Karınız ağzınızı burnunuzu kırsa naparsınız?

10 yıl kick boks 7 yıl tekvando ve 5 yılda jimnastik eğitimi almış dünya turnuvalarına giden bir kadın (sanarım evde kalıcam) soruyorum her kavgada sizi dövse naparsınız?

0|4
18|85

En İyi Erkek Görüşü

• Eline sağlık karıcım... Biraz da sırtıma vur derim... Masaj niyetine

Derim 😐

Yaw hangi sporu yaptığı önemli değil 😄 ben onu belinden bir yakaladım mı daha kurtulabilecek mi bakalım 😄
    Onun kicksi boksu varsa benim ata sporu güreşim var ulen 😠

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler de hemen atlamış yok benim kuvvetime erisemez yok boylu poslu erkeği dovemezsin yok ben de dovuscuyum Hepiniz adeta bir yuri boyka muhammed ali bruce lee siniz evet. Hepiniz boylu poslu yunan heykelisiniz. Sol krose yiyip bayilacak adamlar burda ego kasiyor. Ya he he sizsiniz en büyük.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 84

• İstediği sporu yapsın. Sağ kolumla bir çaktım mı kalp krizi geçirip hastanelik olur :D Reflekslerim çok kuvvetli olduğundan yumruğun nasıl geldiğini bile anlayamadan nakavt olur :D yinede ben kadınlara el kaldırmam benden zayıf birine el kaldırmak yakışmaz bana :) dövmesine izin veririm ama kıyamaz bana biliyorum :)

0|0
    0|0
  • karımın vurduğu yerde çiçekler açar :D
    hatta onunla kavga edebilmek için bahane bile bulabilirim.
    çünkü sadece tekvandoyu bile 11 yıl aktif olarak yapmışlığım var :D

0|0
    0|0
  • ortaokuldan beridir kung fu ile ilgileniyorum siyah kuşaktan 1 önceki kırmızı kuşağa kadar geldim. türkiyede kung fu turnuvaları yok diye karate do ve tekwando turnuvalarına katıldım. ikisinden de siyah kuşak aldım. üniversiteye başlayınca ara verdim spora ve vucut geliştirmeye yöneldim. tek bir haraketimle yere sererim onu. yani asla dokunamaz bana.

0|0
    0|0
  • Evlenmemki öyle kızla
    Bize çıtı pıtı hanım kız lazım

0|0
    0|0
  • Dalarim bro

0|0
    0|0
  • 1- asla karşı gelmem hep tamam karıcığım derim
    2- hata yapmamaya gayret eder yaptıysamda hemen özür dileyip hatamı düzeltirim
    3- eğer karım beni dövmeyi kafasına koyduysa bu şartlarda zaten karşı gelemem oturur dayağımı yerim en azından çaba sarfedip extradan yorulmam

0|0
    0|0
  • savaşma seviş derim neden kavga edelim

0|1
    0|0
  • Spor yaptıysan teknikten daha cok siklet farkının önde oldugunu biliyorsundur. 1.90 boyunda 90 kilo bir eşin olsa sence canını yakabilir misin. Hic sanmıyorum

0|0
    0|0
  • 20 yasima girecegim 15 senedir judo yapiyorum 6 turkiye sampiyonlugum 2 uluslar arasi sampiyonlugum 1 de kitalar arasi sampiyonlugum var :) Dovebilcegine inaniyorsa buyursun dovsun :)

1|0
    0|0
  • Çok şükür karate ve judo da siyah kemerim var... BJJ ve MMA yaptım... :D Ya sen ilişkilerde kavgalar yumruk yumruğamı oluyo zannediyosun :D Ring takımını erkek tarafımı alıyodu kız tarafımı :D

0|0
    0|0
  • Şakacı seni günaydın http://vocaroo.com/i/s0yQ2IDc8cRS

0|0
    0|0
  • Mor çatıya sığınırım devlet koruması isterim diyen çok olur. :)

0|1
    0|0
  • "Devam et canım" derim.

