüm meclisten dışarı alınan varsa buyursun üstüne alsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen ne zirvaliyorsun? Niye kendi ülkemden nefret edeyim? Sen kimi kimin ülkesinden kovuyorsun?

• 3ay

Ben seni değil ülkeden rahatsız olan embesillere dedim. Sana yönelik bir şey değildi. Yorumları okudum ve sinirlenip yazdım. Ve öpüşme konusu sadece eşcinseller için değil, insan mahremini neden dışarıda gösterip insanları rahatsız etsin? Üstüne alınan alınsın dedim.

• Uyandırmaz , Hetroseksüel bir çift öpüştüğünde bile nefret uyanıyor :(

0|1
    1|0
    • 3ay

Birilerinin cesur olması lazım ama.

• 3ay

Onu da yaparım. Niye yapmayayım? Halkçı bir insanım ben.

• 3ay

bence öyle farkındalık olur , el ele tutuşmak, öpüşmek farkındalık yaratmaz sadece farkında olanların arasında kalır çünkü.

• İşe yaramaz bence.

2|1
    0|0
  • Burasi Türkiye canindan olursun kimsenin özgürlügü yok öldügünde arkandan ibneydi gebersin dicekler farkindalik yaratmayi deneme bence eylemlere katil lgbt' nin yuruyuslerine katil toplu durmakta fayda var

0|0
    0|0
  • Kızla erkek sokak ortasında opusse topluluk olarak emin ol o bile farkindalik olur o dediğini yapsan taşlarlar seni

0|0
    0|0
  • İb. neliğin farkındalığı mı olur lan ib. ne 😂

0|2
    0|1
  • Dayak yersin burasi Türkiye

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet farkındalık olabilir ama şöyle bir farkındalık; 2 kişiyi 200 kişi nasıl döver? Döverse sağ kalınır mı? Herhangi biri engel olabilir mi? 200 kişi sadece parmak atsa parmak darbesiyle ölürsün.

0|0
    0|1
  • Yeni nesil Lut kavminin hiç bir hakkı ve toplumda yeri yok benim için olmamalı da
    Sözde Müslümanız ama bu kadar da değil

0|0
    0|1
  • Ciddi ciddi soruyorum; böyle birşeyi yaptıgın zaman seni gören kaç vatandaş "aaa doğru ya lgbt bireylerinin de hakkı vardı değil mi" diye düşünecek?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir yerden başlamak lazım.

• 3ay

Bak sadece şurada gelecek yorumlardan bile nasıl tepki alacağını ölçebilirsin. Homofobik olmayan insanları bile karşınıza alıyorsunuz yeri geldiğinde. Bence yanlış. Bu senin özelin değil mi sonuçta? Özelini yaşamak için kendine ait özel yaşam alanını kullanabilirsin bunun için.

• Dikkatli ol bana denk gelirseniz Ateş ederim açık ve net

0|0
    0|1
  • Itici a*k

0|0
    0|1
  • Valla sopa yiyebilirsiniz dikkatli ol

2|1
    0|0
  • Tamam dışlanmaya vs bende karşıyımda dozunu kaçırmayın bence, hele ki bizim ülkede yapsan linç ederler sizi..
    Heterolar bile normal karşılanmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...