Sitede ki kızların/erkeklerin yabancı erkek/kız sevdası niye?

Tamam sevebilirsiniz başka ırklarıda. Sonuçta guzellik goreceli bir şey. Ama neden birbirimizi aşağılıyoruz. Yok Türk kızları Rus kızlarının tırnağı olamaz, Türk kızları hep Kezban. Yok Türk erkekleri İskandinav erkekleri kadar yakışıklı olamaz, Türk erkeklerinin hepsi abaza. Yav ne gerek var ki böyle birbirimizi aşağılamaya ne güzel bir ırkız, milletiz... Haklı değil miyim?

Görüşlerinizi lütfen saygı çerçevesinde yapın ve görüş yorumların da birbirinizi yemeyin😊

Güncellemeler:
3ay İlle de Türk olsun ayol😄

0|4
11|40

En İyi Erkek Görüşü

• Boş bir muhabbet zaten. %98 birbirimize kalacaz zaten, neyin havası bu.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insan ruhen ve bedenen uyuştuğu biriyle hayat kurmak ister. bunda dil, din milliyetin pek bir anlamı yok. bu ara yabancı birinden hoşlanıyorum sonu ne olur bilemem ama olursa evlenmek isterim onunla şu an herşey yolunda gözüküyor.
    ama bunda onun yabancı ya da türk olmasının bir önemi yok. türklede böyle birşey yaşayabilirdim ki gerçmişte aşık olduğum türk erkekleride oldu ama anlaşamadık olmadı.
    ama türkleri aşağılayıp başka milletleri yücelten insanlara gıcık oluyorum bende. ırkına göre mi aşık oluyorsun insanların çok saçma geliyor bana. zaten herkesin bir kusuru var uzaktan hoş gelebilir ama içine girince bazı şeler görüldükten sonra oda sıradanlaşır diyorum ben.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• 7 sene Turizmde çalıştım.
    Rus, Ukrine, Belarus vs hepsiyle çoook yakından tanıştım.
    Ve şu bir gerçek ki slav ırkının üzerine tanımam 😎

Ama Türk kızınıda hiç birşeye değişmem 😍
    Biraz daha az trip ve kaprissiz olsalar varya hiç bir Türk erkeği yabancılara bakmaz!

1|0
    0|0
  • valla öyle bir sevdam yok ben sadece gözüme ve gönlüme ve fikrime ve görüşlerime hitap edecek birini arayrum

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Hayir, ben buna katilmiyorum, erkeklerimiz cinsel yobaz oldugundan hep "dışa" bakiyor, o guzel dediginiz yabanci kizlar, paraniz olnasin, dara dusun bakalim size 1 metre yaklasir mi? Once edep sonra guzellik...

1|0
    0|0
  • anadilim aşkımdır
    türkçe konuşan kıza aşık olabilirm anca

1|0
    0|0
  • Gerçeklerden bahsetmek gerek, ama ben şahsen rusları beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • Aslında ruscu armi haricinde bunu sürekli dikte eden çok yok. Gerçekte şu Rus kızlarına bir aşkımız yok ama türk kızıda kendini prenses sanıyor sadece bu biraz garip geliyor bana.

1|0
    0|0
  • Benim tercihim türk kızı zaten

1|0
    0|0
  • kanka bizimkilerde güzelde martı gibi uçuyolar etrafımızda azcık bakım yapsın para yoksa makasla alıyım ben kökünden kaşlarının ortasını a:Sd. ASD tamam doğallıkta biry ere kadar

1|0
    0|0
  • evet böyle davranmak yersiz benimde beğendiğim yabancı kadınlar var ama bizim milletimizin içindede çok güzel kadınlar var haklarını yemeyelim ve kıymetini bilelim

1|0
    0|0
  • Yabancı daha havalı gelir insana her zaman erkek için rus kızları vazgeçilmezdir kızlar içinse italyan erkekleri ama kızlar şunu unutuyo "TÜRK KASI" diye bir gerçek var 😎

1|0
    0|0
  • Bende gecen onu sordum. Türk kızları iyidir fazla konuşmasalar.

1|0
    0|0
  • Hayaller ve Hayattlar :D

1|0
    0|0
  • Nerden çıkardın bunu

1|0
    0|0
  • benim öyle bir merakım yok. sen iyi biliyorsun

1|0
    0|0
  • kızlar biraz hoşgörülü olsa tipe bakıp yargılamasa daha çekici olacaklar.

1|0
    0|0
  • çünkü türk kızları aşağılanmaya layık alah hepsinin belasını versin sevmem türk kızını. ciddiyim bu zamana kadar hiç türk kızıyla çıkmadım masama gelirler rezil ederm kovarım hep yabancılarla çıktm çünkü türk kızı gerçekten mutlu olmayı hak etmiyor.

0|0
    1|0
  • aç tavuk kendini darı ambarında sanır misali işte :)

1|0
    0|0
  • Çocuk yemedigi buku tatlı sanar mış meselesi 😊

1|0
    0|0
  • Dediğin şahısların anası babası bacısı türk yinede türkleri kötülüyorlar

1|0
    0|0
  • Türk Erkeklerine Laf söyletmem :D Tamam Abazalar var ama o kadarda değil.

1|0
    0|0
  • öyle bir derdim yok benim. Türk kızı candır gerisi çöp 👍

1|0
    0|0
  • Ben türk kızını kötülemek istemem ama bir kaç tanıdığım yabancı kız var gerçekten cana yakınlar ve kendimi onların yanında daha rahat hissediyorum, kendim gibi davranabiliyorum

1|0
    0|0
  • Bazıları öyle onlara bakıp herkesi yargılama. Rus kızı sevmekte ırkçılık değildr

1|0
    0|0
    • 3ay

Yargilamadim sadece sebebini merak ettim

• 3ay

bir sebep yok ki. Rus kızı sarışın uzun boylu bakımlılar güzeller yani.. İtalyan kızların da gözleri güzel mesela. Vs vs türk kızları cidden çok burnu havada. yabancı kızlar kadar kibar değiller. Ama bende türk isterim mesela bu sadece hayranlık

• Türk olucak türk kızları candır

1|0
    0|0
  • tamamen saçmalık olarak görüyorum

1|0
    0|0
  • tabiki türk da :D

1|0
    0|0
  • Ayol Türk mü severmiş kuzum😍

1|0
    0|0