Caribbean Club Kiev'de ne çirkin insanlar vardı. Çirkinler için bir yer her şehirde olmalı mı?

Kiev'de çirkin kız var mı diyenler?, varmış! :) ve Caribbean Club'a gidiyormuş. Erkekler iğrenç çirkin, iğrenç her milleten herif, kusacaktım!.! Spearmint Nosorog'a kaçtım :) :) :) , ohhh dünya güzeli bir kızla tanıştım, yarın buluşacağız :) . Ama iyi oldu, çirkinler Carabbien ve bir Türk yeri var, Shooters adında oralara kapanınca etrafta sırf güzeller kalıyor, bu iki kulüpde de çirkinler. Sizce çirkin insanlar için böyle yerler olması iyi değil mi?

Güncellemeler:
3ay Yaw, Bu arada bilginiz olsun HER AMA HER YERDE anormal Güzel Kızlar var. Vakti, imkanı olan burada bir tatil yapsın. TAVSİYE EDİYORUM.
3ay Yine de Genel olarak bakarsak, Minsk-Belarus Kalite ve Güzellik açısından çok daha üstün, bir Klas farkı var. Galiba Dünya'da Klas ve Güzellik olarak Favori Belarus.

0|1
24|11

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin kız nasıl oluyor

0|1
    0|0
    • 3ay

Sadece kızlar değil erkekler de çok çirkindi. Internette, 'Caribbean club kiev' yaz kulübün fotogalerisine bak, sonra 'kiev nightclubs' veya 'minsk nighclubs' yazıp herhangi bir kulübün fotogalerisine bak. Farka şaşacaksın. Buralarda kulüplerde genelde Çok Güzeller olur ve kendilerini Normal kabul ederler. Çarşamba akşamı oradan resmen kaçtım ve Spearmint Nosorog'a gittim. Adeta Cennete girmiş gibi oldum, Caribbean resmen korkunçtu. E, doğrusu bu soruyu sabaha karşı club dönüşü o kafayla yazdım ;) .

• 3ay

You're always wellcome Clever Girl. :)

• 3ay

Thanks so much😊😘

En İyi Erkek Görüşü

• BELARUS cennettir :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 23

• bir bitmedi su rus hayranlığınız. Anladık rus kızlarını seviyorsunuz. Da, insanları guzel cirkin diye ayırmak senin haddine mi düşmüş? Sana göre çirkin olan bir başkasına gore dunya guzeli olabilir. Allah herseyi senin zevkine göre yaratmadı. Sacma sapan bir icerik açıp icerikte insanlari ezip bir de ustune beni soruya davet ediyorsun. Ne diyeyim? Aaa tabi yaa kesin lazim mi diyeyim? byg.

1|1
    0|0
    • 3ay

Böyle yazacağını biliyordum da bir de Muhalif birinin Yorumunu alıyim dedim :) .
      Teşekkürler.
      (Bu arada pek çok Türk Güzel insanı da bu soruma cevap vermiş durumda ;) )

• 3ay

Takip ediyorsun belli ki yorumlarimi az cok boyle bir fikir olustuguna gore sende.. De o son parantez icindekiyle ne ima ettigini anlamadim

• Cirkinsek sucumuz ne :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Profil resmi seninse hiç çirkin değilsin, hatta tam tersi. Ama sanırım Çirkinlerin adına bir durum bildirdin. :)

• 3ay

Yok ya bende cirkinim. :)

• 3ay

Bu yüzden mi hergün Güzel Profil fotolarını koyuyorsun :b. Güzel bir Hayatın da var gibi, İyi birine de benziyorsun :) . Kendine iyi bak :)

• Sıkıldım şu sorularınızdan.

1|1
    0|0
  • kime göre çirkin ama?

1|2
    0|0
  • Ne yani biz demi gidelim 😂😂😃 ne yapalım

0|1
    0|0
    • 3ay

Gel, Buralar eğlence için Süper, insanlar hertarafta eğleniyor. Kiev şehri bütün bir parti şehri gibi (kısa sürede buradan çıkıp hazırlanıp çıkmam gerek :) ) .
      Belarus'u kesin Tavsiye ederim, hem aşırı klas ve çok eğlenceli, ve insanlarının Güzelliği ve İyiliği büyük mutluluk veriyor. Ayrıca nedense kısa süre burada kalan tanıdığım kişiler Güzelleşiyorlar da :) . Bir ara gel, Çok Beğeneceğine, Eğleneceğine eminim. :)

• 3ay

😄 😄 😄 😄 güzelleşmeye ihtiyacım yok saol sen devam et 😂😄

• Görmemişin biri bir cluba giderse... 😒

0|1
    0|0
  • offf sıktınız ama artık ya çirkiniz diye ölelim mi ne yapalım bizi de aynı Allah yarattı sonuçta

1|1
    0|0
    • 3ay

Fıstık,
      Ne Güzel kızsın, sizleri kimler bu düşüncelere, özgüvensizliğe itiyor ki, şaştım. :)

• 3ay

sizin gibiler.

