Her sabah baş ağrısıyla uyanmak neden?

Uykumu alamıyorum, sürekli uykum var. Sadece uyumak istiyorum gün için de fazla yorgun ve uykusuzluk hissi yaşıyorum. Hemen hemen her gece rüyamda konşuyormuşum. Gün içindeki suskunluğumu gece uyurken çıkarıyosam demekki :D Bir de sabah işe gitmek için çalan alarmı 1 saat erteleyip ve hergün işe benim gibi geç kalıyosan sen de bendensin. Gel bir kahve içelim :)

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Akşam geç saatte yemek yemek gece uyutmaz uykunu alamazsin yani. Cereyanda da kalmış olabilirsin. Sabah kalktığında da halsiz ve uykusuz hissetmenin nedeni vücudun gece susuz kalmasından da olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya çok stresden ya da bir doktora git burdaki tavsiyeler fazla işine yaramaz onun için ilk işin doktora gitmek olsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok tedavi gördüm bu sebepten ötürü. Ama hepsi ilaçlı tedaviler. En son gittiğimde ilaçların yetersiz geldiğini farkedince psikiyatriye sevk etti gitmedim. Vereceği ilaçları tahmin ediyorum çünkü. Ağır antidepresanlar.

• 3ay

evet ailemle

• 3ay

Anladım aslında imkanın varsa aileni köyüne falan gönderebilirsin ya da onlarla bu konu hakkında biraz konuşup kafa dinlemeye ihtiyacın olduğunu söylemelisin insan sağlığı herşeyden önemlidir.

Erkekler Ne Diyor 12

• majestik
    sade kahve
    missssssss

0|0
    0|0
  • Çok sigara içiyorsun

0|0
    0|0
  • Aynı belirtiler annemdede vardı burnu akardı sürekli uyurdu kendini yorgun hissederdi doktora getirdim kafasında pıhtı vardı ameliyat oldu aldırdı onu yoksa felç olcaktı. Sen biran önce bir doktora git biz erken gittikte kurtardık

0|0
    0|0
  • nefes almada sorun var mı

0|0
    0|0
  • çok sebebi olabilir

0|0
    0|0
  • BaŞ ağrısıdan kurtulmak için ilişkiye ya da masta ihtiyacın var senin

0|0
    0|0
    • 3ay

benim gerilim tipi ağrılar. Hani sinirlenince ya da uykumu alamayınca direk kafaya yansıyo

• 3ay

:D bu konuda yapabileceğim bişi yok :D ağrı kesicilere devam ederim o zaman :D

• 3ay

Neden hastamisin neden yapamiyorsun ki

• Bn de oleyim ya 😞😞

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Soğuk Su İçmeni tavsiye ederim. Su tüketimin az bu yüzden.

0|0
    0|0
    • 3ay

evet sıvı tüketimi olarak gün için de fazla kahve içiyorum ayılmak için ama masamın üstünde 1 şişe suyum mutlaka var tüketiyorum yani

• 3ay

evet haklıısın teşekkür ederim

• 3ay

Rica Ederim.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende senin gibiyim ya bu aralar uykumu hiç alamıyorum., sürekli bir uyuma isteği.

0|0
    0|0
  • Aksam erken uyumamayı neden

0|0
    0|0
Yükleniyor...