Uykulu halinizleyken yaptığınız komiklikler var mı 😃?

Uykuluyken uykunuzu açılmamışken yaptığınız komik şeyler var mı 😃

2|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Gece uykudan kalkmıştım. su içmek için mutfağa gittim. neyse oturarak suyumu içtim falan. Sabah gözümü açtım mutfaktaki sandalyede uyumuş kalmışım. lan nerdeyim dedim bir an. elimdede su şişesi tabi kucağıma almışım sarmışım bir güzel

1|1
    0|0
    • 3ay

Ahahahahahahah 😃 lavaboya işeyen vardı sen yine iyisin 😃

• 3ay

Harbiden yaa. ben uyurken her an herşey olabiliyo valla😄😄

• 3ay

Ben hemen uyanırım olede şeylerim yoktur 😃 çalar saat kuruyum çalmadan beş dk önceden uyanırım 😃

• Duvardan yürümeye çalışmıştım :D yani duvardan geçebilirim sanmıştım :D

1|1
    0|0
  • En son odama giren ev arkadasimla soyle bir diyaloğumuz olmuş:
    (Ona romanımı vermiştim okumuş, bitirince geri getirmiş)
    - Petek uyuyor muydun?
    +(Mal mal bakış)
    -Kitabını getirdim odana koyup cikicam
    +İktisat var mi sende
    -Sen saglikcisin napcan iktisati?
    +Makasla kesecem
    -Neee? Kitabi masanin ustune koyuyom
    +Ha tamam ben sorayim bir adama onda varsa alacağım.
    -Hangi adama? Ne diyon?
    +Internette var bir adam kirtasiyede de var adam. Onlar satiyor
    -Petek ışığı kapatayimmi?
    +Yok yok sen git ben gelecem yine
    -Tamam tamam sen yat uyu, uyu sen
    Sabah kalktim baktim masanin ustunde kitap. Dedim melike sen mi koydun aksam? Dedi hatirlamiyon mu odana girdim falan.
    Anlatti🙈🙈 Ve çok dalga geçti yaa 😂😂

0|0
    0|0
  • Genelde birilerine bagirir terslerim vee bir animi anlatmak istiyorum
    Dogum gunumde uyuyakalmistim ama acayip yorgundum o gun neyse kuzenler mafin falan yapmislar uzerine mum dikmisler beni uyandirmaya calisiyorlar ben zorla kalkiyorum ama kalktigimi hic hatirlamiyorum nedense muma ufleyip alin oldu mu deyip alkis yapip sinirle onlara bagirip tekrar uyumusum. Uyku önemli 😅

0|0
    0|0
  • Komik denmez ama şöyle bir anim var tarih dersi uyuyorum tabi her zaman uymadığım için öğretmen anlayış göstermişti. Heralde o ara birseyler anlatıyor bunu yapın şunu unutmayın tarzı sonuna da tamam mı diye ekliyor bende o ara uyanıp tamam diyorum 😂

0|0
    0|0
  • Pek yok ama hatırladığım sabahları hep duşa girerim kıyafetlerle girmiştim sonra dank etti jdhjklfdchv

0|0
    0|0
  • Duvarı iktirmeye çalıştım bide olmayan kapıyı açıp içeriye daldık ( kafamı çarptım duvara sonra uyandım 😂)

0|0
    0|0
  • Gözlük gözümdeyken yüzümü yıkamıştım 😒

0|0
    0|0
  • Alışkanlık olmuş artık bende, sabah uyanınca karşımdaki ne söylerse bende onu söylüyorum :d

0|0
    0|0
  • Soylemem

0|0
    0|0
  • Vardır ama uykulu olduğum için hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bardağa su koymuştum içecektim burnuma doğru götürüp ordan içmeye çalışmıştım 😄

0|0
    0|0
  • Kapı çaldı aniden.. Sen ben kalk sen ben koş sen ben bacaklar tutma sen ben yere yapis çok kötüydu

0|0
    0|0
  • liseye gidiyorum okuldan eve donmusum. gece gec yattigim icin nasil uykum var. uzandigim koltukta sizmisim.
    aksam yemegi icin annem sesleniyor. ama sadece seslemiyor. yattigim yerden kalktim saate bir baktim sekis bucuk.. eyvah ders basladi gec kaldim diyerek heyecanla odama kostum, okul kiyafetlerimi giydim iki dk da. ahali beni izliyor napiyorum diye.
    sonra annem tuttu napiyosun dedi. saat dedim sekiz bucuk gec kaldim okula.
    saat aksam sekizbucuk yemek yemek icin uyandirdim seni. sabah degil dedi😂😂😂
    artik nasil uykumu almissam😂

1|0
    0|0
  • olsa bile biz nasıl bilek be öküzün öküzüüü :D

0|0
    1|1
    • 3ay

Belki o an aklın başına gelmiştir ya da uykun açılmıştır yaptıktan sonra sığır !!!

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• yokk

0|0
    0|0
  • Sicmaya. girdim. orda. uyumusum mk. d

0|0
    0|0
  • yok canım yaaa ne uykusuzzZZZZZz

0|0
    1|0
  • benim uyurken yaptıgım var sayılırmı uyurken herşeyi anlatıyorum ne sorulursa soulsun

0|0
    0|0
  • arabaya çarptım

0|0
    0|0
Yükleniyor...