Yeni insanlarla tanışmanın en iyi yolu nedir?

Kimsem yok çok yalnızım insanlar normalde beni çok sever beğenirler ama ben evden çıkmadığım için nerdeyse hiç arkadaşım yok sosyal değilim sevgilimle ayrıldıktan sonra da iyice boşluğa düştüm çok yalnız hissediyorum kaç gündür evden çıkmadım nefes alamıyorum duvarlar üstüme gelmeye başladı yeni biriyle tanışmak için ne yapabilirim? 😔

0|2
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Imkanlarin ne kadar el verisli bilmeden yaziyorum.. mesela dans kursuna gidebilirsin ya da sosyal medyadan falan etkinlikleri takip edip onlara katilabilirsin bir kafede yan masadaki hemcinsin veya karsi cinsinle sohbete girebilirsin olmadi sosyal medyadan dene yanil yontemiyle biraz mesakatlide olsa arkadas edinebilirsin...

0|0
    0|0
    • 3ay

Sosyal medyada tanisip bulustuklarim hep tirt cikiyor o yuzden sanal istemiyorum artik gercekte tanismak daha iyi en azindan karsinda o insani cozumleyebiliyorsun ama sanal ortamda insanlar gercek kimliklerini cok iyi gizleyebiliyorlar

• 3ay

Haklisin o yuzden deneme yanilma yontemi diyorum ben buna ancak benim bulustuklarim oldu hepside tirt cikmadi umidi kesmemekte fayda var en fazla vakit kaybi yasarsin..
      Ayirabilecek bos vaktinin oldugunu hissederekten yaziyorum bunlari

En İyi Kız Görüşü

• Ne demiş ismail yk? "facebook, facebook her gün aradım durdum facebook, facebook bu kız ordan buldum"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kapılma milletim hoşluğuna düşersin boşluğa
    Sabret sabır acıdır meyvesi tatlıdır
    Onlar gelsin senin ayağına kardeşim

0|0
    0|0
  • Belkide sen duvarların üstüne gidiyorsundur

1|1
    0|0
  • kurslara falan git.. ıngılızce kursu olur, bılgisayar kursları olur.. halk eiğitim merkezlerınde bedava verılıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama kursta çok sıkılırım ben başka yapabileceğim bir şey yok mu kurs dışında

• 3ay

diskolara git.. bar disko

• Git bir cafeye tek otur uc bes kisi atlar veya gizliden cik ks halki sana ne destanlar yazar artik insanlar skici gelmeye basladi siradan diye ;) sanki muhattap oldugu farkli bir gezegenden geldi😀

0|0
    0|0
  • Sosyal ag

0|0
    0|0
  • Ortama girmek

0|0
    0|0
  • Burdan bulursun konumunu belirt yeter 😀

0|0
    0|1
  • Ekmek almaya git

0|0
    0|0
  • tanismakta fayda var nerden sizz

0|0
    0|0
  • sohbet sitelerine girmek.

0|0
    0|0
  • Hayat farklı gelir

0|0
    0|0
  • 1. Kural, gizliden yazma. 2. Kural, mesaj kutusu açık kalsın. Gör bak, her gün yüzlerce kişiyle tanışırsın istersen...

0|0
    0|0
    • 3ay

Sanalda bin kisiyle tanisirim istesem sanal istemiyorum

• 3ay

Sanalda gördüklerin uzaylı değil, hepsi zaten dışarıda gördüğün insanlar...

• yeni insanlar yenı bela getirir

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben iyi birini istiyorum ama hic karsilasamadim iyi biriyle hep pislik ciktilar

• 3ay

ben uyuşturucu vurma vurulma hepsini gördüm sana tek tavsiyem 2-3 den fazla arkadaşın olmasın kaşarla takılan kaşar kahpeyle takılan kahpe oluyor

• Gizli olmamak..

0|0
    0|0
  • bende yalnızım aynı durumdayız

0|0
    0|0
  • Konuşmak istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • sokakta p0rn0 izlemek

0|0
    1|0
    • 3ay

İğrençsin ben duygusal bir aşk istiyorum fuckbody değil!

• 3ay

tamam ben duygusal aşk yaşatırım sana

Kızlar Ne Diyor 8

• en iyisi kurs bence

0|0
    0|0
  • Kendi kendimeyim kimseyle tanismiyorum

0|0
    0|0
  • Kurs lar var halkegitimin düzenlediği onlara gidebilirsin belgede veriyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne kurslari canim?

• 3ay

Takı tasarım bilgisayar işletmeciliği iş olanaklarida iyi çocuk gelişimi kursu mesela bir anaokulunda ya da kreste öğretmen yardımcısı olabiliyorsun taki tasarım oldukça zor ama belgeni aldıktan sonra taki üreten şirketlerde calisabiliyorsun taki tasarımı öneririm ya da çocuk gelişimini iş imkanı olarak hemde sosyallik açısından

• E-5 e çıkabilirsin, e-5 uymazsa tem de olur, o da olmazsa sokağa çık

0|0
    0|0
  • Kendinle tanış kendine zaman ayir kitap oku muzik dinle yazi yaz blog ac

0|0
    0|0
  • Aa aynı ben

0|0
    0|0
  • Bence biraz yalnız kalmayı dene iyi gelecektir.. şu an öyle yapıyorum bende

0|0
    0|0
    • 3ay

Canım yalnız kalmak bana hiç iyi gelmiyor en sevmediğim şey yalnızlık ağlama krizlerine giriyorum yalnız kaldıkça ben sadece beni gerçekten seven biri olsun istiyorum hayatımda neden olmuyor ki bir turlu 😔

• aynen bende evden çıkmıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Canim napicaz cidden boyle de olmaz ki bir seyler yapmamiz lazim ise mi girsek acaba ya

• 3ay

yine işe girsek iyi bende üşengeçlikte var evden çıkma denilince bir kötü oluyorum napcaz onuda bilmiyorum

Yükleniyor...