Neden çirkin bebeklere bile kendinizi kandırıp "ayy çok tatlooo" diye tepki veriyorsunuz ki?

Neden çirkin bebeklere bile kendinizi kandırıp "ayy çok tatlooo" diye tepki veriyorsunuz ki?
Tamam bebektir, suçsuz günahsız bir yavrucaktır. Sevmiyorum demiyorum ama tatlı bulmadığım çocuğa da sırf bebek diye yağ yakamam yani.

0|0
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• Nezaket için vb. yazmışsınız da soru sahibi çöpe atın, kırıcı kelimeler kullanın demiyor ki. Ailesini kıracak hareket kimse yapmaz da çok tatlı vb. demeye de gerek yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı düşüncedeyim. Çok kez tepkilerle karşılaştım sitede ve gerçek hayatta da. Yahu ben kendi yeğenimi bile halasının çirkini gel len buraya diye seviyorum bizde yalan yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Mesela bazı insanların da ne olduğunu hal ve hareketlerinden anlıyoruzur sorularından görüşlerinden yorumlarından ama ne olduklarını kendilerine söylemiyoruz. Düşünce özgürlüğü var bu ülkede çünkü :) ''Her biji Kürdistan'' diyen açıkça pkkyı destekliyorum diyen insanların bile bu ülkede düşünce özgürlüğü var. :D Allah belalarını versin.

0|0
    0|0
  • Aynen bende cirkinse tatlı bulmuyorum. ama böyle hareketleri falan konusmlari tatlı oluyor

1|0
    0|0
  • Haklı çekilin.

1|0
    0|0
  • Nazar değsin belki düzelir diye 😂😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilemiyciim

• 3ay

İyi yaptın. Parlak fikirlere ihtiyacım var benim de. 😄

• 3ay

Dur hemen diğer sorularınada görüş bırakayım 😂😂

• Evet bende anlam veremiyorum.
    Birde "oy ben seni yerim" var nerden geliyorsa bu istah

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya mesela güzel ponçik bir şeyse ben de aynı tepkiyi veririm ama Allah günah etmesin çipçirkin çocuğa bile ay yerim demeleri beni deli ediyor. Pis samimiyetsizlerm

• 3ay

Cocuklari resimlerde kullanip kendini bebek zanneden kezbanlardir onlar bosver 😸

• Çirkin bebek yoktur. Öyle gören çirkin gözler vardır.

0|0
    1|0
  • Annesi babası üzülmesin dışlamasın diye

0|0
    0|0
  • Cocuklarin hepsi tatlıdır..

0|0
    0|0
  • Bebeklerin hepsi benim gözümde ayrı güzel :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben gerçekçi bir insanım. Herkesi güzel görmem mümkün değil yani...

• 3ay

Gelip her bebeği seviyorum desen hak veririm, ben de seviyorum zaten ama tatlı bulmuyorum hepsini. Biraz samimiyet yani...

• çirkin bebek yokturr

0|0
    0|0
  • halla halla ilginç bir tipsin bebeklere tolerans göstermeye bile tahamülün yok

0|0
    0|0
  • Kısa ve çirkin kızlara da çok güzelsin diyoruz:)

0|0
    0|0
  • İtici görünebilir ama çocuğu 5 saniyelikte olsa mutlu ettiği için nötr bakıyorum

0|0
    0|0
  • Haha 😂
    Bebek cirkin olurmu be

0|0
    0|0
    • 3ay

Olur efendim gayet de olur. Gören de sokakta gördüğünüz her insan güzel sanacak.

• 3ay

Resmini at bakacam

• 3ay

Az önce kızın biri sorduydu bir soruda. Çocuk tek kaşlı, yüz hatları normal, esmer, zayıf bir çocuk. Bildiğin çirkin işte. Ne gereği var yani ayyy çok tatlıı diye samimiyetsiz bir yorum yapmaya. Tamam çocuktur, tabi ki sevilir ama tatlı demenin bir manası yok bence.