0|0
    0|0
  • Valla şöyle ağrıyan yerlerimede vur diye diretim

0|0
    0|0
  • Taekwondo ya ilk başladığım zamanlar bir kızdan hoşlanıyorum kırmızı siyah kız, ben daha sarı yeşil hoca bir müsabakaya çıkardı bizi, dü çagi miydi isimleri unuttum artık çeneme bir oturttu bu, kavgayla başlamıştı aşkımız 😂😂

0|0
    0|0
  • dünya turnuvalarına gidiyorsa profesyonelir ve profesyonel bir sporcu, gücünü ringlerin dışında kullanamaz bunu bilmen gerekirdi ;)

0|0
    0|0
  • Hayattan onca tokat yedim, sen yediğim tokatların en güzelisin derim. (yalnız ilk tokatta bunu derim o tokatladıkça romantizme bunun üstüne çıkarım...) hep eller mi kıyacak bize biraz da yarimiz kıysın...

0|0
    0|0
  • Erkek sığınma evine giderim

0|0
    0|0
  • Eğer karım olsan ve bana onu yapsan uykuda seni bağlayıp döverdim. 10 kik boks 7 yıl tekvando nedir lan? Anca öyle dövebilirim seni :)

0|0
    0|0
  • Sporcunun ahlaklısı kısmında zaafiyetleri olduğu için mi yaşanıyor bu dayak merağı? Evlenmeyin zaten yaşanmaz böyle negatif insanlarla.

0|0
    0|0
  • Bıçaklarım :)

0|1
    0|0
  • yasanirmi oyle kadinla ya

1|0
    0|0
  • O yüzden boksörlerden uzak duruyorum.

0|0
    0|0
  • evde çamaşır bulaşık yıkarım perde asarım cam falan sılerım ne yapılabılır kı baska

0|0
    0|0
  • hiççç

0|0
    0|0
  • Beni dövme ihtimali yok.. Lakin evde kalmazsın merak etme

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider bu sporları yapması... Ama beni dövemez. Belki bana söz geçirir, kimsenin yaptıramayacağını yaptırır, ama dövemez. Bunu da ancak ona olan sevgimle yaptırır.

0|0
    0|0
  • Eşimle kavga etmem sadece arada ufak tartismalar olabilir onu da tatliya baglariz. Kalkip bana fiziki siddet uygulayacak olursa bosanirim.

0|0
    0|0
  • boşanırım ve ben ona el kaldıracaksam da bitmiştir bu iş

0|0
    0|0
  • bir kere o kavgayı etmem ki o yüzden böyle bir derdim de olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 17

• 😂 😂 benim karım olmaz, ancak ben birinin karısı olabilirim 😂😂

0|0
    0|0
  • valla boyle kadınları görünce pek bir mutlu oluyorum ben. zira kızım 5 yaşına geldiğinde ben de onu tekvandoya göndermeyi düşünüyorum. gidin gidin biraz da erkekler dayak yesin.

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
  • internetde dayak yiyen koca haberlerine gelince içten içe seviniyorum ama tabi bunlar yanlış şeyler 😎😎

0|0
    0|0
  • sana muhammed ali lazım :D

1|1
    0|0
  • Ben yapmam öyle şeyler

1|1
    0|0
  • Vurdulu kırdılı kavga edecek kadar anlaşmazlık yaşanıyorsa o evlilikte vurma kırma olmadan ayrılınsın

0|0
    0|0
  • seni alan ona göre alır canım

0|0
    0|0
  • Şimdi köle taliplerin dolusur vdhdhdhj

1|0
    0|0
  • Sen hiç evlenme

0|0
    0|0
  • Hahah dayak yer otururlar

0|0
    0|0
  • Polise sikayet

0|2
    0|0
  • Az sakin ol şampiyon şiddet çözüm değil :D

0|0
    0|0
  • Cidden o kadar spor yaptınmı? Ben 8 sene kickbox yaptım çok geliyodu bana :D

0|0
    0|0
  • Ego kasma vol 29399292

0|1
    0|0
  • soruda yorumlarda cok komıkmıs :D

0|0
    0|0
  • Bende 10 sene aikido 4 senedir kick boks yapıyorum canım sevgilimi dövüyorum ayrılmıyo benden 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...