• 3ay

Hiç bile. Ben sadece bir gece başımdan geçenleri sabahakarşı kulüp dönüşü biraz da komik yazdım, o kadar. Burada kendini çirkin diye yorumlıyanların bazıları mütevazilik ve empati yapıyor bunların farkındayım; senin gibi Güzel ve aksini düşünmeye zorlanmış kızlara ise şaştım. Muhtemelen kıskanç kişiler sizlere bu düşünceleri vermiş. Gerçeği bil, Maşallah çok Güzelsin. Zaten insanın iç güzelliği dışına yansır :)

• Cirkinim diye oleyim mi atin bizi denizlere

1|1
    0|0
  • Tamam bidaha gitmezsin o club a olur biter bukadar gömme milleti çirkin insan grubunda bende varım ondan konuşuyorum, güzel olsam yine aynı şeyleri söylerdim bence uzatman çok saçma

0|1
    0|0
    • 3ay

Profil foton seninse biraz daha havalı giyin, hiç fena değilsin, seni kim böyle düşünmeye itmişki, için de iyi olsun dışına yansır, fiziğinde iyi,
      Buralarda böyle esmer tipinle Güzel bir kulüpte dancerlık teklifi bile alırsın. Seni komplekse sokanlara bu cevabımı yapıştır, ve gerçeği unutma-Güzelsin.
      İyi haftasonu dilerim :) .

• Ne yani çirkinim diye mi davet edildim

0|1
    0|0
    • 3ay

Tabii ki Hayır. Geçen Aylarda Akıllıca bir yorumunu beğenip güzel yorumların var diye yorumlamıştım, oradan seni hatırladım.
      İyi Haftasonu dilerim :)

• Resmen çirkin olduğumuzu hissetmemiz için davet etmiş bizi kızlar aglayalim rjrieooek

1|1
    0|0
  • Ne yapmamız gerek yani

0|1
    0|0
  • Açılsa da gitsek

0|2
    0|0
  • Ukrayna kızları gerçekten güzel ama 😂

0|1
    0|0
  • Dış görünüşümuzü biz seçmiyoruz insanları güzel çirkin diye yargılamayı kesin artık.

1|1
    0|0
  • Olabilir cirkinler her yerde 😅 benim olduğum club da cirkin olsada fark etmez ama 😏😂😂

0|1
    0|0
  • Cirkinler candir

0|1
    0|0
    • 3ay

Burayada yazıyim. Güzel ve Seksisin bu profil foton seninse. Hangi kötü insanlar sizleri böyle düşünmeye itmiş ki! Güzellikler dilerim. :)

• Ben buraya niye davet edildim. Napacam ben güzel kızları

1|3
    0|0
  • İnsan ayrımına hayirrr

0|1
    0|0
  • Her iki kelimeden biri çirkin sorunu bile anlamadım.

0|1
    0|0
    • 3ay

B12 ihtiva eden B Complex içiniz, bir süre sonra okuduğunuzda Temporal ve Limbik bölgelerin daha güzel çalışması ile anlayacaksınız. Gerçi önemli bir soru değil, bununla meşgul olmayınız. Bir süre dinlenme, uyku, ve açıkhavada dolaşıp, doğada bulununuz, geçmiş olsun.

• Sonuç olarak?

0|1
    0|0
  • Cirkinim ama gitmem 😊

0|1
    0|0
  • Profilne nasıl oldu bilemiyorum girdim sorularina yorumlarina baktim tek tek burada boyle uzunca yazan çok azdir hic usenmeyip herkese uzuunca bir yorumun olmus tebrik ederim bu ilgili davranisin icin bunun yani sira kaba yorumda da bulunmamissin gelen cevaplara yine tebrik ediyorum :) sorduğun oruç sorusuyla ilgili yaptıgın yorumdan ve bu sorudan dolayi her ne kadar anti pati uyandirmissin olsanda yazmak istedim evet güzel ve yakısıklılar var iyiki varlar ama çirkinler ayrimi yapilip bu tur yerlerin yapilmasida hic hos olmazdi :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allahim akil fikir pls.

4|1
    0|0
  • olmalı tabi

0|1
    0|0
  • En sevdiğim ❤️

0|1
    0|0
  • Hahah güzeldi

Demek varmis

0|1
    0|0
  • var tabiki bana sor sen

0|1
    0|0
  • So? Ne?

0|1
    0|0
  • niye davet ediyosun olm beni bu soruya,
    türk kızları gibisi yok, tek geçiyorum sizi kızlar

1|1
    0|0
  • olmalı genler çorba olmasın aga :D

0|1
    0|0
  • Gençler kieve gitmeyin
    insanlar artık orada zombi
    Bu insanı görüp zombiye dönüşmüşler
    Virüs kapmışlar

0|0
    0|0
  • Şair kisaca kievdeyim diyo

2|1
    0|0
    • 3ay

Ahahha süpersin ya ks nin en iyis görüşü bu bence adfg

• 3ay

Dostum, birkaçbin km. ötemdeki sadece resimlerini, logolarını gördüğüm insanlara neyin reklamını yapacağım, bazen sorularımı sabahakarşı yarı gırgırla yazıyorum o doğru. Bazı kız arkadaşlar alınmışlar, onlara ekstra yorum yazdım alınmasınlar, ters düşünmesinler diye, zaten hepsi güzel hanımlar. Bu sitede genel görüşlerime bakarsan genelde ciddi ciddi millete yardımcı olmaya çalışarak yazdığımı görürsün, bazen açıyorum laptopu haydi 3-5 kişiye yardımcı olıyim diye, bazen de az eğleniyorum bazı sorularda.
      Burada yazdığım yerlere gelmek çok zor değil, arkadaşlara gerçekten tavsiye ettim, çok güzel buralar. Muhtemelen senin de çok bildiğin yerler var, bunları yazıp bizlere yeni fikirler, yeni ufuklar açarsan sevinirim. Zaten sitede gerçekten yardımcı olmaya çalışan pekçok arkadaş var (Ha bu soru biraz şaka barındırıyor, o doğru :) )
      İyi Haftasonu Dilerim. :)

• 3ay

Ulan canini yerim sanada kardesim 😊

Yükleniyor...