Eski erkk arkdaşmı yeni sevgilsnden ayrımak için ne yapmalıym?

bunu yapmak için herşeyi yaparım. anlayın işte her şeyi.. evt tavsiyelernz?
not: öğüte gerek yok sadece bu konuda tavsiye istyorm.

Güncellemeler:
3ay tavsiye dedim tavsiye. sorgulamayn yardım edecekseniz edin etmeyecekseniz yazmayn
3ay humanist kelebeklerle doluymuş burası da

0|1
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• önce sabırlı ol. insanlar büyük bir kaç olayı sevgisi sayesinde unutur ancak ufak tefek devam eden olayları unutmaz. yapman gereken tek şey sabırlı olmak sabırlı oynamak ikisi arasına ufak tefek yalanlar sokmak. öncelikle güvendiğin bir arkadaşından falan yarım iste kızla iyi bir dostluk kurmaya çalış sen ve ya o arkadaşın. kız seni tanıyorsa diye arkadaş olayını katıyorum işin içine. insanlar kendilerine ilişki konusunda tavsiye veren insanları dinlemeyi sever. ilişkisinin ne kadar güzel olduğundan bahset ona destek olmaya çalış dertleri olursa dinlemeye çalış bu 3-4 hafta devam etsin. elbet insanlar hata yapar. eski erkek arkadaşında yapacak. ilişkinin başlarında bu hatalar daha çok olur. 3-4 hafta içindeki hatalarda kıza destek ol yanında ol iyi vakit geçirmesine yardım et. üzülmesine müsade etme. güvenini kazandıktan sonra yani bu 3-4 hafta sonunda çıkacak ilk tartışmayı bekle. önce kişiliğinden vur. karakterinden vur. örneğin onun seninle bu şekilde konuşmaya hakkı yok şimdiye kadar onu savundum ancak şu an sana çok büyük haksızlık yapıyor ve sen bunu haketmiyosun de. ardından olaylar şiddetlenmeye başladığında onu dinlemek zorunda olmadığını iyice empoze et kıza. unutma sen 3-4 haftadır onun hep ynaında oldun ve mantıklı tavsiyeler verdin. seni dinleyecektir. olayları alevlendirmeye bak ancak kızın arkadaşı olduğunu onun yanında olduğunu sık sık yinele en önemli o kızın son derece haklı olduğu üzerinde dur. olaylar istediğin kıvama gelirse eğer cevap yazma gel dışarı çıkalım kafa dağıtalım de. götür içki içir bir yerde. kendin ne yaparsan yap ama sarhoş et onu iyice. bir erkek arkadaşına götür ve eski erkek arkadaşına o kızın telefonundan sadece konum at. olayların gidişatını yönlendirmek elinde.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuva yıkanun yuvası olmaz bence hiçbişey yapma bekle

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ergen detecded

2|2
    1|0
  • Ya ne ergence bir beyin yapısı her yerden çocukluk akmakta

1|1
    1|0
  • Sanane mutlu olsunlar

1|0
    1|0
  • Büyü yap

0|0
    0|1
  • İşiniz gücünüz fesatlık 😄

0|0
    0|0
  • Komplo kur kıza

0|0
    0|0
  • sunu söyleyim o kız seni sevmıyorsa ayrılsa bile senle olmaz olsa bile cinsellık için bunu dusun sade

0|0
    0|0
  • Niye sana giren cikan ney

0|0
    1|0
  • kafasına silah daya, annesini babasını rehin al

1|0
    0|0
  • Hayat sarksini izle orda cok entrika var

0|0
    0|0
  • Niye peki burdaki amaç nedir ona göre tavsiyede bulunalim.

0|0
    0|0
  • Ortak intikam alalım mı kanka

0|0
    0|1
  • Git yat çocukla

0|0
    0|1
  • Tam mikropmussun sen:)))))

0|2
    0|0
  • neden ayırmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hicbisey canisi. kullanilip atildin bunu kabullen ve hayatina bak.

0|0
    1|0
  • Tatlım , tavsiyelerim değerli insanlara verebileceğim bir şeydir. En iyisi fazla canını yakmadan bir not yazayım geçeyim 😊
    Sana küçük bir not :
    "Yuva yıkanın yuvası olmaz"

0|0
    1|0
  • Günah be

1|1
    1|0
  • Defol

0|0
    1|0
  • İste sizin gibi ayrilinca pesini birakmayan zavallilar hep aci cekmeye mustah. İnsallah ayiramazsin Zavalli ezik

0|0
    1|0
  • Hahaha
    Ay çok güldüm kıyamam sana ne kadar eziklik psikolojisi yaşamışsın

0|0
    1|0
  • hahah istediğini yap o cocuk sana karşı bişe hissetseydi başkasıyla sevgili olmazdı sen ayır o gider baskasıyla sevgili olur sana geri dönebilceğini mi zannediyosun biraz akıllı ve mantıklı ol o çocuk kızdan kendi isteğiyle ayrılmadıktan sonra yani sen ayırsan nolcak çocugun aklı o kızda olcak ve daha cok sevip aşık olcak :)

0|1
    0|0
    • 3ay

bana dönmesin onu terk eden bendim zaten. ama bu ilişkisni bozmam lazm

• 3ay

çok özel değilse paylaşabilirimin neden ısrarlısın bu kadar bizde ona göre akıl verelim sana

• Bir şey yapmana gerek yok. Birilerinin gözyaşları üzerine kurulu her mutluluk günü geldiğinde en dayanılmaz acılarla intikamını alır. Hayat senden daha yaratıcı Hem ;-)

1|0
    0|1
  • Ayıramazsın

0|1
    0|0
  • Ayırsan napcan yenisini bulur

0|0
    0|0
  • Kıza yaz :P kızı soğutursan ayrılırlar

0|0
    0|0
  • O kızın açığını bul

0|0
    0|0
  • Ayırmak istediğine göre halen seviyorsun ama kardeşim o çocuk seni sevseydi senden sonra kimseyle birlikte olmazdı kendinide üzme bırak herkez hayatını yaşasın dünyada sadece o yok unutma : )

0|0
    0|0
    • 3ay

bir kere onu terk eden bendim hala sevmekten öte bir durum var bu amacmda

• Ayırma sakın :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...