• Tatlı değilsede oynarim

0|0
    0|0
  • Çirkinleri sevmiyim

0|0
    0|0
  • Herkes bir değil ben herşeyin yavrusu sevilir taraftarıyım

0|0
    0|0
  • çirkin bebek mi olur? bebekler güzeldir büyüyünce çirkinleşebilir ona bişey demiyorum. ben hiç çirkin bebek görmedim nasıl bir bakış açısı merak ettim.

0|0
    0|0
  • şimdi o çirkin bebek büyüyecek kızlar hiç yüzüne bile bakmıyacak üzüldüm bak şimdi

0|0
    0|0
  • Bebisler tatlidir ya helede kiz bebisler 😍😍

0|0
    0|0
  • Cunki adi uzerinde bebek

0|0
    0|0
  • kızlara güzel bir eleştiri :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Çocuklar tatlidir masumdur☺☺

2|3
    0|1
  • işin aslı ben şimdi çirkin bebek hiç göremiyorum. Hepsi çok güzel. sonuçta sevimlilik ile güzellik aynı şey değil. Bebek güzel olmayabilir ama sizin gözlerinize bakıp gülümsemserse o an o kadar tatlı ve sevimli görünür ki.

0|0
    0|0
  • Her bebegi seven insanlardan tiskiniyorum

1|0
    0|0
  • Ben demiyorum😐

1|0
    0|0
  • :D ilginç

1|0
    0|0
  • kibarlik ve nezaketen

0|0
    0|0
  • Napak bu ne aqu neden cikardin amundn mi diyek

0|0
    0|0
  • Annesi alınır ayıp

0|0
    0|0
  • Vardir bir tatliligi iyi bakmak gerek😊

0|0
    0|0
  • Onlar kadar saf ve temizi var mı şu dünyada.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar mınık mınık ve mınık 😒 yumuş yumuş etleri var yetmez mi 😒 dötünü ısırırım onların :D

0|0
    0|0
  • Çirkin Bebek gördüğümü hatırlamıyorum. Bebekler minik elleri, ayakları ve yüzüyle nasıl çirkin olabilir ki

0|0
    0|0
  • Bebeklerden bahsediyoruz ve sen "yağ yakmak" diyorsun. Komik cidden 😄
    Ya bebeği çirkin ya da güzel diye ayırmak mı olur? Lan en çirkini bile kendini sevdirmeyi biliyor, adı üstünde "bebek"

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevmiyorsun mu dedim? Bence asıl dötünle okuyan sensin minnoş. Sevimli görünmeyi beceriyorlar diyorum, iki defa oku istersen 🙄

• 3ay

"Lan en çirkin bebek bile kendini sevdirmeyi beceriyor" diye alakasız bir yorum getiren sen misin dedem mi?

• Üzülmesin ama bebek sonuçta hisseder :D

0|0
    0|0
  • yağ yakmak mı

0|0
    0|0
  • Çirkin bebek yok benim gozumde.

0|0
    0|0
  • Hiç bebek sevmedim ya bilmiyorum 🙈😂

0|0
    0|0
  • Masum oldukları için

0|0
    0|0
  • Bu bebek güzel mi sence ben begenmiyorum:/ https://www.instagram.com/p/BHpVFwfALQo/?hl=tr

0|0
    0|0
  • Herkesin gözünde kendi bebeği dunyanin en tatli bebeğidir anne ve babasını kırmamak için yağ yakmakla alakasi yok yani şahsen benim yeğenim doğduğunda o kadar tatli geliyoduki dünyada böyle bebek yok diyodum şu an küçüklük resmine bakinca nasil sevmişiz diyoruz ama hâla gözümüzde ondan tatli bir bebek yok.

0|0
    0|0
  • Bebeğin çirkini olmaz. Senin çocuğunda çirkin olsunda göreyim ben seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...