Bu memlekette en çok neye ağlamak gerekir sizce?

Ya da ağlanacak o kadar çok malzeme varken bu dayı gibi takılmak mı daha mantıklı :)Bu memlekette en çok neye ağlamak gerekir sizce?

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Herkes benim derdim bana yeter modunda

0|1
    0|0
    • 3ay

Hepimizi bir şekilde dert sahibi yapıp kafamızı kaldırmayı engellemek bence bir siyasi stratejisi olabilir...

• 3ay

Pardon o zaman))

• 3ay

Tişikkirlir :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şehitlerin çocuklarına tabikide. Babaszı büyümek zordurç

0|1
    0|0
    • 3ay

Yürek yakıyor onlar yürek...

• 3ay

Her zengin insan bir çocuğun az çok hem manevi hem maddi anlamda ihtiyacını karşılasa gene olur ama yok işte...
      Son cümleniz her şeyi özetliyor bizimkilerde hala demokrasi diyip duruyor. Bu ülkenin müslümanları sınıfta kaldı. Benim din kardeşlerim daha çok düşünüyor bu ülkeyi. Kimse buna inanmaz ama öyle.
      Konuyu fazla uzatmıyım karrdeşim. Senin gibi aklı başında inanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Herkes senin gibi olmalı. İyi günler kardeşim

• 3ay

Katılıyorum, gücü olanın bu çocukların elinden tutması çok önemli bir mevzu...

Sağolasın , hepimize ihtiyacı var bu ülkenin... İyi günlerin olsun

Kızlar Ne Diyor 18

• ahahah karikatürü beğendim.. Nefret ediyorum ölen o kadar insan varken kedi köpeğe mi üzülüyorsun onu mu düşünüyorsun diyenlerden. Bu nasıl bir kıyas yaa ! Hepsinin ta a-mk

1|1
    0|0
    • 3ay

Açık sözlü bir insan :)

Merhamet her canlıya karşı tadılabilir , kıyas yapan insan olamaz...

• 3ay

@Opheli insanlığını tamamlayamamıştır onlar...

• 3ay

Bende geçen gün bacakları bağlanıp da yakılan bir köpek haberi gördüm. Bunu bir köpeğe yapabilen bilin ki insanlık düşmanıdır, aynı olayı bir başka insana da yapabilecek potansiyelde bir canidir...

• En çok ağlanması gereken insanların vicdan ve merhamet duygularını tamamen kaybetmiş olması bunlar herkes birbirine yansıtsa eminim ki birçok sorun çok daha kolay hallolurdu. Memleket diye sınırlandırmadan Dünya da bu böyle diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
    • 3ay

Tebrik ederim... Tamamen katılıyorum cümlene, imzamı da atarım...

Sorunun temeli de budur aslında , herşeyi öğreniyoruz da insan olmayı nedense hep unutuyoruz...

• 3ay

Aynen bunları ailede en güvendiği ortam da bulamayan bir çocuk dışarıdan da bir iyi yönde bir beklenti de olamayacağı için de şiddete yatkın olur her toplumda tohumu aile atar zaten.

• 3ay

Türklerin de en büyük bağı aile yapısıdır, ve de maalesef bu da artık sona doğru gidiyor...

• Vicdanı olan insan olan herkes bir şeylere üzülür.

3|1
    0|0
    • 3ay

... Ve de üzülmekten helak olur sanırım. Keşke üzülebileceğimiz çok şey değil, bazı şeyler olsa da çözümü de kolay olabilse...

• 3ay

Keşke abi keşke

• 3ay

Umudu kaybetmeyelim...

• bu memlekette gordugum tek sey herkes kendi haline aglamaktan digerlerine firsat bulamiyor bu dayi iyi dusunmek icin cakti varmis en azindan

0|1
    0|0
    • 3ay

Vakti var fakat yapacağı birşey yok dayının, ağlamaktan helak olacağını hissedip kendi çözümünü üretmiş... Hisli bir dayı

• Kendimoze aglamak yerine daha caresiz olanlara aglanmali. Evsiz kimsesiz cocuklara, sokak hayvanlarına, evine ekmek goturemeyen babaya, her gun yaninda bomba patlayanlara.. aglanmali

1|1
    0|0
  • iktidara muhalefete cemaate teröre ve en önemliside bir Atatürk gelmiycek bu dünyaya buna aglamak gerek.

