Mini etek giymekten çekiniyorum?

Bu zamana kadar maddiyattan dolayi cok giymek istedigim hatta hayran oldugum mini etek (baska kiyafetlerde oldu) hic giyemedim. Simdi ise devletten kredi aliyorum. Az bisey param var ama simdi de giymeye cekiniyorum. O kadar mini etek aldim kendime. Simdi giymesi dert. Alismamisim. Daha onceden de sevgilim karisirdi. Asla izin vermezdi. Simdi ayrildik rahatik ama biseylerden hep cekiniyorum. Burasi da ic Anadolu yani oyle hersey giyilmez. Ne yapmaliyim bu cekimserligimi nasil atarim üstumden

0|1
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Giy hic bisey icinde kalmasin yoksa hep dert yanarsin laa nasil yapmadim diye is isten gecemeden aklinda ne varsa yap tabi ole yanlis seyler deyil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatilde, düğünde felan giy

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben tatil hic yapmamki. En fazla köye gideriz😒

Erkekler Ne Diyor 27

• yani iç Anadolu bölgesine göre çok iddiali bir kıyafet , muhtemelen kıyı şeritlerinde daha rahat giyeceğini sanıyorum. tatillerde tatiel gittiğinde, özel günlerde düğün balo v. s.

1|0
    0|0
    • 3ay

Nalet olsun gidebilecegim biyerde yok. 😭

• 3ay

fantazilerini veya mini etek giyme isteğini başka bahara erteleyeceksin, seneye yaza inş diye avut napalım... :)

• Senin özeline kimse karsamaz

1|0
    0|0
  • Neden giymek istiyorsun

1|0
    0|0
  • az bisey haya duygun kalmis onuda koreltme bence. evlendikten sonra kocana karsi istedigin kadar mini giyebilirsin. hatta evin içinde bile yalabilirsin bunu ve hatta yapman da gerek zaten

0|0
    0|0
  • insanın sevgilisi giyimine nasıl karışır yahu işgüzarlıkdan başka birşey değil aslıonda kızların hoşuna gidiyor beni sahipleniyor kıskanıyor diye düşünüyor evli değilsin barklı değilsin zırt bırt sevgili değiştirmek mini etek giymekten daha büyük edepsizliktir insan sadece evlenmek niyetiyle birisiyle arkadaşlık kurmalıdır gerisi boştur

0|0
    0|0
    • 3ay

Niyetimiz ciddiydi zaten.. bu baskilarindan bunaldigim icin hep. kavga ettik ve bitti

• evde giyin, aynada kendine bak sürekli, en azından bu şekilde o hevesini alırsın biraz.

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Giyde çocukların gözü göynü açılsın 😂

0|1
    0|0
  • iç Anadolu dan çok şehir önemli. Ve çekinmen çok doğal. Çünkü çekinilrcek bir kıyafet gibime geliyor bana

0|0
    0|0
  • Giyme o zaman :)

0|0
    0|0
  • su acinasi duruma bak ya turkiyede yasamak bole bisey iste. muhtemelen milletin sana dik dik bakmasindan korkuosun. bence abdye falan kac.

0|0
    0|0
  • Neyle rahat ediyorsan onu giymelisin. Mini etek giyene madalya takmıyorlar sonuçta.

0|0
    0|0
  • canım birde yakışıyo mu sana mini etek oda önemli... ama giymek istiyosanda biraz güvenli ol bence kimler giyiyoo

0|0
    0|0
  • Evin içinde giy illa milletin gözüne bir yerlerini sokmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Giymezsin olur biter
    Ne giyiyon
    Millet gotunu görmeye çalışacak hep
    Ne icin sence?

0|0
    0|0
  • neden giymek istiyosun özenti mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya uff kûcuklugunde insan bisey yapamaz icinde ukte kalir ya. Bende kucuklugumde hicbisey yapadim uzaktan bakmayla gecti. Keske diyorum kucuklugumde imkan elverseydi bol bol giyseydim simdi icimde ukte kalmazdi.

• 3ay

o zaman her seyi bir kenaera bırak giyin. önce diz üstü ile başla sonra daha kısa alıstır

• iç anadolu dan başka bir bölgeye taşın:)

0|0
    0|0
    • 3ay

He oyle kolaydi

• 3ay

kolay değildir ama istediğini yapmak için tek yol bu görünüyor ege akdeniz veya marmara:)

• Adam gibi giyin kızım. Pantolon bile sırıtıyo sen neyden söz ediyosun!

0|0
    0|0
    • 3ay

Sizene milletin ne giydiginden herkes istedgini giyer

• Giyme sende

0|0
    0|0
  • bende iç anadoluda yaşıyorum artık heryerde giyiyorlar rahat ol tek sen değilsin

0|0
    0|0
  • Giymemen daha iyi olur sanki

0|0
    0|0
  • ilkin dar kot ve taytdan başla. sonra şortla devam et. ağdaları da unutma :)

0|0
    0|0
  • marifet mini etek giyibilmekte değil evlat marifet mini eteği taşıyabilmektedir :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Oyle cok acik giymem ben. Diz kapagini gecmez.. hem ben yakisamasa giymem

• Özel biri için giyebilirsin özelin oluyum 😄

0|0
    0|0
  • Ic Anadolu derken?

Milanoda Paris mi yasiyordun daha once

0|0
    0|0
  • hangi şehir?

0|0
    0|0
  • çıplak mı hissediyorsun kendini :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Giyme yahu madem

0|0
    0|0
    • 3ay

Kucuklugumde istedigim hicbiseyi giyemedim icimde ukte kaldi diyorum

• Bitme o zaman seker

0|0
    0|0
    • 3ay

Seker, icimde ukte kaldi kucuklugumde bir parca camasiri bulamazdim. Giyeeri begenirdim. hep uzaktan bakmayla yetinirdim

• 3ay

Bosverr

• Bende utanıyorum giymeye

0|0
    0|0
    • 3ay

Utanmayalm giyelm nolacak sanki irispilk yapmyoz ya😂

• Etiketlerini koparmadan geri ver

0|0
    0|0
  • Giyme derim

0|0