0|1
    0|0
    • 3ay

Efkar bastı okuyunca...

• 3ay

su anda bizat kendim yasiyorm hesap kullanmiyorm ama burda dusuncelerimi. rahat sunamiyorm bu ozgurlugumu kisitliyor:-)

• 3ay

sal gitsin :)

• bence bu dayı gibi olmak iyi.

0|1
    0|0
    • 3ay

'' Sen yanmaz isen ben yanmaz isem nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa? ... '' demiş şair, bir de böyle bkz. ;)

• Şehitlere

1|1
    0|0
    • 3ay

Her gün ağlayalım ve de kahrolalım... Peki onlar ne zaman kahrolacaklar?

• Akılsız olan milete

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş yaklaşan kötü geleceğe

0|1
    0|0
  • Gülemeyen çocuklara

0|1
    0|0
  • bu kadar salak insan olmasına ağlanır vatanına sahip çıkmayana polemik çıkarana ağlanır :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Vatana sahip çıkmanın da ayarı kalmadı ki artık bu memlekette. Bir şeye itiraz etmek ya da muhalif olmak vatan hainliği oluyor :)

• 3ay

vatan söz konusu ve ben ilk yorumumda cevabı vermiştim

• 3ay

vatan sözkonusu ise gerisi teferruattır karabiber , dağılalım :)

• Ilk olarak memleketin haline aglamak gerekir en başta
    Ikinci olarak sehitlerimize ağlamak gerekir
    Üçüncüsü de insanlığa ağlamak gerekir

0|1
    0|0
  • Ben kendi derdime yanıyorum..

0|1
    0|0
  • cahilliğe ve cahilliğin getirdiği sonuçlara

0|1
    0|0
  • Bu dayida çokta tın havasında

0|1
    0|0
    • 3ay

Dayıcım sadece neye üzüleceğine karar verememiş, alma günahını...

• Senin soruna

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen ağlamaya yer arıyordun sanırım tam o ara... Rahatla madem, dök içini...

• Bence bu memleketin insanligina aglamak gerekir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Fakirin ölüsü duyulmaz
    Zenginin ırısbuluğu..

0|1
    0|0
  • "Erdoğan leader of muslim" etiketini açan aktröllere

0|1
    0|0
  • Hiçbir şeyden habersiz yaşayanlara, demokrasi nöbetinde bayrağın ayaklar altında kalmasına, devlet kurumlarının babasının malı gibi satılmasına, şehitlerimizin küçük puntolarla gösterilmesi daha çok şey var.

0|1
    0|0
  • Çok şey var ama ağlamak istemiyorum zira her seferinde ağlasaydım keban barajını doldururdum.

0|1
    0|0
  • İnsanlığa ağla 3 kuruş için şerefini namusunu vatanını satana ağla

0|1
    0|0
  • Adaletsizliğe

0|1
    0|0
  • sen ağlamazsan o ağlamazsa nasıl oluşacak denizler. hunili stayla

0|1
    0|0
  • bile bile şehit edilen insanlar, ülkeyi kasten yabancılara arsa arsa, dönüm dönüm satmak ve koyun halkın halâ hükümete ses çıkarmaması

0|0
    0|0
  • çok ağlamak istiyorsan yanına FETTULLAH GÜLEMEYEN AĞLAYAN adamı al AHMET kayadan da o mahur beste çalar fetoyla ben ağlaşırız şarkısını çalarsın olur biter

0|0
    0|0
    • 3ay

Memleketin tek sorunu feto sanki? Dün gece ve de bu sabah patlayan bombaların da hesabı sorulsun bekliyoruz... Ohal var şu an bu ülkede, ohal olan yerde kimin devlete hamle yapmaya gücü yeter? Toplasınlar hadi fetocular gibi şu it sürüsü pkk lıları da artık...

• ağlayacağına cozum bulmak icin calismak en mantıklısı

0|0
    0|0
  • ''Güleriz ağlanacak halimize'' neden ağlayalım

0|0
    0|0
  • Hepimizi bir şekilde dert sahibi yapıp kafamızı kaldırmayı engellemek bence bir siyasi stratejisi olabilir...

0|1
    0|0
  • 10 numaraymış bu dayı...

0|1
    0|0
Yükleniyor...